kornel91 93864 #7826 Napisano 2 Stycznia 2016 Magik wiemy, że Ty tylko o AP piszesz Mają kilka ciekawych zegarków i mając fundusze na pewno miałbym jakieś AP ale to nie jest jakaś najwyższa półka. Jest jeszcze kilka marek zegarkowych liczących się 0 Pozdrawiam Marcin/kornel91 Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Crafter Blue, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Oris, Sinn, Zelos Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Magik. #7827 Napisano 2 Stycznia 2016 (edytowane) Magik wiemy, że Ty tylko o AP piszesz To mało wiecie / wiesz na temat tego, o czym piszę. Proszę bardzo... http://forum-apclub.pl/forum/43-opracowania/http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/przedmowa/http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/ogolna-budowa-i-zasada-dzialania-zegarka-mechanicznego/http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/wychwyt-regulator/http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/automatyczny-naciag-energia-i-funkcje-napedu/http://chronos24.pl/encyklopedia/zegarkowe-komplikacje/chronograf-stoper/http://chronos24.pl/encyklopedia/poradnik-co-warto-wiedziec-przed-zakupem-zegarka/certyfikaty-w-zegarmistrzostwie/ itp. Nie chce mi się już szukać pozostałych moich opracowań. Mają kilka ciekawych zegarków i mając fundusze na pewno miałbym jakieś AP ale to nie jest jakaś najwyższa półka. Jest jeszcze kilka marek zegarkowych liczących się Audemars Piguet jest uważane za jedną z najlepszych zegarmistrzowskich firm, podobnie jak Patek Philippe, Vacheron Constantin, A.Lange & Sohne i choćbyś nie wiem co tutaj napisał, rzeczywistości nie zmienisz. Edytowane 2 Stycznia 2016 przez Magik. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 89065 #7828 Napisano 2 Stycznia 2016 Nick Cave, muzyk, piosenkarz, poeta, scenarzysta... 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Admof 2283 #7829 Napisano 2 Stycznia 2016 Wreszcie ktoś zdolny, a nie tylko piłkarze kopanej, bokserzy czy jeszcze gorzej CEO od pomiarów spalin 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kroll_czarli 935 #7830 Napisano 2 Stycznia 2016 Gdyby naprawdę było tak jak piszesz to są przecież zegarki znacznie droższe i bardziej elitarne, a ich akurat na nie stać.Astona, Bentleya, Ferrari, Lambo też uznasz za niegustowne samochody? To też są ulubione marki piłkarzy.Ja uważam że tutaj akurat nie cena, a moda na daną firmę/markę ma kluczowe znaczenie.Jeszcze pare postow i bedzie 50 0 Moja strona na FB Instagram Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Magik. #7831 Napisano 2 Stycznia 2016 Wreszcie ktoś zdolny, a nie tylko piłkarze kopanej, bokserzy czy jeszcze gorzej CEO od pomiarów spalin Ale pojechałeś . Stań między linami, a dowiesz się jak ciężki jest trening pięściarza. Zdasz też sobie sprawę ile wyrzeczeń musi kosztować tych najlepszych osiągnięcie największych sukcesów. To samo z piłką nożną. Najlepsi piłkarze, pięściarze, to też są zdolni ludzie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #7832 Napisano 2 Stycznia 2016 (edytowane) Iwc pilot Serena i AP Edytowane 2 Stycznia 2016 przez Ram83 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Angelo 26 #7833 Napisano 2 Stycznia 2016 Kawal chlopa z tej Sereny 0 Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Magik. #7834 Napisano 2 Stycznia 2016 Stare, dobre IWC. IWC BP to jeden z "moich" ulubionych zegarków i to w skali całego rynku. Świetnie wygląda. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Angelo 26 #7835 Napisano 2 Stycznia 2016 1. Doxa Sub.2. Rolex? 0 Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #7836 Napisano 2 Stycznia 2016 Kawal chlopa z tej Sereny http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41701-co-nosz%C4%85-znani-ludzie/?view=findpost&p=1384374 :) 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Angelo 26 #7837 Napisano 2 Stycznia 2016 http://zegarkiclub.pl/forum/topic/41701-co-nosz%C4%85-znani-ludzie/?view=findpost&p=1384374 :) 0 Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Osiem 293 #7838 Napisano 2 Stycznia 2016 (edytowane) Przepraszam, kto to z tą Doxą?Angelo tekst mnie położył Edytowane 2 Stycznia 2016 przez Osiem 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Angelo 26 #7839 Napisano 2 Stycznia 2016 (edytowane) Czlowiek odpowiedzialny za moje nocne obzartwo Guy Fieri- kucharz ps. w nocy zawsze ,,leca,, odcinki ,,Podroze kulinarne z G. Fierim,,... jak sie naogladam, to nie moge sie powstrzymac Edytowane 2 Stycznia 2016 przez Angelo 0 Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
krisu2 2221 #7840 Napisano 2 Stycznia 2016 Jeszcze pare postow i bedzie 50 Nie wiem o co Ci chodzi, ale ja 50 osiągnąłem już dość dawno, tak jakoś z pół roku temu 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek #7841 Napisano 2 Stycznia 2016 Wracając do tematu... Gerard Pique (obok na zdjęciach Shakira), środkowy obrońca najlepszej klubowej drużyny świata, a na ręku zegarki Audemars Piguet. Zna się gość na rzeczy. Co prawda zdarzało mu się nosić zegarki innych firm, ale w końcu zrozumiał swój błąd i się nawrócił. No dobra,ale co na zdjęciu ma Shakira? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Magik. #7842 Napisano 4 Stycznia 2016 Jedziemy dalej z AP... Jay Z Chris Paul I żeby nie było, że tylko raperzy, koszykarze, na koniec Najib Tun Razak - premier Malezji 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi 16744 #7843 Napisano 4 Stycznia 2016 Fajny garnitur na drugiej fotce 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #7844 Napisano 5 Stycznia 2016 Magik. dobrze napisał i to przecież nie wina AP, kto kupuje ich zegarki. Pewnie wolelibyśmy, aby ich modele nosił Elon Musk, Stephen Hawking, Cindy Crawford lub Jan Paweł II... ale chyba nie można odebrać klasy manufakturze tylko z uwagi na kupujących? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
ecipeci 3099 #7845 Napisano 5 Stycznia 2016 Klasa AP wedlug mnie jest niepodwazalna 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27857 #7846 Napisano 5 Stycznia 2016 Oczywiście, że to nie ich wina - tylko świadome działania marketingowe . 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #7847 Napisano 5 Stycznia 2016 Hmm a mnie jednak z powodu tej " strategii" offshore ( i Hublot ) kojarzy się z bufonadą i pokazówką a nie z niebanalnym sportowym zegarkiem wybitnej manufaktury. Miałem tak samo z Rolexem w szczycie celebryckich wygłupów z diamentowymi wersjami.Ale pewnie nie jestm w targecie...biały, wykształcony i ...biedny. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
eye_lip 27857 #7848 Napisano 5 Stycznia 2016 Do tego skromny 0 Instagram.com/horlobby.watches Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #7849 Napisano 5 Stycznia 2016 (edytowane) Magik. dobrze napisał i to przecież nie wina AP, kto kupuje ich zegarki. Pewnie wolelibyśmy, aby ich modele nosił Elon Musk, Stephen Hawking, Cindy Crawford lub Jan Paweł II... ale chyba nie można odebrać klasy manufakturze tylko z uwagi na kupujących? To prawda. Ważniejsze co nosi jest, nie kto, tylko jak.....Firma wybrała takich ambasadorów-ich problem Można być żałosnym z AP czy Patkiem na nadgarstku ,można prezentować się z klasą mając Poljota. Wg mnie AP w większości nie pasuje do swoich ambasadorów"- arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej i dajmy na to - zawodnik MMA , czy wytatuowany raper.... To tak jak by fortepiany Steinway& Sons reklamował... Pudzianowski. Ale pewnie nie jestm w targecie...biały, wykształcony i ...biedny. To tak i ja , dodać jeszcze że hetero i mamy obraz najbardziej gnębionej grupy społecznej Edytowane 5 Stycznia 2016 przez Master Yoda 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
desmo 3941 #7850 Napisano 5 Stycznia 2016 (edytowane) Ja, skromny? W sensie ,że ... niewysoki ? ...co poradzisz ;-) Edytowane 5 Stycznia 2016 przez desmo 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach