Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jacek Olszewski

Książkę masz przeczytać :P

(...)

To żart na TWOJE cytowanie paragrafów .... :lol:  :lol:  :lol:

to o mnie...lub o TRUMPIE :P

 

Bardzo dziękuję za szybkie i konkretne wyjaśnienie przedmiotowej kwestii! :)

 

W kwestii "Paragrafu 22" Josepha Hellera, to kiedyś dawno, dawno temu (czytaj - w czasach studenckich), nawet przeczytałem tą powieść i to w formie papierowej, a nie jak teraz w modzie - w elektronicznej.

 

A propos odniesień literackich, to jednego z moich dobrych znajomych do tej pory nazywam - Yossarian... :rolleyes: 

 

Natomiast, co do cytowania paragrafów, no cóż takie chyba już mam tzw. skrzywienie zawodowe... B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ponadto chcąc przestrzegać zasad Netykiety, unikam na Forum prowadzenia osobistej wymiany zdań.

Uważam albowiem, że najlepiej pewne kwestie wyjaśniać między sobą we właściwej ku temu formie, czyli przy wykorzystaniu prywatnych wiadomości...

A ja przez tyle lat myslalem ze Forum dyskusyjne sluzy wlasnie do osobistej wymiany zdan.

 

 

 

Natomiast, co do cytowania paragrafów, no cóż takie chyba już mam tzw. skrzywienie zawodowe... B)

A nie jestes przypadkiem ..z Wroclawia?


Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tematu!.....wątku wracamy :)

Od rodziców dla przyszlego znanego aktora

post-48316-0-15520000-1458499295_thumb.jpgpost-48316-0-42953100-1458499266.jpgpost-48316-0-65787500-1458499242_thumb.jpg

 

 

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

A ja przez tyle lat myslalem ze Forum dyskusyjne sluzy wlasnie do osobistej wymiany zdan.

 

A nie jestes przypadkiem ..z Wroclawia?

 

OT:

 

Ad 1) Należy jednak wyraźnie odróżnić tzw. wycieczki osobiste od "osobistej wymiany zdań".

W przypadku dalszych wątpliwości odsyłam do Regulaminu § 7 pkt, 10 Forum Zegarkiclub.pl (KMZiZ).

 

Ad 2) Nie jestem mieszkańcem Wrocławia, ale mam za sobą pewien wrocławski etap życia o nazwie WSOWZ.

 

>>> Wracając do meritum tematu pozwolę sobie zamieścić wątek łączący Wschód z Zachodem:

 

Marija Szarapowa (Мария Шарапова) - znana (bez wątpienia) tenisistka, urodziła się w Rosji, a zamieszkuje w USA.

W związku z aferą dopingową utraciła kontrakt ze szwajcarską firmą "zegarkową" AG Heuer, której była ambasadorem (ambasadorką):

 

post-89266-0-71757100-1458503859_thumb.jpg

Edytowane przez Jacek Olszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert Lewandowski i Breitling Chronomat, swoją drogą pasującym do stroju jak świni siodło...

 

 

42ffc92e3bc34fbcd71817556787b10362c0ef3c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza się ....mnie też razi to połaczenie, noooo ale kto bogatemu zabroni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

zgadza się ....mnie też razi to połaczenie, noooo ale kto bogatemu zabroni ;)

Z Brajtkami to u polskich piłkarzy coś jest na rzeczy-jeszcze z czasów polskiego trio w BVB, cała trójka nosiła zegarki tej marki.

Edytowane przez bart8
Breitlingami, nie " brajtakami "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle cały ten garnitur wygląda słabo. Podobno Lewandowski taki miłośnik szycia miarowego i dobrych ubrań, a tu wygląda jakby szedł na studniówkę. Szczególnie ten węzeł krawata kuje w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z pudla z tytułem, że Robert ma zegarek za 46 tys. Zdjęcie z dnia pogrzebu babci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Kim Dzong Un - Drogi Szanowny Przywódca, Najwyższy Przywódca Partii, Armii i Narodu, czyli udzielny władca Koreańskiej Republiki Ludowo-Demokratycznej, gustuje w czasomierzach szwajcarskiej marki Movado:

 

post-89266-0-61593400-1458749490.jpg

 

PS.

Z oczywistych względów proszę o ewentualne komentarze odnoszące się jedynie do "zegarkowej" części przedmiotowego wątku... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na damski

Oby nikt Kimowi nie przetłumaczył tego posta:)


Tisell Klub Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, bo oni testują rakiety dalekiego zasięgu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hubert Urbański w limitce bondowskiej Spectre. Przepraszam za brak zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

wygląda na damski

 

Przyjmijmy bardziej dyplomatycznie, że jest to przykład zdecydowanie z kategorii - "zegarkowy" unisex... :rolleyes:

 

Dla azjatyckiego rozmiaru, oczywiście mowa o nadgarstku, raczej nie pasowałby typowy diver... ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jeśli na azjatyckiej ręce zegarek wygląda na damski, to znaczy że musi być naprawdę mały ;) Zresztą na zdjęciu z ukłonami jest też damska azjatycka ręka z niewiele mniejszym zegarkiem niż Kima...

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wielkość zegarka jest wyznacznikiem damski, czy męski...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wielkość zegarka jest wyznacznikiem damski, czy męski...

Tylko? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo odróżnić.,Paskudna,obleśna,obrośnięta ,niemiła w dotyku to męska łapa.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.