Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Etam piękna... jeśli żaba to cyfrowa a najlepiej NV, o i to jest piękna sztuka!

cyfrowe są teraz  ...passe   :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, p.r.p. napisał(-a):

Etam piękna... jeśli żaba to cyfrowa a najlepiej NV, o i to jest piękna sztuka!

Wiadomo :D

jj22v7z.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cyfrowe są teraz  ...passe    

Z grzeczności przemilczę tę mądrość..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jakiś żabowstręt bo żadna żaba do mnie nie gada a nie sądzę że jakbym taką pocałował to zamieniłaby się w MRG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak widać warunki rozrodcze u ciebie mają odpowiednie skoro już 3 masz na utrzymaniu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

Z grzeczności przemilczę tę mądrość.. emoji6.png

..ale ja lubię cyfrowe - tylko producenci schodzą coraz bardziej w stronę wskazówkowych co oznacza że takie jest zapotrzebowanie rynku  - seria Protrek - nowe same wskazówkowe  - na  wskazówkowych gdzie zamiast powiedzmy trzeciego wyświetlacza jest już subtarcza wskazówkowa - wersje bez wyświetlaczy z samymi tarczami -  jeszcze kostki się trzymają ale być może  zaraz i siekną na jakąś próbę serię  wskazówkowych - coraz więcej tego - to nie mój wymysły- tylko obserwacja - na ulicy widzę ludzi z G-Shockami wszytko wskazówkowe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, unadarek napisał(-a):

..ale ja lubię cyfrowe - tylko producenci schodzą coraz bardziej w stronę wskazówkowych co oznacza że takie jest zapotrzebowanie rynku  - seria Protrek - nowe same wskazówkowe  - na  wskazówkowych gdzie zamiast powiedzmy trzeciego wyświetlacza jest już subtarcza wskazówkowa - wersje bez wyświetlaczy z samymi tarczami -  jeszcze kostki się trzymają ale być może  zaraz i siekną na jakąś próbę serię  wskazówkowych - coraz więcej tego - to nie mój wymysły- tylko obserwacja - na ulicy widzę ludzi z G-Shockami wszytko wskazówkowe ...

Bo w złej okolicy się poruszasz ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, unadarek napisał(-a):

 jeszcze kostki się trzymają ale być może  zaraz i siekną na jakąś próbę serię  wskazówkowych 

O to bym się nie martwił bo to koń pociągowych wszystkich G od blisko 40 lat , wystarczy spojrzeć na dotychczasowe portfolio tego (przynajmniej dla mnie) dzieła w zakresie wzorniczo-praktycznym. Klasyczna kostka jest już tak kultowym produktem ,  że można ją porównać do butelki Coca-Coli czy też puszki zupy Campbell.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, GTB napisał(-a):

O to bym się nie martwił bo to koń pociągowych wszystkich G od blisko 40 lat , wystarczy spojrzeć na dotychczasowe portfolio tego (przynajmniej dla mnie) dzieła w zakresie wzorniczo-praktycznym. Klasyczna kostka jest już tak kultowym produktem ,  że można ją porównać do butelki Coca-Coli czy też puszki zupy Campbell.

... zgadzam  się z Toba ale... świat idzie do przodu  -  tradycje odchodzą - cole już w papierowych czy jakiś tam opakowaniach chcą robić - 40 lat tradycji ale mody się zmieniają i gusta też.. wszytko zależy od popytu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie skrzywienie że G tylko cyfrowe, żadnych wskazówek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
..na ulicy widzę ludzi z G-Shockami wszytko wskazówkowe ...

To, że małolaty noszą najtańsze, kobylaste (żeby robiło wrażenie na rówieśnikach) jakieś ga-100 itp. nie znaczy, że elektroniczne modele mają się źle i są wg ciebie passe. Ja z kolei widzę coraz więcej osób, a zwłaszcza Pań, z klasycznymi elektronicznymi Casio z serii pseudo Vintage Retro (btw, mój syn ma trzy takie, bo bardzo mu się podobają). A akurat z firmą Casio mam do czynienia ponad 30 lat, i w miarę na bieżąco (z przerwami) śledzę co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jeden z moich ulubionych 

 

7F7D94ED-A1E9-4841-BCCB-809EB31E81CA.thumb.jpeg.b1603ef72b60b7385fb1aec5e4d7b266.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Jeden z moich ulubionych 

 

 

Ref;) to jest ten z płytką? @clusca abo kostka @Kwiatek jak wyżej coś złotego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
5 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Ref;)

DW-5035D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bociany wracają to widzę, że i żaby powyłaziły😁 

20210319-161601.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, murcins napisał(-a):

oZIsouG.jpg

ładne... kruca bomba ładne ....jak bukiecik :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.