Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki zestaw, ale są tam same płaskie śrubokręty (nawet bardzo przydatne przy odkręcaniu śrubek paska np w Giezie).
PS Da się kupić taniej...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki zestaw, ale są tam same płaskie śrubokręty (nawet bardzo przydatne przy odkręcaniu śrubek paska np w Giezie).

PS Da się kupić taniej...

A w jaki sposób stabilizujesz Gieza przy rozkręcaniu śrub paska? Bo w Giezach niestety śruby nie są wkręcane w kopertę zegarka, tylko śruba-trzpień jest wkręcana w śrubę-tuleję, w związku z czym trzeba zaatakować płaskimi wkrętakami łby śrub z obu stron na raz, bo inaczej druga strona się zaczyna obracać.

Widziałem takie kostki (nie wiem, jaką to ma fachową nazwę), w które pozatapiane są różne groty wkrętaków, opiera się o odpowiednią końcówkę zegarek, z drugiej strony podchodzi normalnym wkrętakiem i odkręca. Czy używałeś takiej kostki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam dwóch śrubokrętów.
W jednej ręce trzymam śrubokręt i oparty na nim zegarek, a drugim próbuję odkręcić ;) (trochę ryzykowne)
Jak jest mocno skręcone to jeden śrubokręt ściskam w imadle i kombinuję dalej...


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja, ja nie miałem dostępu do imadła i kombinowałem, jak koń pod górę. Jedną część paska odkręciłem, bo śruby widocznie były lżej skręcone, ale przy drugiej byłem zmuszony się poddać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za rady odnośnie śrubokrętów itp., do końca miesiąca coś wybiorę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze jedno z dziś. ;)

 

CASIO_G-_SHOCK_GW-_M5610_Negative.jpg

 

Dzięki Lemon za LCD :)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Git ;)


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezybod negatywa. Ten akurat jest czytelny aż tak tylko w momencie bezpośrednioego padania swiatła na lcd. W cieniu lub po zmroku nie jest już tak czytelny. Są jednak modele z negatywnymi LCD które są mega czytelne. Z kwadratów np GB-5600B-1BJF.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z "prawie" kwadratów np. GD-350-1BER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienie ale dopiero w sierpniu bo narazie nie są dostępne. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmienie ale dopiero w sierpniu bo narazie nie są dostępne.

 

Teraz po Twojej fotce żałuję że sprzedałem kostkę. W żółtym mu do twarzy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny Żabol wskoczył dzisiaj na chwilkę.

post-93923-0-68069500-1500128765_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym go chwilkę ponosił nie powiem ale tylko chwilkę bo u mnie z kostkami nie miał by szans mimo wszysto. ;)

 

CASIO_G-SHOCK_DW-5030_CB_2.jpg


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciśnij ich tam, ponad pół roku minęło. Na PW napisałem Ci co i jak. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTG art deco :D

post-33253-0-07326600-1500146412_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słoneczna i ciepła niedziela :)

IMG_20170716_105611.jpg

Edytowane przez lemonln

GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.