Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Na okładce "Przekroju" z 6 kwietnia jest Kuba Wojewódzki.

Na jego ręce Tag Heuer Carrera. Nie ma najmniejszych watpliwości, logo jest bardzo dokładnie widoczne.

http://www.przekroj.pl/

(nie widzę tego modelu na stronie producenta- logo na 12, data na 4.30)

 

Identyczny, tylko na pasku rally:

https://www.watch.de/cgi-bin/bilddetails.pl...2691&lang=2

 

A myślałem, że on ma IWC. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wojewódzki to b. skuteczna antyreklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojewódzki to b. skuteczna antyreklama.

 

Pozwolę sobie mieć diametralnie odmienne zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wojewódzki to b. skuteczna antyreklama.

 

Dla kręgów wszechpolskich & okolic na pewno :D Ale to nie jest grupa docelowa Taga więc no problemo.

 

Pozwolę sobie mieć diametralnie odmienne zdanie.

 

ja też :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D:)

neuro bingo!! :wink:

poza tym ma gust facet; zegarek, Muszka no i... Porszak


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oglądałem kilka tych jego programów i zawsze uderzała mnie jego chamkowatość i kiepskie poczucie humoru, które trzeba tuszować jakimiś durnymi hałasami i publicznością. Jagielski był lepszy jeśli chodzi o tok szoly... Inteligentniejszy po prostu.

 

Odnośnjie gustu - podaj jakiś model auta za 400.000 które jest w złym guście.

 

P.S

Odpowiedzi typu hummer z diamentowym grillem nie zaliczam, :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem kilka tych jego programów i zawsze uderzała mnie jego chamkowatość i kiepskie poczucie humoru, które trzeba tuszować jakimiś durnymi hałasami i publicznością. Jagielski był lepszy jeśli chodzi o tok szoly... Inteligentniejszy po prostu.

 

Tu się zgadzam.

 

Ale co do antyreklamy - Taga Kuba ani mi nie obrzydził ale i nie zachęcił.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie uderza ludzka zawiść i zakompleksienie


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oglądałem kilka tych jego programów i zawsze uderzała mnie jego chamkowatość i kiepskie poczucie humoru...

powiedziałbym raczej, że cynizm. ale to raczej sposób na ten program. niektórzy zarzucają też chamstwo szczuce, prowadzącej najsłabsze ogniwo. a naprawdę jest to formuła programu, zaproponowana przez jego pomysłodawcę.


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewna gazeta, której nazwy NIE będę przytaczał ponieważ jej generalnie NIE czytuję zamieszcza artykuł na temat nieoczekiwanej zmiany miejsc, w którym zegarek występuje w (prawie) głównej roli. Oto cytat:

 

"Jedyny ślad zamiany Kaczyńskich to zegarek! Lecz Kaczyński na co dzień nosi pozłacany zegarek firmy Longines, a na uroczyste okazje wkłada złotą Omegę. Jarosław Kaczyński, który nie przywiązuje wagi do zegarków, zawsze nosi tytanowego Tissota. Kaczyński, który 8 lutego wsiadł do samolotu udającego się do USA, miał na ręku Tissota!"

 

post-1184-0-07707000-1330498187.jpg

 

Swoją drogą:"Jarosław Kaczyński, który nie przywiązuje wagi do zegarków" - wystarcza aby go nie lubić :evil:


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka: G. Torbicka z A. MacDowell (ta ma coś drogiego od HW na ręce), na festiwalu sponsorowanym przez H. Winstona. :

post-330-0-52631500-1330498193.jpg

Podpis pod zdjęciem głosi:

Andie MacDowell and the Polish journalist and film expert, host of the Taormina Film Festival, Grazina Torbicka

Ciekawe, czy Torbicka zasłania brak zegarka, czy może też coś od HW :D bo w ręku ma program z logo HW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez zauwazylem, plastikowy dlugopis :/

 

Na szczecie Pani Grazyna wyglada o niebo lepiej od Pani Andie (IMO)


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A ja się tak gapiłem na śliczną Grażynę, że nawet nie zauważyłem tego plastikowego długopisu. Ona nawet z chińskim ołówkiem wyglądałaby pięknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A kto z Was wie jaki zegarek nosi Krzychu Ibisz :?:. Próbowałem się przyjrzeć i wydaje mi się, że jest to któryś z modeli Girard-Perregaux :roll:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

jesteście śmieszni z tym długopisem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jesteście śmieszni z tym długopisem :?

post-357-0-75342300-1330498199.png


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie- choć mogę się mylić... przy zbliżeniu ujawnia sie jakies okienko na 12 (coś jakby data :roll: ), a tego w dużych GP raczej nie ma :twisted: również kształ rogów jest jakby lekko odmienny- ale powtarzam, mogę się mylić, bo przy sporym zbliżeniu ten zegarek przestawał być nawet zegarkiem :D

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A to trener Interu Mediolan - Roberto Mancini. Kto zgadnie, jaki zegarek Mancini ma na przegubie :D :?:.

 

post-0-0-05176800-1330498663.jpg

 

PS. Wyraz twarzy ma taki jaki ma, bo Inter przegrał wczoraj z moich ukochanym od wielu lat klubem - AC Milan :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...jeśli o zegarek Ibisza chodzi...to koperta wygląda na dosyć grubą, jakby odlana z jednego kawałka metalu w raz z teleskopami (?)... a do niej przymocowane dwa pokrętła...

...nie wydaje mi się żeby to był GP...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.