Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ooo to jest fajny człowiek 😁😁😁

 

Mam podpisać 🤔🤔🤔 Bill Murray 🤗🤗🤗

 

Aktor dobry, ale opinie o jego zachowaniu są różne ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 13.11.2023 o 20:19, Chaosu napisał(-a):

Czy ktoś rozpozna zegarek Szymona Hołowni?

 khmUAiz.png.9f244dd7c848dbdd65b3ee66e5263fb2.png

 

Cos co za nic nie pasuje do ubrania... fuj


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Cos co za nic nie pasuje do ubrania... fuj

Ale nie będzie pod obserwacją jak Sławomir N. ;)

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Cos co za nic nie pasuje do ubrania... fuj

Dlatego nie mogłem się powstrzymać i zapytałem tutaj. Oglądałem transmisje z sejmu w te dwa dni i pozostali mieli raczej srebrne zegarki na czarnych paskach. Sporo było bardzo grubych ale skoro mieściły się pod mankietem. Natomiast nowy marszałek ma własny styl. Po wyborze na marszałka zmienił krawat na bardziej elegancki ale co do zegarka nikt mu chyba nie podpowiedział. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Chaosu napisał(-a):

Dlatego nie mogłem się powstrzymać i zapytałem tutaj. Oglądałem transmisje z sejmu w te dwa dni i pozostali mieli raczej srebrne zegarki na czarnych paskach. Sporo było bardzo grubych ale skoro mieściły się pod mankietem. Natomiast nowy marszałek ma własny styl. Po wyborze na marszałka zmienił krawat na bardziej elegancki ale co do zegarka nikt mu chyba nie podpowiedział. 

 

Podpowiedzial czy nie, po Nowaku sie beda pilnowac biedacy 😔 Mialem juz robote, w ktorej nie moglem nosic swoich zegarkow - bolesne doswiadczenie 🤭


Sprzedam: De Bethune DB25WS1, Richard Mille RM11-03 Titanium, PP 5980/1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, SzefSzefow napisał(-a):

 

Podpowiedzial czy nie, po Nowaku sie beda pilnowac biedacy 😔 Mialem juz robote, w ktorej nie moglem nosic swoich zegarkow - bolesne doswiadczenie 🤭

Po Nowaku wszystko powyżej 10k zł to luksus. Polak może jeździć Audi za 400k i jest ok, ale zegarki powyżej 10k noszą tylko milionerzy. Kiedyś R. Kalisz jeżdził niewiele wartym Jaguarem S-Type i wszyscy komentowali że bogacz. Zamienił na (o wiele droższe) A6 i uznano że jeździ autem "normalnym" 🤣.

 

Co do pracy - ja w banku miałem tak samo. Tearz mam śmieciową i niskopłatną pracę, a nikt mnie u mnie nie pyta skąd mam na zegarki. I mam spokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, beniowski napisał(-a):

Po Nowaku wszystko powyżej 10k zł to luksus. Polak może jeździć Audi za 400k i jest ok, ale zegarki powyżej 10k noszą tylko milionerzy. Kiedyś R. Kalisz jeżdził niewiele wartym Jaguarem S-Type i wszyscy komentowali że bogacz. Zamienił na (o wiele droższe) A6 i uznano że jeździ autem "normalnym" 🤣.

 

Co do pracy - ja w banku miałem tak samo. Tearz mam śmieciową i niskopłatną pracę, a nikt mnie u mnie nie pyta skąd mam na zegarki. I mam spokój.

Kiedyś Jaguar był kojarzony z niedostępnością. Dlatego był bardziej luksusowy od samochodów dla ludu jakim jest droższy brat VW. Po przejęciu przez TATA - Jaguar stał się takim samym zwyczajnym wozidłem, które nie budzi absolutnie już żadnych emocji.

Już samo wspomnienie o starych XJ, S, X, XK przywołuje na myśl ludzi na prawdę majętnych. Mowa o dawniejszych czasach. A dziś każdy "BIZMESMEN" jeździ Audi, Bmw, Mercedesem... I Jaguarem.

Czy S type Kalisza był niewiele warty? Wątpię. Ceny topowych sięgały prawie 400 000 zł, w latach 2005 - 2006. A sam R. Kalisz ma kancelarię adwokacką.

 

Cytat

Co do pracy - ja w banku miałem tak samo. Tearz mam śmieciową i niskopłatną pracę, a nikt mnie u mnie nie pyta skąd mam na zegarki. I mam spokój.

Pytanie czy masz satysfakcję? Bo jak nie masz, to marne pocieszenie.

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, Autor1984 napisał(-a):

Kiedyś Jaguar był kojarzony z niedostępnością. Dlatego był bardziej luksusowy od samochodów dla ludu jakim jest droższy brat VW. Po przejęciu przez TATA - Jaguar stał się takim samym zwyczajnym wozidłem, które nie budzi absolutnie już żadnych emocji.

Już samo wspomnienie o starych XJ, S, X, XK przywołuje na myśl ludzi na prawdę majętnych. Mowa o dawniejszych czasach. A dziś każdy "BIZMESMEN" jeździ Audi, Bmw, Mercedesem... I Jaguarem.

Czy S type Kalisza był niewiele warty? Wątpię. Ceny topowych sięgały prawie 400 000 zł, w latach 2005 - 2006. A sam R. Kalisz ma kancelarię adwokacką.

 

Pytanie czy masz satysfakcję? Bo jak nie masz, to marne pocieszenie.

S-Type to był ten tańszy Jaguar. Natomiast postrzeganie aut jest wszędzie podobne. Jak żona wybierała Volvo XC90 w Polsce, to w tej cenie można już było także mieć Porsche Macana. No ale Porsche wziąć nie mogła, bo polityka firmy zabraniała. Podobnie mój znajomy we Włoszech. Miał Audi A6 w jakiejś super wersji; jako kolejne auto wziął Maserati Grecale. Tańsze od Audi, ale nazwa Maserati od razu powoduje że ludzie myślą że jeździ czymś super ekstra. 
 

 

Czy mam satysfakcję że ludzie nie zwracają uwagi na to co noszę? Oczywiście. Bo w poprzedniej pracy, jak już zauważyli, komentarze były w stylu: a skąd go na to stać? A w obecnej (jak już ktoś zauważy) są w stylu: ale fajny zegarek, gratulacje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, beniowski napisał(-a):

S-Type to był ten tańszy Jaguar. Natomiast postrzeganie aut jest wszędzie podobne. Jak żona wybierała Volvo XC90 w Polsce, to w tej cenie można już było także mieć Porsche Macana. No ale Porsche wziąć nie mogła, bo polityka firmy zabraniała. Podobnie mój znajomy we Włoszech. Miał Audi A6 w jakiejś super wersji; jako kolejne auto wziął Maserati Grecale. Tańsze od Audi, ale nazwa Maserati od razu powoduje że ludzie myślą że jeździ czymś super ekstra. 
 

 

Czy mam satysfakcję że ludzie nie zwracają uwagi na to co noszę? Oczywiście. Bo w poprzedniej pracy, jak już zauważyli, komentarze były w stylu: a skąd go na to stać? A w obecnej (jak już ktoś zauważy) są w stylu: ale fajny zegarek, gratulacje. 

Pytanie czy praca przynosi Ci satysfakcję.

Ogólnie słabo to się czyta, jak ludzie komentują to, co ich nie powinno w ogóle interesować, a jeśli już to w pozytywnym sensie.

ce.jpg

Edytowane przez Autor1984

"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani ja znany ani sławny ale od zeszłego poniedziałku noszę takie coś 

IMG_20231115_193724.jpg


Krystian "KriSu"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Solve napisał(-a):

Ani ja znany ani sławny ale od zeszłego poniedziałku noszę takie coś 

IMG_20231115_193724.jpg

Boa 🤔🤔🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rafi napisał(-a):


Serpenti emoji6.png

Noo noo to wiem że wąż nie żmija 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, TomcioMiki napisał(-a):

Noo noo to wiem że wąż nie żmija 😁😁😁

Żmija też wąż 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, rafi napisał(-a):


Serpenti emoji6.png

Bulgari zadziwia ;)


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, TomcioMiki napisał(-a):

Co że to 🤔🤔🤔

30768639-xnvqamdx1jfcvoswcddwojpj-ExtraLarge.jpg

Zacznij się udzielać w temacie "Zgadnij jaki to zegarek" będziesz jeszcze bardziej zdziwiony :D


"Człowiek tyle jest wart, ile warte są sprawy, którymi się zajmuje." Marek Aureliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Solve napisał(-a):

Ani ja znany ani sławny ale od zeszłego poniedziałku noszę takie coś 

IMG_20231115_193724.jpg

Co to to takie cieniutkie? 🤩

Edytowane przez just_nobody07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Bugs napisał(-a):

Żmija też wąż 😉

Ale żmija to Vipera nie Serpenti 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, TomcioMiki napisał(-a):

Ale żmija to Vipera nie Serpenti 😁😁😁

Wszystkie Vipera to Serpentes, ale nie każdy z Serpentes to Vipera 😉

A Serpenti to już całkiem inny rząd, nie występuje na wolności 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co że to
30768639-xnvqamdx1jfcvoswcddwojpj-ExtraLarge.thumb.jpg.c49009f0087646c50fc8a62148c9a812.jpg

Nie. Ten jest klasyczny, tamten to secret watch.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.