Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
sztunden

tzw. Cygan do ok. 1000 zł

Recommended Posts

Cześć. Szukam inspiracji i porady.

Mojemu bratu znudził się Lorus na pasku i na urodziny zorganizował sobie małą zbiórkę kasy. Celem zbiórki jest aktualny obiekt jego westchnień - czyli zegarek na bransolecie w złotym kolorze i z raczej złotą tarczą. Kwota, jaką dysponuje, to ok. 1000zł (to raczej górna granica).

Nakręciłem go trochę na automat w tej cenie, ale zdaję sobię sprawę, że może być ciężko. Zegarek ma być noszony raczej na co dzień, a rozmiary, jakie go interesują, to min. 42, a najlepiej 44. Może być zagraniczna, sprawdzona dystrybucja, jeśli w tej cenie nie znajdzie się nic w polskim necie.

Serdecznie Was proszę o wsparcie. Wiem, że przy takich wymaganiach można natknąć się na tandetę, jednak chciałbym pokusić się na coś naprawdę fajnego. Rozważę wszelkie propozycje.

Osobiście najchętniej bym widział tutał Gwiezdy Pył w złocie od Balticusa, ale cena przekracza budżet, i to solidnie. I mówię o używkach. ;-)

Dzięki za wszelką pomoc. Pozdrowienia!

http://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-recraft-automatic-japan-made-srpc16-srpc16j1-srpc16j-mens-watch-12783.html ale bez złotej tarczy i bransolety.

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-oyster-automatic-japan-made-sev0j004gh-mens-watch-12965.html ale maluch. Mam taki z niebieską tarczą i sobie chwale.

Takie dwa strzały na szybko z tego co ostatnio mi się rzuciło w oczy. Może akurat coś podpasuje.

Edited by Krygo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By jakubw02
      Witam, planuje zakup swojego pierwszego zegarka. Mam 18 lat i zegarek miałby mi służyć na co dzień do zwykłego ubioru. Chyba wolałbym zegarek na bransolecie. Wolałbym, żeby tarcza zegarka nie była zbyt przesadzona, nie miała za dużo ,,dodatków,,. Nie ukrywam, że głównie zwracam uwagę na wygląd, zegarek będzie mi służył jako element biżuterii, ale nie chciałbym też kupić jakiegoś badziewia. Budżet ok. 500zl. Proszę o pomoc, gdyż kompletnie nie znam się na zegarkach. 
    • By Budrys1987
      Czesc wszystkim,
      szukam solidnej bransolety do Orienta Kamasu. Zaczalem sie juz nawet zastanawiac nad strapcodem i ponizszym produktem

https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b115

W koszyku sklep dolicza jeszcze jednak podatki, wysylke a do tego pewnie jeszcze pozniej clo, etc. Cena robi sie kuriozalna. Czy ktos z Was ma jeszcze jakies pomysly co do dobrej jakosci bransolet? 
    • By enicar
      Witam, na forum jestem od kilku dni. Postanowiłem, że najwyższy CZAS zacząć spędzać więcej CZASU z ludźmi, którzy dzielą tą samą pasję. Nie wiem czy dobrze założyłem temat i czy tagi się zgadzają ale się nauczę. Tymczasem jestem w potrzebie zakupu bransolety do ENICAR SHERPA SUPER DIVE. Ktoś może pomóc?

Pozdrawiam

Czas to pieniądz, który wydaje na jego odmierzanie!
    • By kubamak
      Drodzy Forumowicze,

od dłuższego czasu rozglądam się za prezentem dla małżonki, która ma dość sprecyzowane wymagania co do nowego zegarka, który powinien być:
      - jak najprostszy, klasyczny, delikatny
      - srebrny z jasnym cyferblatem
      - na bransolecie typu mesh (siateczkowej)
      - ze szkiełkiem szafirowym
      - o średnicy koperty mniejszej niż 35 mm

Po wielu dniach poszukiwań udało mi się znaleźć następujące modele spełniające jej kryteria:
      (1) MAURICE LACROIX Eliros Date Ladies
      (2) Doxa D-Light
      (3) Bisset BSBF32SIWX03BX
      (4) Skagen Signatur
      (5) Atlantic Elegance
      Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.

Czy możecie doradzić, który z przedstawionych wyżej będzie najlepszym wyborem? Jeśli macie inne, ciekawe propozycje, to oczywiście jestem otwarty na inne modele.

Dziękuję i pozdrawiam
      Kuba
    • By LukaszLBN
      Witam

Poszukuję nowego zegarka męskiego do 500-700zł. koloru srebrnego na bransolecie.
      Niestety popsuł się obecny , jest to Timex Chronograph Expedition ( zdjęcie w załączniku ) , a jest to zegarek "nienaprawialny" .Szkoda bo miałem go już od ponad 10 lat i bardzo mi odpowiadał.
      Poszukuję zegarka w podobnym stylu, nie koniecznie marki Timex.
      Pomożecie?

pozdrawiam
      Łukasz

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.