Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@Shuriken No innej opcji nie widzę, ja za to chciałem czarne śmigło na gumie i musiałem kupić na brasie.

Ok dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tego słowa mi brakło, nawet ten z wersji earth jest lepszy niż NV. Szukałem kiedyś szarych ciuszków bo są mega, ale niestety nie do dostania.

Hmm.. chyba kolorek podejdzie do NV, żółta nitka zrobiła by robote. Ciekawe czy robią coś na zamówienie.

il_570xN.1565445444_br18.jpg

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziane na fejsie, klasa zegar :wub:  ;)

Jak dostane odprawę to sobie sprawie :D  :lol:

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@GeRmAnOs

Tylko ciekawe jak z komfortem noszenia na takim paseczku, żaba w końcu waży trochę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziurek tam od groma, każdy znajdzie na pewno coś dla siebie. I wole taki niż przewlekany, bo nie chciałbym dekla zniszczyć(nowy tylko 250 zeta :wacko: )

No i dorobić dodatkową to też nie problem.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cyk ;)

Piękny ten czarnuch, nawet powiem, że chyba bym się zamienił za swojego DC ...

Tylko przerażają mnie ewentualne poobijane krawędzie, które na czarnym będą bardziej widoczne.

Co myślicie ludziska?

Też zrobię ankietę, a co :)

post-93923-0-66098800-1535384835_thumb.jpg

Edytowane przez Kot20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie wolę Twojego ale jakbyś chciał zmienić na czarnego to ja chętnie przygarnę stalowego, oczywiście za forumową połowę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie zmieniał :)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie, ja daje czarnego mtgs1000 i dorzucę gadżety z zibi, a co :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko.Mam pytanko.Co sądzicie o zakupie G w sklepach typu Zegarownia.pl ? Znalazłem tam w najnoższej cenie interesujący mnie model.Pisza ze oferowane produkty są oryginalne i wszystko jest ok . Gwarancja 3+3 itd. Co myślicie ?

Z góry dzięki za sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszą tak jest ,współpracują z Zibi czyli dystrybutorem Casio na Polskę,można jeszcze spróbować negocjować cenę może uda się coś urwać.chyba z tego co pamiętam jak urwą coś z ceny to chyba płatność chcą w gotówce,ale lepiej się upewnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kocie, ja daje czarnego mtgs1000 i dorzucę gadżety z zibi, a co :D

To co to za gadżety muszą być? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kot20 podobno powłoka na czarnym jest nie do zdarcia, widziałem gdzieś filmik jak koleś szczotą drucianą jechał po bransie i ani śladu nie było.

Bansolete szczotkował.

Edytowane przez GeRmAnOs

Mistrz edycji :lol:7FnFWZl.jpg

 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie wiem jak to jest, bo co widzę czarnego używanego Mrg to poobijany :/

Może chodzi poprostu o krawędzie, a szczotką jechał po płaskim..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za crosspost'a, ale do tematu "Casio - funkcjonalność" pewnie mało kto zagląda, więc może tutaj ktoś się wypowie:

 
Czy orientuje się ktoś, czy jakieś inne G mają opcję alarmu podobną do tej z GD-350, czyli można włączyć alarm na stałe, bądź tylko na jednokrotne "alarmowanie"?
I drugie pytanie, czy jest jakiś G, który ma timer wyglądający w ten sposób, że ustawiamy datę i godzinę, a on podaje nam ile jeszcze czasu pozostało do "godziny zero"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za crosspost'a, ale do tematu "Casio - funkcjonalność" pewnie mało kto zagląda, więc może tutaj ktoś się wypowie:

 

Czy orientuje się ktoś, czy jakieś inne G mają opcję alarmu podobną do tej z GD-350, czyli można włączyć alarm na stałe, bądź tylko na jednokrotne "alarmowanie"?

I drugie pytanie, czy jest jakiś G, który ma timer wyglądający w ten sposób, że ustawiamy datę i godzinę, a on podaje nam ile jeszcze czasu pozostało do "godziny zero"?

Kilka bedzie, na szybko kojarze G-7500, G-7510, GB-6900, GB-5600.

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,myślicie że warto dopłacić za stalową kopertę w dw-5735? Przyznam się że większość dzisiejszych gshockow to taki Fashion Kids.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się tylko podoba, to uważam, że warto. Dostajesz nie tylko stalową kopertę, ale i zakręcany dekiel oraz zajefajny wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka bedzie, na szybko kojarze G-7500, G-7510, GB-6900, GB-5600.

Diego, dzięki za info. Taki G-7500/7510 świetnie wygląda i do tego jeszcze wibruje, szkoda, że nowych już nie ma na rynku.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem przez chwilę G-7500 - strasznie malutki jest. Ogólnie szału ni ma. Wolę GD-350.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny ten czarnuch, nawet powiem, że chyba bym się zamienił za swojego DC ...

Tylko przerażają mnie ewentualne poobijane krawędzie, które na czarnym będą bardziej widoczne.

Co myślicie ludziska?

Też zrobię ankietę, a co :)

Kocie, widziałem kilka używanych czarnych MRG, również starszych modeli z DLC .. większość była mocno poobijana lub głęboko zarysowana, wyglądały jak styrane w kopalni. :( Nie wiem, jak można tak zmęczyć zegar tej klasy (i kasy), ja swojego mam od pół roku i nie ma ŻADNEJ ryski, nic! Noszę 5 dni w tygodniu do koszuli, praca za biurkiem, dbam i uważam na niego. Może dlatego jest cały czas w takim stanie. Na rower czy na trekking bym go nie zakładał, bo to nie jest zegar do takiej aktywności. Generalnie jak sie dba, tak sie ma. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.