Szyszkops 8043 #10576 Napisano 18 Lipca 2018 No co... nosi za duży zegarek 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Walter_87 8337 #10577 Napisano 18 Lipca 2018 Przypomina Breitlinga, ale nie dam sobie ręki uciąć, bo refleksy świetlne przeszkadzają w identyfikacji. 0 KMZiZ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #10578 Napisano 18 Lipca 2018 Vin Diesel, dzisiaj kończy 51 lat. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #10579 Napisano 18 Lipca 2018 Co na fotce ma CR7 ❓ 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88827 #10580 Napisano 18 Lipca 2018 Tom Hardy. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Adi 5077 #10581 Napisano 18 Lipca 2018 czarny ładniejszy https://zegarkiipasja.pl/artykul/17375-recenzja-montblanc-timewalker-chronograph-utc 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10582 Napisano 21 Lipca 2018 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi 16734 #10583 Napisano 21 Lipca 2018 Kiedyś przez ten wątek przetoczyła się dość gruba dyskusja, ale jak widać dość dawno to było. Jak gość, którego fotkę wrzucacie nie jest Papieżem, prezydentem USA, albo chociaż Billem Gatesem, to podpisujcie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10584 Napisano 21 Lipca 2018 Zatem na wcześniejszym zdjęciu golfista Tiger Woods. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi 16734 #10585 Napisano 21 Lipca 2018 Dzięki 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #10586 Napisano 21 Lipca 2018 Co nosi Mateusz Juroszek, główny bukmacher w kraju, prezes STS, który wraz z ojcem jest wysoko w setce Forbesa?baume mercier capeland 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Barry_1 168 #10587 Napisano 23 Lipca 2018 Douglas Nunas i Joanna Krupa (co by nie mówić to jednak Dzoana jest znana) a widoczny na zdjęciu zegarek to PAM01389? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Istvan 3241 #10588 Napisano 23 Lipca 2018 Mniejsza o zegarek. Nie mogę przestać się śmiać. Grzegorz Krychowiak - reprezentant Polski w piłce nożnej, as środkowego pola Mistrzostw Świata w Rosji 2018. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #10589 Napisano 23 Lipca 2018 Krycha już dawno stracił kontakt z planetą. Wysoki kontrakt który ma do zdaje się 2021r w PSG pozwala mu nic nie robić - postanowił skorzystać. Ale takie życie jakie prowadzi szybko drenuje kieszeń, szczególnie partnerka więc zaraz po wygaśnięciu kontraktu zacznie się wyprzedaż aktywów w postaci futer i zegarków Nie wiem co ma na nadgarstku ale jest to coś z zespolonym end-linkiem. Daytony takie mają ale to nie jest Daytona bo ma 2 liczniki. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #10590 Napisano 23 Lipca 2018 Ja jednak obstawiam, że to Daytona. ...Nie wiem co ma na nadgarstku ale jest to coś z zespolonym end-linkiem. Daytony takie mają ale to nie jest Daytona bo ma 2 liczniki. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
uminus 356 #10591 Napisano 23 Lipca 2018 Podobno do Lokomotiv Moskwa ma iść, to przygotowany na tamtejsze mrozy 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Adi 5077 #10592 Napisano 23 Lipca 2018 Z takim włochaczem mógłby do "cośtam, coś tam" Jakuck 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawelb29 806 #10593 Napisano 23 Lipca 2018 Nie wiem co ma na nadgarstku ale jest to coś z zespolonym end-linkiem. Daytony takie mają ale to nie jest Daytona bo ma 2 liczniki.To musi być Albert Riele 0 Deus Dona Me Vi Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks #10594 Napisano 23 Lipca 2018 Takie tam z joe monstera. Nie wiem czy to prawda 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Barry_1 168 #10595 Napisano 23 Lipca 2018 Takie tam z joe monstera. Nie wiem czy to prawdanie wiem czy akurat ten ma na ręce, niemniej jeśli tak to limitacja powinna wynieść 7 sztuk a Ronaldo winien mieć no.7 właśnie ;-) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks #10596 Napisano 23 Lipca 2018 chyba wolałbym wspomnianego Carlitosa. Za tę kwotę oprócz oznajmiania godziny przyniósł by również coś do picia i jeszcze frytki do tego 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
rafi87 586 #10597 Napisano 23 Lipca 2018 Podobno do Lokomotiv Moskwa ma iść, to przygotowany na tamtejsze mrozy Celia, szampanskoje i kawior .Jego pieniądze w Moskwie nie zrobia żadnego wrażenia. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Dorian06 44394 #10598 Napisano 23 Lipca 2018 chyba wolałbym wspomnianego Carlitosa. Za tę kwotę oprócz oznajmiania godziny przyniósł by również coś do picia i jeszcze frytki do tegoJa napewno zegarek. 0 W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał: ... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
PustyRZE 69 #10599 Napisano 23 Lipca 2018 (edytowane) Może mało znany wiceprezydent Gwinei Równikowej.PP 6002. https://www.instagram.com/p/BljHmd6nRnV/?utm_source=ig_web_share Edytowane 23 Lipca 2018 przez PustyRZE 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość bazant #10600 Napisano 25 Lipca 2018 Może mało znany wiceprezydent Gwinei Równikowej.PP 6002.https://www.instagram.com/p/BljHmd6nRnV/?utm_source=ig_web_shareNależało by dodać że Twój idol który jest synem afrykańskiego dyktatora ma proces we Francji, gdzie jest oskarżony o zagarnięcie minimum 200 milionów euro, promowanie tego typu osób nie powinno mieć miejsca. Co jakiś czas pokazywani są tu osobnicy którzy uczciwą pracą się nie skalali ale noszą drogie zegarki i znajdują uznanie u niektórych osób. Moderatorzy powinni rzucić czasami okiem kogo to forum promuje, może niebawem trafi się jakiś morderca czy pedofil z zegarkiem za dwa miliony. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach