Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :)

 

 

No stan przyzwoity, bransoleta i zapięcie ma sporo rysek ale w dzień się nie rzucają w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Panowie może, kiedy u nas zagości ta seria GA-700 ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW 9110 , DW 5600c 901 , GW 9400 1er , DW 9052 1659 , GS 1050 B , GS 1150 , Casio 31 QR-12 ,GS 1200 B , DW 9000 1659 , Atlantic Worldmaster ,Tissot Antimagnetique , Zenith 28800 ,Orient patelnia, Orient tristar , Orient Ray 2 blue , DW 6900 x 2 , Orient Chrono Ace , Orient quartz ,Orient Triton I .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

 

Ostatnimi czasy wpadł mi w ręce G-shock DW-6600 który sprawił mi trochę trudności z dokładną identyfikacją, na deklu widnieje napis jakoby siedział w nim moduł 1199, i został wyprodukowany w korei. Jednakże wyświetlacz zdawałby się przeczyć temu gdyż to co się na nim znajduje trochę odstaje od tego co zazwyczaj można spotkać na DW-6600. Czy jest to podróbka? Frankenstein? Czy może jakaś mniej popularna seria tego zegarka? Z góry dzięki za pomoc :)

 

http://imgur.com/a/hkpi4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No nie wiem, gdzie te ryski, o których wspominałeś. Na tym zdjęciu wygląda, jak egzemplarz magazynowy. Baaardzo fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zrezygnowałem ze wskazówek i kupiłem mudmana - G9300.

 

Ale czytam instrukcję i zaczynam się niepokoić, że producent tak bardzo się niepokoi o stan akumulatora. Wynika z tej instrukcji, że główną funkcją zegarka ma być ciągłe wystawianie go na słońce żeby się czasem nie rozładował. :-)

Jak to jest z tym solarem? Czy w codziennym użytkowaniu naprawdę trzeba zwracać uwagę na ładowanie i "oszczędzać światło"? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kilka solarów i powiem Ci tak... zakładasz na łape i nosisz i tyle...:)

Chyba że będziesz go nosił cały dzień pod rękawem a później trzymał w szufladzie to wtedy trzeba zadbać żeby troszkę słoneczka dostał... w innym przypadku nić się nie martw baw się i ciesz zegarkiem.

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza w lato jest bez problemu. Przy takiej pogodzie jak dziś to trochę lipa. A światło sztuczne tak nie ładuje

 

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dokładnie, wystarczy tryb oszczędzania na noc i byle nie trzymać tygodniami w szufladzie. A nawet jak potrzymasz w szufladzie i wskoczy na M, to też tragedii nie będzie. :)

 

Ponieważ ja lubię mieć moje zegarki na H, a sprowadziem się do miasta na zimowisko, to korzystam z parapetu.

 

Parapet xenocratexa:

parapet.jpg

 

;)  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa nowość

Nie widziałem w G tak długiego paska

Tapatalk

No bo to spory zegar :D aż się boję gw9400... ten to mi będzie odstawał... :/

 

 

Dokładnie, wystarczy tryb oszczędzania na noc i byle nie trzymać tygodniami w szufladzie. A nawet jak potrzymasz w szufladzie i wskoczy na M, to też tragedii nie będzie. :)

 

Ponieważ ja lubię mieć moje zegarki na H, a sprowadziem się do miasta na zimowisko, to korzystam z parapetu.

 

Parapet xenocratexa:

 

;):)

A skąd masz ten stojak po prawej?

Edytowane przez Hub3rtus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

...

 

A skąd masz ten stojak po prawej?

Przyszedł w pudełku razem z 56-ką. :)

 

dw5600e_no_bullbar.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak zrezygnowałem ze wskazówek i kupiłem mudmana - G9300.

 

Ale czytam instrukcję i zaczynam się niepokoić, że producent tak bardzo się niepokoi o stan akumulatora. Wynika z tej instrukcji, że główną funkcją zegarka ma być ciągłe wystawianie go na słońce żeby się czasem nie rozładował. :-)

Jak to jest z tym solarem? Czy w codziennym użytkowaniu naprawdę trzeba zwracać uwagę na ładowanie i "oszczędzać światło"? 

Mudman jest super, będziesz zadowolony. Ostatnio częściej go noszę niż Romana.

Nie martw się o baterię. Jak normalnie zegarek będzie noszony tzn odsłonięty, nie pod rękawem ciągle to latem będziesz miał na H a zimą spadnie na M i tak w kółko. A jeśli nie będziesz miał włączonego A.EL i żadnych dźwięków to może nawet cały czas na H będzie.

 


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GD-100-1B

 

Trochę zapomniany model. 16 kolorów do wyboru:

 

GD-100jpg_anrpqhr.jpg

 

Wczoraj kupiłem mu do pary GD-100MS-1.

 

Pozdrawiam, Piowa

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SRU :)

 

6d397ed89b252e7b.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem w G tak długiego paska

 

Mundman nie ma jakoś szczególnie długiego paska - chyba wszystkie "G" maja pasek standardowy - nie jestem pewien jedynie 56XX bo nigdy nie miałem malucha - jedyne co to frogman chyba ma dłuższy z tego co pamiętam. Zwykle zapinam "G" na czwartą dziurkę od końca - we frogmanie z tego co pamiętam to na piata zapinałem, ale frogman w ogóle ma inny pasek, chyba najfajniejszy z wszystkich "G".


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daito

Spierał się nie będę ale mam takie wrażenie, że to pierwszy pasek, który widzę "z długiej strony"

Niemniej bardzo miękki i wygodny

Edytowane przez xavras_s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.