Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
mario1971

Zenith Captain Central Second

Rekomendowane odpowiedzi

34mm to IMO ciut za mało, nawet na moje 17cm w nadgarstku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten zenit odpada dla mniei zostaja tylko poprzednie mniejsze refy, bo ja mam 17,5 :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 17cm i płaski nadgarstek, więc rozważam do 37-40mm. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Nomosa Tangnete (36 mm), mam Dj też 36 mm i przy wąskiej lunecie (i jasnej tarczy) w moim odczuciu 40 mm to wyraźnie za dużo jak na mój nadgarstek. Szczerze powiedziawszy to nawet coś bliżej 36 byłoby w moim guście jeśli chodzi o taki typ zegarka. No ale to jest oczywiście kwestia wrażenia i gustu, więc subiektywne sprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz Nomosa Ludwiga 35mm i chcę coś trochę większego :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co tego co widzę wybór dokonany

ja bym jednak wybierał pomiędzy zenithem lub eterną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie dokonany, ale nich Założyciel się wypowiada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie dokonany, ale nich Założyciel się wypowiada :)

No...jeszcze nie wybrany jak w dobrym serialu Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wybór powinien być jasny :) tylko MB. Jasny cyferblat niezakłócony datownikiem. Tylko dwie wskazówki. Grubość (Czy też może raczej cienkość). Manualny naciąg. Przecież te wszystkie cechy jednoznacznie wskazują na zegarek do garnituru (idealnie jeszcze jakby na tarczy nie bylo logo ani nazwy). Nic tylko kupować i nosić :)

 

P.S. argumentu ceny nie podnoszę ale również ma znaczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wybór powinien być jasny :) tylko MB. Jasny cyferblat niezakłócony datownikiem. Tylko dwie wskazówki. Grubość (Czy też może raczej cienkość). Manualny naciąg. Przecież te wszystkie cechy jednoznacznie wskazują na zegarek do garnituru (idealnie jeszcze jakby na tarczy nie bylo logo ani nazwy). Nic tylko kupować i nosić :)

 

P.S. argumentu ceny nie podnoszę ale również ma znaczenie.

Chyba jakiś prorok jesteś...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci jednak nie przypadl do gustu daj znac ;) 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa tygodnie się okaże


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jakiś prorok jesteś...

Eee tam prorok. Przecież to było oczywiste :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam prorok. Przecież to było oczywiste :D

Nie tak do końca. Trzeba jednak kupować to, co oprócz tego że się podoba jest jeszcze wygodne, dobrze leży i odpowiednio się prezentuje na danym nadgarstku Dopiero połączenie tych wszystkich aspektów razem da odpowiedni efekt i przyniesie długotrwałą przyjemność w codziennym użytkowaniu. Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co tam z tym MB ? Będzie ? ;)

Zamówiony i opłacony... czekam za dostawą :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troche juz to trwa. Ciekawe czy czekanie jak na Roleksa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to troche juz to trwa. Ciekawe czy czekanie jak na Roleksa :)

Tym razem nawalił sprzedający. Zamawiałem poprzez Chrono24 z gwarancją dostawy do 13 lutego...niestety sprzedawca ma jakiś problem z realizacją :(  

Mam zapewnienie, że do końca tego miesiąca zrealizują moje zamówienie... :wacko:


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez chrono chciałem dwa razy kupić zegarek. Dwa razy oferty z Niemiec i dwa razy, po zlożeniu oferty akceptującej cenę sprzedającego, dostawałem cenę wyższą niż ta za którą zegarek był wystawiony. Zapytałem sprzedających skąd zmiana ceny, to pierwszy nie odpowiedział nic, a drugi odpisał, ze to przez różnice Vatu pomiędzy DE an PL. Odpuściłem bo cena nie była juz atrakcyjna, kupiłem w PL. Także ja nie mam dobrych doświadczeń z zakupami na chrono, ale koledzy kupują, wiec jakoś to działa.

Oby u Ciebie się w końcu wyprostowało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez chrono chciałem dwa razy kupić zegarek. Dwa razy oferty z Niemiec i dwa razy, po zlożeniu oferty akceptującej cenę sprzedającego, dostawałem cenę wyższą niż ta za którą zegarek był wystawiony. Zapytałem sprzedających skąd zmiana ceny, to pierwszy nie odpowiedział nic, a drugi odpisał, ze to przez różnice Vatu pomiędzy DE an PL. Odpuściłem bo cena nie była juz atrakcyjna, kupiłem w PL. Także ja nie mam dobrych doświadczeń z zakupami na chrono, ale koledzy kupują, wiec jakoś to działa.

Oby u Ciebie się w końcu wyprostowało :)

Jeżeli chodzi o zakupy poprzez Chrono24, to jest mój pierwszy taki zakup.

Najpierw próbowałem kupić u sprzedawcy z Włoch, mieli zegarek na stanie w najlepszej cenie, po złożeniu zamówienia okazało się, że właśnie go sprzedali :angry:. W przypadku sprzedawcy z Niemiec, faktycznie do ceny z oferty na Chrono24 doliczyli mi indywidualnie extra 4% (różnica w stawce Vat jak napisali w korespondencji) i ich oferta przestała być najlepsza. Zamówiłem ostatecznie z GB, mieli zegarek na stanie (fabrycznie nowy), cena po złożeniu zamówienia pozostała bez zmian, niestety od ponad 4 tygodni moje zlecenie ma status: Sprzedawca przygotowuje przesyłkę do nadania.

Co jakiś czas wysyłam maila z zapytaniem, oni odpowiadają, że zaistniały nadzwyczajne okoliczności i trochę dłużej muszę poczekać.... w ostatniej korespondencji obiecali mi realizacje dostawy do końca lutego :wacko:  

 

I tak sobie czekam... :)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to było kilkanaście dużych procent różnicy, nie 4. Stąd właśnie podarowałem sobie dalsze dyskusje. Oszczędności oszczędnościami, ale zdrowy rozsądek trzeba zachować. Na chrono mimo statusów "zaufanego sprzedawcy" trzeba czujność zachować. Kiedyś znalazłem bardzo ładną omegę damską, prawie nową w atrakcyjnej cenie (zegarek mial grawer na deklu, ale niezbyt duży, data i imię), miał wszystkie dokumenty, pudełka. Niby wszystko w porządku. Wpisałem sobie numer referencyjny w wyszukiwarkę i okazało się, że owszem to taki model, ale czarny cyferblat, a oferowana miała srebrny. Napisałem do sprzedawcy pytanie czy może mają drugi taki zegarek i pomylili się, bo pokazali na zdjęciach karty nie od tego zegarka, do dziś się nie doczekałem odpowiedzi :)

Pewnie to ułamek wszystkich sprzedaży takie przygody jak ja miałem ale zraziłem się do chrono :)

 

Obyś Ty się doczekał swojego MB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie to było kilkanaście dużych procent różnicy, nie 4. Stąd właśnie podarowałem sobie dalsze dyskusje. Oszczędności oszczędnościami, ale zdrowy rozsądek trzeba zachować. Na chrono mimo statusów "zaufanego sprzedawcy" trzeba czujność zachować. Kiedyś znalazłem bardzo ładną omegę damską, prawie nową w atrakcyjnej cenie (zegarek mial grawer na deklu, ale niezbyt duży, data i imię), miał wszystkie dokumenty, pudełka. Niby wszystko w porządku. Wpisałem sobie numer referencyjny w wyszukiwarkę i okazało się, że owszem to taki model, ale czarny cyferblat, a oferowana miała srebrny. Napisałem do sprzedawcy pytanie czy może mają drugi taki zegarek i pomylili się, bo pokazali na zdjęciach karty nie od tego zegarka, do dziś się nie doczekałem odpowiedzi :)

Pewnie to ułamek wszystkich sprzedaży takie przygody jak ja miałem ale zraziłem się do chrono :)

 

Obyś Ty się doczekał swojego MB.

 

Wesela nie będzie :(  Sprzedawca poinformował mnie wczoraj, że nie uda im się go sprowadzić :angry:

 

Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pisz na Priw ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesela nie będzie :(  Sprzedawca poinformował mnie wczoraj, że nie uda im się go sprowadzić :angry:

 

Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to pisz na Priw ;)

 

No to słabo :( Współczuję. Szukasz nadal przez chrono ? czy raczej wycieczka do Niemiec tour po AD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to słabo :( Współczuję. Szukasz nadal przez chrono ? czy raczej wycieczka do Niemiec tour po AD ?

 

Szczerze, wpłaciłem 5 tygodni temu kasę na konto depozytowe po wcześniejszym potwierdzeniu przyjęcia zamówienia przez sprzedającego (firma z GB - ponad 250 pozytywnych opinii). Po zaksięgowaniu wpłaty dostałem info, że dostawa nastąpi w ciągu 1-2 tygodni. Niestety po 2 tygodniach przesyłka cały czas była w przygotowaniu. Na moje zapytania sprzedawca odpowiadał, że ma mały problem i mam poczekać jeszcze tydzień. Po 3 tygodniach już bardziej zły zapytałem, czy mają w ogóle ten zegarek na stanie. Odpowiedzieli, że zaistniały pewne problemy i gwarantują mi dostawę pod drzwi do końca lutego. Niestety w ostatnim tygodniu lutego ciągle widziałem na stronie, że przesyłka jest w przygotowaniu. Napisałem skargę do Chrono24 i czekam... napisałem drugie pismo i nic... 1 marca napisałem trzecie pismo z prośbą o odwołanie transakcji i w końcu odezwał się sprzedawca.  Poinformował mnie, że sprzedali ten zegarek innemu klientowi a dla mnie próbowali załatwić kolejną sztukę...

Dzisiaj porozmawiałem sobie z miłym panem z centrali Chrono24, dlaczego nie odpowiadają od razu na wysłane wiadomości. Przeprosił mnie i powiedział, że dopóki transakcja nie jest odwołana oni tylko pośredniczą i wysyłają ponaglenia/zapytania do sprzedawcy. Zgłosiłem więc ostateczne odwołanie transakcji. Zwrot kasy mam dostać w ciągu dwóch dni. Wtedy pomyślę, co dalej.

 

Ps.

Już w piątek napisałem do innego dostawcy z Chrono24, który miał "zieloną kropkę" przy ofercie tzn. artykuł dostępny od razu. Poprosiłem o sprawdzenie, czy faktycznie maja go na stanie. Następnego dnia dostałem odpowiedź "Actuellement en stock nous avons le même modèle mais avec la date à 6h. Ce modèle pourrait-il vous intéresser ?" co znaczy: Obecnie w magazynie mamy ten sam model, ale z datą na 6 rano. Czy ten model może Cię zainteresować?

Jaja jak berety!!!

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.