Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, tomaliusz napisał:

Daj pan spokój, szkoda marnować taki potencjał nadgarstka na noszenie takich maluchów.

 

Masz rację  😛 ... 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaliusz napisał:

Daj pan spokój, szkoda marnować taki potencjał nadgarstka na noszenie takich maluchów.

 

 

Mały zegarek na dużym nadgarstku świadczy o braku kompleksów... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogoda może nie najlepsza, ale z urlopu trzeba korzystać :)


IMG_20200907_213543.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały return trafił dziś do pudełka 🙂

IMG_20200908_173355.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Tomek co to za referencja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Super ta kostka! Gratulacje.

 

Ja liczę na to że uda mi się kupić w końcu 5k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

GW-5K czasem wypływa ale ceny zazwyczaj na poziomie 1k (i więcej) za używki , nie lepiej ci wziąć nowego z eBay (za niewiele więcej) u sprawdzonego sprzedawcy (link chłopaki niedawno podsyłali).

 

Edit

Jednak nie , aktualnie nie ma go w ofercie 🙁

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
1 godzinę temu, GTB napisał:

Jednak nie , aktualnie nie ma go w ofercie 🙁

No właśnie o to chodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, GTB napisał:

GW-5K czasem wypływa ale ceny zazwyczaj na poziomie 1k (i więcej) za używki , nie lepiej ci wziąć nowego z eBay (za niewiele więcej) u sprawdzonego sprzedawcy (link chłopaki niedawno podsyłali).

 

Jakbym miał dzisiaj kupować GW-5K to mocno bym się zastanawiał czy aby nie lepiej wziąć GWM-B5k w pozytywie i na pasku, powodem jest wyświetlacz - co prawda nie miałem wątpliwej przyjemności trafić na GW-5K z kiepskim kontrastem, ale uświadomiliście mi że to jest możliwe - GWM maja zdecydowanie lepszą powtarzalność jeśli chodzi o czytelność a dla mnie to sprawa priorytetowa. "Lekko" bym się wqrwił jakbym wydał tysiaka i dostał zegarek z kiepskim wyświetlaczem...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, Daito napisał:

 

Jakbym miał dzisiaj kupować GW-5K to mocno bym się zastanawiał czy aby nie lepiej wziąć GWM-B5k w pozytywie i na pasku, powodem jest wyświetlacz - co prawda nie miałem wątpliwej przyjemności trafić na GW-5K z kiepskim kontrastem, ale uświadomiliście mi że to jest możliwe - GWM maja zdecydowanie lepszą powtarzalność jeśli chodzi o czytelność a dla mnie to sprawa priorytetowa. "Lekko" bym się wqrwił jakbym wydał tysiaka i dostał zegarek z kiepskim wyświetlaczem...

GMW (przynajmniej dla mnie) na pasku wygląda słabo - ten zegarek kompletnie wygląda tylko z bransoletą , a czy jest godną alternatywą dla GW-5K ? Moim zdaniem nie , jest nowszy , bardziej zaawansowany technicznie ale brakuje mu "skromności" czyli tego co w GW-5k cenię sobie najbardziej.

Edytowane przez GTB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, GTB napisał:

GMW (przynajmniej dla mnie) na pasku wygląda słabo - ten zegarek kompletnie wygląda tylko z bransoletą , a czy jest godną alternatywą dla GW-5K ? Moim zdaniem nie , jest nowszy , bardziej zaawansowany technicznie ale brakuje mu "skromności" czyli tego co w GW-5k cenię sobie najbardziej.

 

Racja - choć akurat z tym fragmentem o pasku bym polemizował - jednak pomimo że , mówiąc delikatnie, nie przepadam za nowymi "G" z blaszanymi obudowami, zastanawiałbym się między tymi dwoma modelami - lubię dobrze zrobione, czytelne wyświetlacze i obawiam się że gdybym trafił na GW-5K z takim wyświetlaczem jak ma moja Szanowna w GW-M5610, pluł bym sobie w brodę że nie wziąłem "blaszaka"


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytelność nowych gmw jest lepsza fakt..
712f56cf163ab0d2705d52561bc2c8f9.jpg&key=cf7433f7923a92000ec8f32895a8539e30afecf5a1ced59184952985271c0a10
Ale tak jak Tomek pisze, królem (również moim) jest GW-5000. Jego papierowo białe tło LCD, w porównaniu z sinym w nowych STNach jst zdecydowanie ładniejsze, przyjemniejsze dla (mojego) oka. I w sumie też ma bdb kontrast.. Przynajmniej mój.
6b9903b1cfa86bf0ca9a5ac29de5ce33.jpg&key=bed8c9107a4920c41051459f01ce17f12e294bacbe0e391363201ab7f88fabc3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkąd kupiłem swoją pierwsza kostkę, czyli dw5600bb, która siadła mi mocno tez powoli zaczyna mi chodzić po głowie gw5000. Rozmiarowo ten zegarek jest dla mnie idealny i tak jak kiedyś nie mogłem patrzeć na kostki, to teraz człowiek jakoś dojrzał do ich wyglądu i ta 5k naprawdę na zdjęciach zaczyna cieszyć oko. No i na dodatek nigdy nie miałem nic z zakręcanym deklem, co dodatkowo kusi. Szkoda tylko, ze jest taki problem z jej dostępnością z tego co teraz widzę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
10 godzin temu, Daito napisał:

 

 

9 godzin temu, GTB napisał:

 

 

45 minut temu, p.r.p. napisał:

 

 

Tak jak mówi Tomek, mimo wszystko chciałbym na początek swojej "przygody" GW-5000 ;) 

Może w końcu kiedyś się uda...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego wam życzę panowie Kwiatek i Kacprzak. GW-5000 jest król, jak szczupak jest król wód! 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś zamówienie z zagranicznej strony byśmy wspólnie zrobili? Ktoś chyba podawał link, gdzie można dorwać nówkę w miarę rozsądnej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek
4 minuty temu, kacprzak1991 napisał:

Może jakieś zamówienie z zagranicznej strony byśmy wspólnie zrobili? Ktoś chyba podawał link, gdzie można dorwać nówkę w miarę rozsądnej cenie

Już ich tam nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba obserwować , przed tym wariactwem z pandemią miał w ciągłej ofercie (zawsze "tylko" jedną sztukę 😉) , ostatnio znów się pojawiła i jak widać szybko znikła. Podejrzewam , że lada moment znów wypłynie skoro widzi popyt na ten towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej martwiłbym się tym, że cena może już być inna. Jakiś czas temu GXW-56 był w okolicach 800 PLN, teraz około 3k ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jak na lekarstwo. Było ostatnio kilka ogłoszeń na ebay z GW-5000 z Japonii, który wychodził po opłatach porównywalnie do tego z Dutyzerostore, ale wszystko poznikało. @GTB, dobrze prawi, sprawdzać ebaya od czasu do czasu, może się trafi. Jak coś znajdę, to dam znać oczywiście :)

Ewentualnie nieco drożej: https://www.chrono24.pl/casio/g-shock-gw-5000-1jf-tough-solar-multiband-6--id14146005.htm. Zapytać sprzedawcę, czy odliczy japoński VAT (zdaje się 8%), zawsze trochę taniej wyjdzie. Niestety po naszych opłatach wyjdzie wtedy coś w okolicy 1500 PLN. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.