Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Zegarek na lewej, a zawodnik praworęczny, więc wszelkie przeciążenia i drgania omijają AP. ;)

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Zegarek na lewej, a zawodnik praworęczny, więc wszelkie przeciążenia i drgania omijają AP. ;)

Fakt , nawet bekhend ma jednoręczny , tak wiec obciążenia sa mniejsze ale umówmy sie to marketing :)

Deus Dona Me Vi

Dobrze Paweł mówisz. Nawet jak mu stanie zegarek to zaraz drugi dadzą :) 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

To fakt. Dadzą drugi, to jest cała tajemnica, ale może faktycznie zegarek tej klasy może daje radę.

W kwestii mechanizmów AP, jedynym słusznym źródłem wiedzy spośród forumowego grona, jest Mariusz(Magik) - jego zapytajcie ;)

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

Moim zdaniem żaden werk nie przetrwa bez uszczerbku takich przeciążeń i wibracji. Oczywiście nie musi się to objawiać od razu tym, że zegar przestanie działać ale ślad na pewno będzie. Pomijam tu zegary specjalnie przygotowywane pod ten rodzaj obciążeń np RM dla Nadala.

Baa on powie że caly czas w jednym i tym samym gra;-)

Swoją drogą śmiesznie czasem wyglądaja z tymi zegarkami np Tiger Woods z DeepSea podczas turnieju golfa....

Ciężko stwierdzić na tym zdjęciu, ale bardzo możliwe że jakiś TAG Heuer, bo jest ambasadorem marki.

1dFQTya.png

Moim zdaniem żaden werk nie przetrwa bez uszczerbku takich przeciążeń i wibracji. Oczywiście nie musi się to objawiać od razu tym, że zegar przestanie działać ale ślad na pewno będzie. Pomijam tu zegary specjalnie przygotowywane pod ten rodzaj obciążeń np RM dla Nadala.

Też tak uważam, dlatego zwróciłem na to uwagę. Najwyżej zacznie mu robić odchyłki, ale co tam ;)

Ciężko stwierdzić na tym zdjęciu, ale bardzo możliwe że jakiś TAG Heuer, bo jest ambasadorem marki.

To się dopiero o tym dowiedziałem.

To się dopiero o tym dowiedziałem.

gdybys sie dowiedzial wczesniej, to moze bys sie zalapal na dyskusje o tym czy ronaldo jest godzien reklamowac TH, czy jest prawdziwym facetem, czy firma sie nie osmiesza, czy zegarki nic na tym nie traca, i wiele innych dziwnych powodow :D

gdybys sie dowiedzial wczesniej, to moze bys sie zalapal na dyskusje o tym czy ronaldo jest godzien reklamowac TH, czy jest prawdziwym facetem, czy firma sie nie osmiesza, czy zegarki nic na tym nie traca, i wiele innych dziwnych powodow :D

No to wiele straciłem, bo bym sobie podyskutował :)

Myślę, że jest dobrym wyborem na pewno z racji tego, że każdy go zna i TH się rozreklamuje, a czy godzien, nie godzien, to już inna inszość. Osobiście nic do niego nie mam :) Puki co to celebryci, sportowcy promują znane marki, ale kto wie, może za parę lat np ambasadorem TH będzie bo ja wiem? - jakiś Noblista? :)

Edited by Osiem

Baa on powie że caly czas w jednym i tym samym gra;-)

Swoją drogą śmiesznie czasem wyglądaja z tymi zegarkami np Tiger Woods z DeepSea podczas turnieju golfa....

Sportowcy, aktorzy - to marketing. Nieważne, czy dany zegarek pasuje do np. garnituru, czy do strokju sportowego. Ważna jest promocja danego modelu. A jak jest z Bondem. Seamaster do garnituru lub smokingu? Ale efekt marketingowy jest.

Ja to rozumiem bo przeciez trudno Deepsea promować kilka tys metrów pod wodą ale trochę śmiesznie taki DS na polu golfowym wygląda. Mogliby dać np coś z linii Datejust.

W sumie to wszystko inne by pasowało oprócz diverów (oczywiście nie piszę o tych dziwolągach w panterki i z "djamentami")

Ps. Dyskusji o CR7 i TH nie czytałem, ale to chyba dobrze.

Edited by Krystian

Co ma na ręku Sebastian Kulczyk? - dziedzic fortuny Jana Kulczyka - najbogatszego Polaka

post-57311-0-18094800-1421173548_thumb.jpg

Edited by Osiem

Hublot. Kasa jest stylu nie ma (nie tylko o zegarku piszę).

Edited by eye_lip

:) -moda to nie obowiązek ,a przywilej ;)

Pozdrawiam, Marek

Tom Ford pasuje jego ojcu, synowi niekoniecznie ;)

Te bardzo szerokie klapy Ford'a są twarzowe, o ile są w kroju frakowym, bo otwarte są po prostu przerysowane, ogromne i wyglądasz jak w jakimś dizajnerskim szicie w stylu Dolce i Gibony ;)

Edited by Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117