Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Nie powiedziałbym że mudman diametralnie różni się od GD-120 rozmiarem a jeżeli chodzi o 5600 to zaznaczyłem że jest praktyczniejszy / wygodniejszy z racji rozmiaru... myślę że skoro zasadas szuka w rejonie GD-120 to wszystkie podobne rozmiarem będą pasowały inna sprawa że ja mam nadgarstek 18 i nosze 5600 a widziałem gości z rączką na oko 16 w kingach więc to też kwestia umowna :)

 

Dla ścisłości podaje wymiary kopert:

5600: 42,8 mm x 48,9 mm x 13,4 mm

9300: 50,8 mm x 53,0 mm x 18,2 mm

120: 51 mm x 51mm x 18 mm

Edytowane przez zielony90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. koledzy to moja wina, nie podałem szczegółów. Zegarek może być znacznych rozmiarów, nadgarstek to 18cm, więc duże modele jak najbardziej wchodzą w grę, a właściwie znając jego upodobania, to czym większy tym lepszy ;). Jeśli chodzi o klimaty to podobne do G-9300 są mu bliższe.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas to IMO G-9300 to bardzo dobry wybór.

 

http://allegro.pl/wyjatkowy-casio-g-9300-1a-g-shock-mudman-okazja-i4797658216.html

 

Bardziej mi się podoba niż GW-9200. Czytelny praktyczny, nie ma co myśleć :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ wreszcie doczekałem się na możliwość pisania postów, też pochwalę się nowym nabytkiem.

 

G 8900A model zupełnie podstawowy ale przyzwoicie wykonany ciekawy niebieski negatyw według mnie bardzo czytelny, przyjemnie leży na ręce.

 

post-76027-0-02899600-1416164554.jpg


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za informacje i podpowiedzi. Mam chyba problem z prezentem gwiazdkowym rozwiązany, pozdrawiam 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam ustawione synchro na ON strefa BER. W opcjach wybrane Auto. Ręczna synchronizacja mi się nie powiodła w żadnym zegarku. Za to automatycznie zawsze synchronizowały się w nocy bez problemu.

Być może w nocy jest mniej zakłóceń i sygnał jest silniejszy.

Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ponieważ wreszcie doczekałem się na możliwość pisania postów, też pochwalę się nowym nabytkiem.

 

G 8900A model zupełnie podstawowy ale przyzwoicie wykonany ciekawy niebieski negatyw według mnie bardzo czytelny, przyjemnie leży na ręce.

Super. Niebieski mój ulubiony.

Casio GD-400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasadas to IMO G-9300 to bardzo dobry wybór.

 

http://allegro.pl/wyjatkowy-casio-g-9300-1a-g-shock-mudman-okazja-i4797658216.html

 

Bardziej mi się podoba niż GW-9200. Czytelny praktyczny, nie ma co myśleć :)

Czy miałeś jakieś doświadczenia z tym sprzedawcą?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 małe sprostowania:

GD-120 ma 5 alarmów, ale wszystkie są bez drzemki

G-5600 nie ma synchronizacji radiowej

 

W podobnym przedziale cenowym polecam GX-56, GD-400, GD-350.

Najlepiej kupować na Alle u Sequndusa, bo najtaniej i gwarancja 3+3 Zibi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy za informacje i podpowiedzi. Mam chyba problem z prezentem gwiazdkowym rozwiązany, pozdrawiam

Od siebie polecam G-9300. Naprawde bardzo dobrze wygladajacy i wykonany sprzet. I co chyba najważniejsze - pomimo gabarytów bardzo wygodny, a takze świetny elastyczny pasek.

 

Tapnięte z fona.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam prośbę, ponieważ założyłem na FB fan page G-SHOCKA w postaci grupy dla użytkowników i miłośników tych zegarków jeżeli ktoś z was ma konto na FB i miał by chwilę to był bym wdzięczny za wrzucenie jakichś własnych fotek czy ciekawych informacji na temat G.  Głównie zależy mi na rozpropagowaniu G w środowisku ratownictwa medycznego, ponieważ ja osobiście w ciągu roku zabiłem 3 zegarki w pacy, mam nadzieje że G wytrzyma dłużej. :)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam G-9300. Naprawde bardzo dobrze wygladajacy i wykonany sprzet. I co chyba najważniejsze - pomimo gabarytów bardzo wygodny, a takze świetny elastyczny pasek.

 

Tapnięte z fona.

Potwierdzam G-9300 fajny "G"

gdyby był trochę mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam prośbę, ponieważ założyłem na FB fan page G-SHOCKA w postaci grupy dla użytkowników i miłośników tych zegarków jeżeli ktoś z was ma konto na FB i miał by chwilę to był bym wdzięczny za wrzucenie jakichś własnych fotek czy ciekawych informacji na temat G.  Głównie zależy mi na rozpropagowaniu G w środowisku ratownictwa medycznego, ponieważ ja osobiście w ciągu roku zabiłem 3 zegarki w pacy, mam nadzieje że G wytrzyma dłużej. :)

G-wytrzyma wszystko-u mnie w pracy(ratownictwo)kolesie mają:gw 6900,riseman,dw 5600e,,stary mudman-nikt nie narzeka,wszyscy zgodnie twierdzą,że nie ma lepszego zegarka do takiej pracy.


GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam G-9300 fajny "G"

gdyby był trochę mniejszy.

Ogólnie przy G ostatnio tendencja rosnąca np gw-9400. Aż strach jaki będzie kolejny. Nie macie  informacji czy będzie i kiedy nowy gulfman? Ryśka też już coraz mniej na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy bateria będzie najlepsza do g-9100? Bo kupiłem niedawno, pewnie trochę leżał na magazynie i padło podświetlenie :<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy bateria będzie najlepsza do g-9100? Bo kupiłem niedawno, pewnie trochę leżał na magazynie i padło podświetlenie :<

 

Na pewno jakaś "firmowa" maxell czy cuś w ten deseń, byle nie siakiś chiński szajs.

Jeśli kupowałes w oficjalnej dystrybucji (Zibi) możesz w ciągu 12 m-cy od zakupu wymienić baterię za darmo w serwisie.

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się Waldzior, tylko zaprezentuj nabytek, tym bardziej że GW-A1100 to rzadki ptaszek na forum. I fajnie by było jakbyś napisał też parę słów o wrażeniach i porównaniu do tysiączki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Zanim Waldzior porobi zdjecia ja zaprezentuje swój dzisiejszy "strzał" 

Nie wiem ile był na allegro ale ja wyświetliłem pierwszy i "klikłem" 

Kupiony od lombardu za 79zł 

Niby nic wielkiego ale za tą cene grzechem było nie brać 

Zdjecia ichnie :) Moje bedą jak szcześliwie dojedzie kurier i zmienie bezel i pasek 

post-56479-0-04186200-1416400856_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno oryginał, bo farba jakoś tak odłazi? :P  Tanio, ale troszkę zmęczony. Jak nie będziesz nosić nawet jeśli to tylko 8 dych, schowanie ich do szuflady wygląda na rozrzutność. O dodatkowych inwestycjach w bezel i pasek nie wspominając...  ;)

Edytowane przez Banalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Sprzedam troche węgla i jakoś kupie ten pasek i bezel :)

Tak na poważnie to bezel ze 30zł a pasek 60?70? Bo na allegro chyba nie ma białego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.