Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Zenith Captain Central Second

Rekomendowane odpowiedzi

No jak data na 6, to i jest dodatkowa wskazówka sekundowa :) Więc jakby nie patrzeć to nie taki sam model :D Smutne to wszystko co piszesz ale widzę po moich i Twoich przygodach, że na chrono24 to taki standard :( Chyba nie zostaje nic innego jak poszukać w jakimś stacjonarnym sklepie w Niemczech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No jak data na 6, to i jest dodatkowa wskazówka sekundowa :) Więc jakby nie patrzeć to nie taki sam model :D Smutne to wszystko co piszesz ale widzę po moich i Twoich przygodach, że na chrono24 to taki standard :( Chyba nie zostaje nic innego jak poszukać w jakimś stacjonarnym sklepie w Niemczech

Byłem w grudniu w Berlinie w butiku Montblanc i mówili, że mogą mi go ściągnąć na zamówienie z innego salonu. Wyszło 1k PLN więcej niż na Chrono24 i dałem sobie spokój. Teraz pewnie się do nich przeproszę... ;)

Ps.

Dostałem kolejną ofertę z Chrono24 z GB. Nowy ale bez dokumentów...?! Dziwna sprawa. Chcą mi dać swoją sklepową gwarancję na 1 rok! 

Ofertę z Włoch - zegarek jest nie noszony - leży na wystawie 3 lata...?! U drugiego leży 2 lata... W międzyczasie 4 sztuki fabrycznie nowe u innych dostawców się sprzedały. A te z Włoch są bez jakichkolwiek opinii...i wiszą na portalu...

 

Dochodzę do przekonania, że moje kolejne zegarkowe zakupy odbywać się będą tylko i wyłącznie face to face u AD lub u zaufanych i poleconych z tego Forum <_<

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie to zaluje ze nie kupilem zenka od Zielonego :( co prawda teraz nowka w aparcie na -30% ale z cena nowki nie chce ryzykowac z tym rozmiarem bo to jednak 40mm


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja osobiscie to zaluje ze nie kupilem zenka od Zielonego :( co prawda teraz nowka w aparcie na -30% ale z cena nowki nie chce ryzykowac z tym rozmiarem bo to jednak 40mm

Ten Zenith od Zielonego bardzi fajny ale dla mnie za duży.

Edit: Z tego co wiem, poszedł już do ludzi:)

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobrze kojarzę Zenitha kolegi Zielony. Jasna tarcza i mała sekunda na dziewiątej ? Jeśli tak to te 40 mm przez kolor tarczy I wąski bezel sprawiają wrażenie zegarka większego niż jest w rzeczywistości. Ja mam model taki jak w tytule tego wątku z czarną tarczą i uważam że jest bardzo ok. Robi czasem u mnie za garniturowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie wiem czy dobrze kojarzę Zenitha kolegi Zielony. Jasna tarcza i mała sekunda na dziewiątej ? Jeśli tak to te 40 mm przez kolor tarczy I wąski bezel sprawiają wrażenie zegarka większego niż jest w rzeczywistości. Ja mam model taki jak w tytule tego wątku z czarną tarczą i uważam że jest bardzo ok. Robi czasem u mnie za garniturowca.

Wrzuć fotkę tego twojego proszę


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo. Tak na szybko z dzisiaj.

d48dc98acf23a734f35db5307c4b2447.jpg1ca8cd2a633df480a6a5c924e3f4a8ff.jpg696d6819402e0d74a113a6433cb68a22.jpg2dcb3fd835c99272968dd726fc798a6d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

U kolegi @alleck te 40mm Zenka fajnie wyglądają na ręce - nadgarstek chyba z 19cm lub więcej?

Edit-literówkA

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alleck, to wg mnie inny model niż ten z tytułowej fotki;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł wątku to "Zenith Captain Central Second". Model który pokazałem to dokładnie taki model. Dokładnie jest to referencja: 03.2020.670/21.C493. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł wątku to "Zenith Captain Central Second". Model który pokazałem to dokładnie taki model. Dokładnie jest to referencja: 03.2020.670/21.C493.

Zobacz na indeksy. Ten z tytułowego wątku ma cyfry arabskie...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz na indeksy. Ten z tytułowego wątku ma cyfry arabskie...

Znowu powiem to samo :) Tytuł wątku to "Zenith Captain Central Second". Ty pokazałeś fotkę po prostu innej referencji, a ja innej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu powiem to samo :) Tytuł wątku to "Zenith Captain Central Second". Ty pokazałeś fotkę po prostu innej referencji, a ja innej.

Dobra...masz rację

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kolegi @alleck te 40mm Zenka fajnie wyglądają na ręce - nadgarstek chyba z 19cm lub więcej?

Edit-literówkA

 

Nie zauważyłem kolego Twojego posta. Już odpowiadam. Tak 19 cm, ale dość płaski, stąd wrażenie, że jest więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje 17cm byłby za duży. Dlatego jak szukałem, to rozważałem 37-38,5mm. I teraz wiem, ze gdybym kupił 40mm, to teraz leżałby na bazarku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jest mój garniturowiecccfd08b81723120d2da4e559d7b622fa.jpg99aa2952265f18f90b63bf1782cef7c4.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję :) Fajnie wyglada, jakby Ci się kiedyś znudził daj znać :D

 

P.S. Pokaż zdjęcie z profilu jeszcze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję :) Fajnie wyglada, jakby Ci się kiedyś znudził daj znać :D

 

P.S. Pokaż zdjęcie z profilu jeszcze.

Dziękuję W domu porobię fotki w innych ujęciach i wtedy wrzucę na forum.

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo wyszły...4b17600cb781331ae376d599f51c26a0.jpg4e481cd975e8a3a82ee0fc0553e95238.jpgf7c9ae795267aaa446a9b7488bb94c19.jpg6156bab2c68fbc016256dc490d45b9d7.jpgc1667322835c3bfd5edbfe9ed6d2545b.jpg36a6e8adcb61166b8d0fc73eb727b8ed.jpg054de7f7b993499b7aac04d9948951bb.jpgab989729f332a9c65a674f155563ff11.jpg1c712a80ef520c937a75319cc3bbb88b.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super. Grubość jak na garniturę idealna. Pod każdy mankiet wejdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No... Cienki... ;-)

5,5 mm

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gratuluję :) Fajnie wyglada, jakby Ci się kiedyś znudził daj znać :D

 

P.S. Pokaż zdjęcie z profilu jeszcze. 

 

No i dostałem od żony OPR! 

 

Dlaczego kupiłem wersje w stali a nie w złocie - taką jak wcześniej przymierzałem... <_<  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo dlaczego - złoty byłby skromny, a ten jest akurat. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek, moja żona ogólnie lubi złoto...

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.