Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie zdjęcie w ofercie pokazuje do jakich modeli jest te ubranko i twojego zegarka tam nie ma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki za odpowiedz. Myślałem, że X po GW może oznaczać dowolną inną literkę.  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powinno pasować. GW-B5600 po pierwsze jest wymieniony w tytule ogłoszenia, a po drugie ma wymiarowo taką samą kopertę, jak DW-5600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno pasować. GW-B5600 po pierwsze jest wymieniony w tytule ogłoszenia, a po drugie ma wymiarowo taką samą kopertę, jak DW-5600.

Sprzedający napisał, że nie uwzględnia zwrotów, także muszę mieć 100% pewności.

Opis sugeruję, że tak a ja się trochę napaliłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz do sprzedawcy z zapytaniem o konkretnie Twój model i wtedy będziesz miał te 100% pewności.


Jutro to dziś - tyle że jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie pasował , tak jak wspomina @TomG80 GW-B5600 ma identyczną kopertę jak DW-5600. Opis pasujących modeli w tej aukcji jest mocno okrojony , brakuje wielu modeli do których pasuje np. GB-5600 , DW-5035 czy też całej masy wersji DW-5600.

Ten zestaw ma starą wersję bransolety z plastikowym elementem mocującym do koperty obłożonym blaszką , jak już to lepiej brać te nowsze wypusty z całym metalowym elementem i łatwym montażem teleskopu (na aliexpress obecnie tylko takie występują a i cenowo ponad 1/3 taniej względem tej z linku).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całe to pytanie i odpowiedzi na nie, powinno zostać przeniesione do tego wątku http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/48428-Podrobki-Casio

Tam można sobie pisać, pytać i wstawiać do woli tego typu linki, a nie w oficjalnym wątku Casio G-shock. Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś chce "wspierać firmy trzecie" a nie Casio, jego sprawa, jego wybór.. ALE wolałabym, żeby w oficjalnym wątku "ryżu" nie promować. Wiem, było to już poruszane, ale zdania na ten temat nie zmienię. Ktoś woli fejki, ok, proszę bardzo.. jest od tego inny wątek. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasował , tak jak wspomina @TomG80 GW-B5600 ma identyczną kopertę jak DW-5600. Opis pasujących modeli w tej aukcji jest mocno okrojony , brakuje wielu modeli do których pasuje np. GB-5600 , DW-5035 czy też całej masy wersji DW-5600.

Ten zestaw ma starą wersję bransolety z plastikowym elementem mocującym do koperty obłożonym blaszką , jak już to lepiej brać te nowsze wypusty z całym metalowym elementem i łatwym montażem teleskopu (na aliexpress obecnie tylko takie występują a i cenowo ponad 1/3 taniej względem tej z linku).

 

Całe to pytanie i odpowiedzi na nie, powinno zostać przeniesione do tego wątku http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/48428-Podrobki-Casio

Tam można sobie pisać, pytać i wstawiać do woli tego typu linki, a nie w oficjalnym wątku Casio G-shock. Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś chce "wspierać firmy trzecie" a nie Casio, jego sprawa, jego wybór.. ALE wolałabym, żeby w oficjalnym wątku "ryżu" nie promować. Wiem, było to już poruszane, ale zdania na ten temat nie zmienię. Ktoś woli fejki, ok, proszę bardzo.. jest od tego inny wątek. Pozdrawiam.

Dziękuję za odpowiedzi, nie wiedziałem, że ten zestawik jest "ryżowy' a nie oryginalną częścią Casio.

Odstępuję od zakupy, pytanie czy mogę kupić takie ubranko oryginalne do tego modelu i gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy mogę kupić takie ubranko oryginalne do tego modelu i gdzie?

Nie kupisz bo nie ma takich oryginalnych zestawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupisz bo nie ma takich oryginalnych zestawów.

Rozumiem, a sam bezel jest możliwość?

Na YT widziałem filmik jak koleś zmienia właśnie taki bezel, to też są części nie od Casio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, a sam bezel jest możliwość?

Nie , oryginału takiego Casio nie produkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , oryginału takiego Casio nie produkuje.

Szkoda, trzeba czekać na jakąś okazje na "czarnucha".

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, trzeba czekać na jakąś okazje na "czarnucha".

Pozdrawiam.

Czasem warto poczekać po prostu lub kupić np. srebrnego GMW-B5000D-1, który na Watchshopie chodził po zniżkach za plus minus 1200 zł. I masz full metal wszystko. A tu w tej cenie masz gw-b5600bc za powiedzmy 500 zł + ryżowe ubranko za drugie tyle. W totalu +- 1000 zł całość wychodzi.. Z czego całość nie jest i tak full metalowa.

Pomijam, że te ryżowe mundurki to powinny po maks 200 zł kosztować za całość.. Cenią się jak by nie wiem co, a np. srebrny ORYGINALNY zestaw Casio do GMW-B5000D, tj. bezel + bransa u Adama ze swiatzegarkow24.pl kosztuje praktycznie tyle samo (200 bezel, 230 bransa bodajże) ...

 

O, dokładnie tyle. Proszę bardzo https://www.swiatzegarkow24.pl/7423-gmw-b5000d-1-rok-2018.

Ja wiem, ww oryginalny zestaw nie pasuje do gw-b5600bc, dw-5600 itp. ALE pokazuje jednak jaką kpiną cenową (DLA MNIE) jest naciąganie ludzi na te fejkowe zestawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem warto poczekać po prostu lub kupić np. srebrnego GMW-B5000D-1, który na Watchshopie chodził po zniżkach za plus minus 1200 zł. I masz full metal wszystko. A tu w tej cenie masz gw-b5600bc za powiedzmy 500 zł + ryżowe ubranko za drugie tyle. W totalu +- 1000 zł całość wychodzi.. Z czego całość nie jest i tak full metalowa.

Pomijam, że te ryżowe mundurki to powinny po maks 200 zł kosztować za całość.. Cenią się jak by nie wiem co, a np. srebrny ORYGINALNY zestaw Casio do GMW-B5000D, tj. bezel + bransa u Adama ze swiatzegarkow24.pl kosztuje praktycznie tyle samo (200 bezel, 230 bransa bodajże) ...

 

O, dokładnie tyle. Proszę bardzo https://www.swiatzegarkow24.pl/7423-gmw-b5000d-1-rok-2018.

Ja wiem, ww oryginalny zestaw nie pasuje do gw-b5600bc, dw-5600 itp. ALE pokazuje jednak jaką kpiną cenową (DLA MNIE) jest naciąganie ludzi na te fejkowe zestawy.

Link nie działa niestety. Interesuje mnie tylko czarny, niestety najdroższy, dlatego wymiana samego bezela była fajną opcją, niestety nie wiedziałem, że to jakieś podróbki są. Po drugie baba patrzy się krzywo jak mam kupić znowu kolejny zegarek :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Odstępuję od zakupy ...

Brawo, bardzo dobra postawa, szacun.

Niestety dalej mamy na forum podróbkarzy którzy to promują, nie ostrzegają a wręcz namawiają i nawet handlują na bazarku.

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo, bardzo dobra postawa, szacun.

Niestety dalej mamy na forum podróbkarzy którzy to promują, nie ostrzegają a wręcz namawiają i nawet handlują na bazarku.

Pomijając fakt oszustwa i podszywania się pod firmę Casio te części pewnie nie dorównują oryginałom pod względem jakości.

Zawsze myślałem, nie wiem czemu, że do g-shocków można kupić każdą część. Nic trudno.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego co najlepszego w Nowym Roku, spełnienia najskrytszych marzeń zegarkowych :)

 

9EsC4zk.jpg

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wreszcie w nowym ubranku!! Gwiazdor się spisał na medal.

post-18860-0-75436600-1577806844_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wszystkiego co najlepszego w Nowym Roku, spełnienia najskrytszych marzeń zegarkowych :)

 

Również wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!

Piękne stadko! Jakbyś chciał się kiedyś tej żabki pozbyć to daj znać..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Również wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym Roku!

Piękne stadko! Jakbyś chciał się kiedyś tej żabki pozbyć to daj znać..

Dzięki :) żaba narazie zostaje ale będę pamiętał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.