Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

20230714_083346.thumb.jpg.f61e6b7690550a792b0d84877ab0d9e9.jpg
Ciężko mu było się dzisiaj zsynchronizować, pomimo bezchmurnego nieba. Dopiero synchronizacja czasu i położenia zadziałała po stosunkowo długim oczekiwaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak raz zdarzyło.

Czekałem i czekałem... bez skutku.

Może satelita jest wtedy zajęty szpiegowaniem? ;)

 


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.07.2023 o 18:00, TomcioMiki napisał(-a):

Porady przed polerowaniem szkła mile widziane 🤔🤔🤔

IMG20230705175619.jpg

Jeszcze to 😁😁😁

IMG20230714123441.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał być GWG 100 Ale on jakiś taki ni jaki i ułomny bo brakuje mu wskazówki z sekundnika 🙂 i padło na tego dziada. 

 

20230714_134840.jpg

Edytowane przez LICHU89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, LICHU89 napisał(-a):

Miał być GWG 100 Ale on jakiś taki ni jaki i ułomny bo brakuje mu wskazówki z sekundnika 🙂 i padło na tego dziada. 

 

20230714_134840.jpg

Właśnie się zastanawiam czy sobie takiego nie kupić lub 1A9.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś gdzie i za ile mogę dostać moduł do GBA-800? Najchętniej pozytywowy, padłmi mi szary, próby reanimacji nieudane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, TomG80 napisał(-a):

Zdecydowanie 1A9 robi robotę. emoji123.png

Jak jest nowy i masz łape 22cm w nadgarstku - po roku normalnego użytkowania - pasek wygląda jak sprane majtki marynarza, a bezel jak błyszczy jak z wosku i wszystkie kąty robią się półokrągłe... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ile kupowaliscie Froga analogowego GWF-A1000-1a czyli na pasku w szczytowej cebula promocji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy dw-5735d nowy z time trendu za 730zł to jest tak dobra oferta jak mi się wydaje? Bo wydaje mi się że bardzo dobra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, filipt5r napisał(-a):

Czy dw-5735d nowy z time trendu za 730zł to jest tak dobra oferta jak mi się wydaje? Bo wydaje mi się że bardzo dobra. 

Rozumiem, że gdzieś się ostał stacjonarnie bo na stronie chyba nie ma ? A cena spoko, kosztuje tyle ile kosztował 5lat temu kiedy wyszedł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Burns napisał(-a):

Rozumiem, że gdzieś się ostał stacjonarnie bo na stronie chyba nie ma ? A cena spoko, kosztuje tyle ile kosztował 5lat temu kiedy wyszedł.

Tak, stacjonarnie w Poznaniu. Na stronie nie ma, na żadnej stronie w sumie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze hydro, byłem niecierpliwy więc mam bąbelki. W warunkach słabego oświetlenia czytelność znacznie lepsza niż wcześniej. 

IMG_20230715_225635.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.07.2023 o 20:52, TomG80 napisał(-a):

Zdecydowanie 1A9 robi robotę. emoji123.pngee2a30eaa4d5d09113e650f592e75d48.jpgb305e0e2e0780a3cf6a654f2aeb44058.jpg10c5a29e15d16d387bc8867cc775f6f2.jpg

No patrz Tomasz jak szybko poszło 

361105377_6414828175278522_1764748283356648346_n.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, filipt5r napisał(-a):

Tak, stacjonarnie w Poznaniu. Na stronie nie ma, na żadnej stronie w sumie nie znalazłem.

jak jeszcze jest to bierz, warto. Ja w sumie do dzisiaj żałuję, że swojego puściłem. DW-5040pg tak się szybko rozeszło, że nie zdążyłem nawet zobaczyć, że jest dostępne na stronie timetrend :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i udalo mi sie kupic 9400 za 400zl tylko pasek wyslizgany i bezel ma mala ryske. Może ktoś ma na sprzedaz pasek i bezel lub sam pasek.

20230716_195318.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę już przynudzać tym hydro ale dodam jeszcze że straciłem tilt, podswietlenie led nie podświetla równomiernie ale za to mam coś w stylu dual ilumination

IMG_20230716_201306.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do kolegów którzy kupowali zegarki from Japan. Czy paczka leciała Wam może fedexem? Jeśli tak, to jak u nich wyglądają sprawy celne? DHL'em dostawałem e-mail z linkiem do płatności i po sprawie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.