Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Hublota preferują za oceanem również zawodnicy MMA.Tak więc to marka już z nutką sportową.


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik wiemy, że Ty tylko o AP piszesz :) Mają kilka ciekawych zegarków i mając fundusze na pewno miałbym jakieś AP ale to nie jest jakaś najwyższa półka. Jest jeszcze kilka marek zegarkowych liczących się :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Magik wiemy, że Ty tylko o AP piszesz :)

To mało wiecie / wiesz na temat tego, o czym piszę. Proszę bardzo...

 

http://forum-apclub.pl/forum/43-opracowania/

http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/przedmowa/

http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/ogolna-budowa-i-zasada-dzialania-zegarka-mechanicznego/

http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/wychwyt-regulator/

http://chronos24.pl/encyklopedia/budowa-i-zasada-dzialania-zegarka/automatyczny-naciag-energia-i-funkcje-napedu/

http://chronos24.pl/encyklopedia/zegarkowe-komplikacje/chronograf-stoper/

http://chronos24.pl/encyklopedia/poradnik-co-warto-wiedziec-przed-zakupem-zegarka/certyfikaty-w-zegarmistrzostwie/

 

itp. Nie chce mi się już szukać pozostałych moich opracowań.

 

Mają kilka ciekawych zegarków i mając fundusze na pewno miałbym jakieś AP ale to nie jest jakaś najwyższa półka. Jest jeszcze kilka marek zegarkowych liczących się :)

Audemars Piguet jest uważane za jedną z najlepszych zegarmistrzowskich firm, podobnie jak Patek Philippe, Vacheron Constantin, A.Lange & Sohne i choćbyś nie wiem co tutaj napisał, rzeczywistości nie zmienisz.

Edytowane przez Magik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś zdolny, a nie tylko piłkarze kopanej, bokserzy czy jeszcze gorzej CEO od pomiarów spalin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby naprawdę było tak jak piszesz to są przecież zegarki znacznie droższe i bardziej elitarne, a ich akurat na nie stać.

Astona, Bentleya, Ferrari, Lambo też uznasz za niegustowne samochody? To też są ulubione marki piłkarzy.

Ja uważam że tutaj akurat nie cena, a moda na daną firmę/markę ma kluczowe znaczenie.

Jeszcze pare postow i bedzie 50 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Wreszcie ktoś zdolny, a nie tylko piłkarze kopanej, bokserzy czy jeszcze gorzej CEO od pomiarów spalin

 

Ale pojechałeś :). Stań między linami, a dowiesz się jak ciężki jest trening pięściarza. Zdasz też sobie sprawę ile wyrzeczeń musi kosztować tych najlepszych osiągnięcie największych sukcesów. To samo z piłką nożną. Najlepsi piłkarze, pięściarze, to też są zdolni ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iwc pilot

 

2a2d75837029fa5332e8f55af59ace49.jpg

 

Serena i AP

 

8c09612874edb2f5e178a53de38d4379.jpg

Edytowane przez Ram83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kawal chlopa z tej Sereny  :huh:  :rolleyes:


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Stare, dobre IWC. IWC BP to jeden z "moich" ulubionych zegarków i to w skali całego rynku. Świetnie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Doxa Sub.

2. Rolex?

post-86437-0-49181600-1451753630.jpg

post-86437-0-82847400-1451753635.jpg


Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, kto to z tą Doxą?

Angelo tekst mnie położył :)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek odpowiedzialny za moje nocne obzartwo  ;)

 

Guy Fieri- kucharz  :)

 

ps. w nocy zawsze ,,leca,, odcinki ,,Podroze kulinarne z G. Fierim,,... jak sie naogladam, to nie moge sie powstrzymac  :(  :ph34r:

Edytowane przez Angelo

Przyjaźń jest wszystkim. Przyjaźń to coś więcej niż talent. Więcej niż władza. Prawie się równa rodzinie. Nigdy o tym nie zapominaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pare postow i bedzie 50 :)

 

Nie wiem o co Ci chodzi, ale ja 50 osiągnąłem już dość dawno, tak jakoś z pół roku temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

Wracając do tematu... Gerard Pique (obok na zdjęciach Shakira), środkowy obrońca najlepszej klubowej drużyny świata, a na ręku zegarki Audemars Piguet. 

 

 

 

 

 

Zna się gość na rzeczy. Co prawda zdarzało mu się nosić zegarki innych firm, ale w końcu zrozumiał swój błąd i się nawrócił.

 

 

 

No dobra,ale co na zdjęciu ma Shakira?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Magik.

Jedziemy dalej z AP...

 

Jay Z

 

jayz_ap3.jpg

 

Chris Paul

 

chrispaul_ap.jpg

 

I żeby nie było, że tylko raperzy, koszykarze, na koniec Najib Tun Razak - premier Malezji

 

najibrazak_ap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny garnitur na drugiej fotce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik. dobrze napisał i to przecież nie wina AP, kto kupuje ich zegarki. Pewnie wolelibyśmy, aby ich modele nosił Elon Musk, Stephen Hawking, Cindy Crawford lub Jan Paweł II... ale chyba nie można odebrać klasy manufakturze tylko z uwagi na kupujących? :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że to nie ich wina - tylko świadome działania marketingowe :) .


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mnie jednak z powodu tej " strategii" offshore ( i Hublot ) kojarzy się z bufonadą i pokazówką a nie z niebanalnym sportowym zegarkiem wybitnej manufaktury. Miałem tak samo z Rolexem w szczycie celebryckich wygłupów z diamentowymi wersjami.

Ale pewnie nie jestm w targecie...biały, wykształcony i ...biedny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego skromny ;)


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magik. dobrze napisał i to przecież nie wina AP, kto kupuje ich zegarki. Pewnie wolelibyśmy, aby ich modele nosił Elon Musk, Stephen Hawking, Cindy Crawford lub Jan Paweł II... ale chyba nie można odebrać klasy manufakturze tylko z uwagi na kupujących? :)

To prawda.

 

 

Ważniejsze co nosi jest, nie kto, tylko  jak.....

Firma wybrała takich ambasadorów-ich problem ;)

Można być żałosnym z AP czy Patkiem na nadgarstku ,można prezentować się z klasą mając Poljota.

 

 

Wg mnie AP w większości nie pasuje do swoich ambasadorów"- arcydzieło sztuki zegarmistrzowskiej i dajmy na to - zawodnik MMA , czy wytatuowany raper....

 

To tak jak by fortepiany Steinway& Sons reklamował...   Pudzianowski.

 

 

Ale pewnie nie jestm w targecie...biały, wykształcony i ...biedny. 

To tak i ja :P , dodać jeszcze że hetero i mamy obraz najbardziej gnębionej grupy społecznej ;)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.