Master Yoda 2171 #7026 Napisano 5 Lipca 2015 (edytowane) a co ma koles obog Hamiltona po prawej na niebieskim pasku?"Koleś" to Felipe Massa [ zresztą już drugi Masa od 2 dni w temacie] https://www.google.pl/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&ved=&url=http%3A%2F%2Fblog.dreamchrono.com%2F2013%2F10%2Frichard-mille-rm011%2F&ei=FI2ZVf7-LqOfygPWh4Ug&bvm=bv.96952980,d.bGQ&psig=AFQjCNGuww2urN5EM-okbQ2Uqaq2LS80ww&ust=1436212885419781 Edytowane 5 Lipca 2015 przez cook 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek #7027 Napisano 5 Lipca 2015 sory ale średnio interesuje sie tym ustawianym sportem gdzie kierowca ma niewiele do powiedzenia.Swoja drogą ma naszywke na kombinezonie wiec moglem sie domyslec co to za jeden 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Maro66 63 #7028 Napisano 5 Lipca 2015 (edytowane) W każdym razie zegarek ma taki, że mógłby nim wykupić zegarki reszty "Kolesi" ze zdjęcia i jeszcze dużo by Mu zostało.http://www.forbes.com/sites/arieladams/2015/06/25/richard-mille-rm056-sapphire-crystal-watch-felipe-massa/ Edytowane 5 Lipca 2015 przez Maro66 0 Time is meaningless, and yet it is all that exists. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #7029 Napisano 5 Lipca 2015 sory ale średnio interesuje sie tym ustawianym sportem gdzie kierowca ma niewiele do powiedzenia.Swoja drogą ma naszywke na kombinezonie wiec moglem sie domyslec co to za jeden ja sie wcale tym nie interesuje.....a sprawdzenie w internecie kto to i co za zegarek nosi zajeło mi coś ze dwie minuty 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Burns 5063 #7030 Napisano 6 Lipca 2015 (edytowane) W każdym razie zegarek ma taki, że mógłby nim wykupić zegarki reszty "Kolesi" ze zdjęcia i jeszcze dużo by Mu zostało.http://www.forbes.com/sites/arieladams/2015/06/25/richard-mille-rm056-sapphire-crystal-watch-felipe-massa/ Zegarek w tej cenie ma aż 4 wady i jeden plus:-niska wodoodporność-brak czytelności-bardzo gruby-w kiosku za 20zł również można kupić zegarki z pleksi (tak wiem, w omawianym to szafir, ale ogólny odbiór jest tak samo odpustowy) + mechanizm i jego stopień skomplikowania nie podlega dyskusji Edytowane 6 Lipca 2015 przez Burns 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Drake 90 #7031 Napisano 7 Lipca 2015 znani czy nieznani ale napewno ładni 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #7032 Napisano 7 Lipca 2015 (edytowane) Niewiem czy dobrze kojarze, ale talentem, to Ona nie grzeszy,ale moze byc bo ,,fajna d... z ryja z Niej,, ladny ma usmiech zeby niebylo, ze glupoty gadam Edytowane 7 Lipca 2015 przez Angelo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #7033 Napisano 7 Lipca 2015 A kim jest ta Pani? Na ręce to co za plecami? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #7034 Napisano 7 Lipca 2015 (edytowane) Ta pani to Cassie? niewiem dokladnie, ale chyba a na rece jlc randevous Edytowane 7 Lipca 2015 przez Angelo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomekB 1 #7035 Napisano 7 Lipca 2015 Freida Pinto, aktorka. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo #7036 Napisano 7 Lipca 2015 Niewiem czy dobrze kojarze, ale talentem, to Ona nie grzeszy,ale moze byc bo ,,fajna d... z ryja z Niej,, ladny ma usmiech zeby niebylo, ze glupoty gadamOdszczekuje pierwsze zdanie, bo nawet niewiem kto to jest...reszte podtrzymuje... w czym ona grala Slamdoog?wlasnie, mysle sobie gdzies Ja widzialem... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pueblo 0 #7037 Napisano 7 Lipca 2015 (edytowane) Ta pani to Cassie? niewiem dokladnie, ale chyba a na rece jlc randevousFreida Pinto - Slumdog millionaire Oooops - ktoś mnie uprzedził Edytowane 7 Lipca 2015 przez pueblo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
artme 10843 #7038 Napisano 10 Lipca 2015 (edytowane) Trzeba przyznac,łape ma.Ale jaki to koronny jak w sumie mozna by go na ulicy poznacAle raczej na ulicy, to go nie spotkasz Edytowane 10 Lipca 2015 przez artme 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #7039 Napisano 10 Lipca 2015 (edytowane) Ale raczej na ulicy, to go nie spotkasz Koledze vlepek bardziej chodziło o skrót myślowy i zgadzam się z nim, natomiast co do jego anonimowości to jest tak anonimowa, że mieszka np. w Austrii Jako świadek koronny jest niby anonimowy, ale to mocno się kłóci z jego naturą, bo on jakby tylko mógł, to by celebrytą został Edytowane 10 Lipca 2015 przez Osiem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #7040 Napisano 10 Lipca 2015 Czy ktoś może pamięta co nosił w Alfabecie Mafii? Jeśli ktoś oglądał ten w sumie całkiem nieźle zrobiony serial dokumentalny. 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cashigus 1 #7041 Napisano 12 Lipca 2015 Co ma na nadgarstku Matteo Darmian (włoski obrońca Manchesteru United) - coś poważnego czy modowego? 0 Patryk Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ecipeci 3095 #7042 Napisano 12 Lipca 2015 Co ma na nadgarstku Matteo Darmian (włoski obrońca Manchesteru United) - coś poważnego czy modowego?też się dziś rano nad tym zastanawiałem, ale nie wiem co to 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Cashigus 1 #7043 Napisano 12 Lipca 2015 (edytowane) Ok, wygląda na to, że od razu dostał zegarek klubowy (albo miał wcześniej ). Tknęło mnie, żeby przejrzeć ofertę Bulovy i toManchester United Bulova Accu.Swiss Titanium. Edytowane 12 Lipca 2015 przez Cashigus 0 Patryk Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ecipeci 3095 #7044 Napisano 12 Lipca 2015 No tak teraz jest Bulova w MU, kiedys byl Hublot i jakos bardziej mi pasowal do takiego wielkiego klubu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88925 #7045 Napisano 12 Lipca 2015 Iker Casillas, słynny hiszpański bramkarz - właśnie odchodzi z Realu Madryt. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Marqo 2 #7046 Napisano 12 Lipca 2015 Na drugim zdjęciu IWC aquatimer 0 Marcin Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88925 #7047 Napisano 12 Lipca 2015 A propos IWC i (poniekąd) Realu, tak mi się przypomniało jakoś: 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #7048 Napisano 12 Lipca 2015 No tak teraz jest Bulova w MU, kiedys byl Hublot i jakos bardziej mi pasowal do takiego wielkiego klubu Amerykański właściciel to i " amerykański" zegarek...mogą robić dla Harleya to mogą i dla MU 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Solve 218 #7049 Napisano 13 Lipca 2015 Eryk Lubos - znany i ceniony aktor - sorry za jakość zdjęcia ale ściągnięte z programu Kulisy Sławy. Ktoś może rozpozna co nosi na łapie bo bardzo mi się spodobał ten zegarek. 0 Krystian "KriSu" Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek #7050 Napisano 13 Lipca 2015 To jakaś ruska amfibia. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach