Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

On 8/13/2020 at 2:59 AM, Elixir said:

 

A jakiej wersji kolorystycznej szukasz Tomek ?

 

Widziałem gdzieś ostatnio BB za trzy setki z małym haczykiem ..

DSC00202p_qqxpppa.png

How much Gw 7900rd.? Really interested. Serius buyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Dicukinc napisał:

How much Gw 7900rd.? Really interested. Serius buyer

 

I am not selling watches. I am sorry. I am a collector.


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Droga kupna wszedłem w posiadanie zegarka GW-A1100KH oraz chwilę później bransolety kompozytowej do tegoż modelu. Oto, co z tego wynikło (spokojnie, mam też czarny bezel) ;)

Muszę przyznać, że poczucie komfortu, jaki daje bransoleta jest naprawdę zauważalne w porównaniu z paskiem. Dodam, że sam zegarek również jest wart grzechu. Sporych rozmiarów, a jednak nosi się bardzo wygodnie. Całość jest niesamowicie lekka. Gabaryty zbliżone do MTG-B1000, jednak wygoda znacznie większa.

Podniesiony chapter ring oraz indeksy 3D robią tutaj świetną robotę, naprawdę jeden z fajniejszych G, z jakimi miałem do czynienia. Polecam tym, którzy jeszcze nie próbowali tego modelu - spieszcie się, bo coraz trudniej go dostać :)

 

20200830_022642-1200px.thumb.jpg.0957c1332c83a6ef79f52a3f79a26137.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, clusca napisał:

Droga kupna wszedłem w posiadanie zegarka GW-A1000KH ...

Chyba raczej GW-A1100KH (jeśli piszesz o tym z fotek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, clusca napisał:

Droga kupna wszedłem w posiadanie zegarka GW-A1000KH oraz chwilę później bransolety kompozytowej do tegoż modelu. Oto, co z tego wynikło (spokojnie, mam też czarny bezel) ;)

 

 

Trudno się nie zgodzić z @GTB to ewidentnie GW-A1100KH ;)

G-shock na bransolecie wygląda CZASAMI fajnie...

"Pilot" na bransolecie wygląda słabo - ZAWSZE - niezależnie czy to IWC czy Parnis, jak założysz bransoletę to masz "wieś śpiewa wieś tańczy" na łapie - pilot g-shock na bransolecie to apogeum w/w sytuacji - skąd wiem?

Ano stąd:

 

DSC06821.jpg

 

DSC06786.jpg

 

Miałem GPW-1000 na bransolecie (nie miałem paska do niego, bo sobie przez przypadek wywaliłem wraz z kartonem w którym przyszedł), kołem na ten zegarek jak szewc - w efekcie sprzedałem na allegro bo nie chciałem "gniota" na forum wsiekać, jak "poszedł" cieszyłem się że ktoś się połasił na niego... Jakiś czas temu przymierzyłem GPW-1000 na pasku - to zupełnie nie ten zegarek który miałem, świetnie się układał, nie przeszkadzał, nie latał - rewelacja.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek mam z goła odmienne odczucia. GPW-1000 to jak dla mnie jeden z najfajniejszych G. Zarówno na pasku, jak i na bransolecie.

Miałem tą samą wersje co Ty na bransie i był mega wygodny. Na pasku z kolei posiadałem wersję 1AER (kilka razy) i tam niebieska struktura karbonu od wewnątrz z kolei robiła robotę i również był mega wygodny.

Fakt, z czasem zegarek zrobił się dla mnie za duży, ale to przychodzi z wiekiem (redukcja ilości i rozmiaru) :)

 

Co do GW-A1100 na bransolecie jednak pełna zgoda, jemu nie pasuje kompletnie, a braciszkowi GW-A1000 i owszem.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, GTB napisał:

Chyba raczej GW-A1100KH (jeśli piszesz o tym z fotek).

 

43 minuty temu, Daito napisał:

Trudno się nie zgodzić z @GTB to ewidentnie GW-A1100KH ;)

 

Senkju Panowie, poprawione. Trzecia w nocy to nienajlepsza pora na pamiętanie zer i jedynek ;)

 

Dalej jednak będę się upierał, że GW-A1100 na bransolecie jest dla mnie wygodniejszy niż na pasku. Może to kwestia "dopasowania" dziurek (na jednej za ciasno, na drugiej za luźno), ale pomijając kwestie estetyczne, bransa dla mnie wygrywa - nawet czarna z zielonym bezelem. Poza tym pilot, czy nie pilot, to G jest - on ma być wygodny, lekki, wytrzymały. Może być siermiężny, a nawet brzydki ;) A co do GPW-1000, to na bransolecie mi się nawet podoba... i to dużo bardziej niż GW-A1100 :)

 

Dopiszę jeszcze, bo mi jeszcze taka myśl przemknęła przez głowę. Może to kwestia wagi. Nigdy nie miałem GPW-1000, ale jeśli waży tyle, co GWG-1000, to na bransie może być problem. GW-A1100 jest bardzo lekki, więc jest zachowana równowaga pomiędzy zegarem i bransoletą, co mi bardzo odpowiada.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Daito napisał:

 

Trudno się nie zgodzić z @GTB to ewidentnie GW-A1100KH ;)

G-shock na bransolecie wygląda CZASAMI fajnie...

"Pilot" na bransolecie wygląda słabo - ZAWSZE - niezależnie czy to IWC czy Parnis, jak założysz bransoletę to masz "wieś śpiewa wieś tańczy" na łapie - pilot g-shock na bransolecie to apogeum w/w sytuacji - skąd wiem?

 

Wychowywałem się na wsi to mogę potwierdzić.

Jak założę GPW, który odkąd tylko założyłem bransę na niej pozostaje, to śpiewam i tańczę.

Najczęściej śpiewam o tym, że 

"ja do paska nie wrócę,

nie wrócę, hej!" (z przytupem) :P


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście każdy może pozostać przy swoim zdaniu i nosić co che i jak chce :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się zastanawiam, dlaczego Casio te kompozytowe bransolety robi wyłącznie w kolorze czarnym. Gdyby wypuścili wersje kolorowe dla takich na ten przykład kolorowych kostek, to byłby to hit sezonu :)

 

A przy okazji, takie coś zanabyłem dla mojej mądrzejszej i piękniejszej połowy, ale jest tak fajny, że już wiem, że będę podkradał ;)

 

20200831_155537-800px.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, clusca napisał:

A przy okazji, takie coś zanabyłem dla mojej mądrzejszej i piękniejszej połowy, ale jest tak fajny, że już wiem, że będę podkradał ;):)

Fajny ten MV-7 , szkoda tylko że te białe matowe ciuchy brudzą się w zastraszającym tempie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam, to kolega ma obczajone farbowanie, więc nie ma problemu ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, murcins napisał:

 

 

"A ić Pan stont"  z tym zegarkiem... po pierwsze "zepsuty", a po drugie "podróbka" i do tego za mały  :D:D:D  


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Chłopaki czy ma ktoś może wiedzę gdzie mógłbym kupić GW-5000? W rozsądnej cenie, o ile taka istnieje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kwiatek napisał:

Chłopaki czy ma ktoś może wiedzę gdzie mógłbym kupić GW-5000? W rozsądnej cenie, o ile taka istnieje...

https://m.ebay.pl/itm/Casio-G-Shock-GW-5000-1JF-Tough-Solar-Multiband-6-Men-s-Watch-DUTY-ZERO-STORE/253920336675?_mwBanner=1&_rdt=1&pageci=f9337eb9-0116-4c77-9eb8-67737bcde213&epid=3025817875

43 minuty temu, Daito napisał:

 

"A ić Pan stont"  z tym zegarkiem... po pierwsze "zepsuty", a po drugie "podróbka" i do tego za mały  :D:D:D  

Heheh :D to jeszcze jedno 

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Kwiatek napisał:

Chłopaki czy ma ktoś może wiedzę gdzie mógłbym kupić GW-5000? W rozsądnej cenie, o ile taka istnieje...

 

A jak to jest "rozsądna" cena? Obecnie kurs USD jest dość korzystny i można znaleźć poniżej 1000PLN z tym że musisz się liczyć z opłatami.

 

https://www.ebay.pl/itm/CASIO-G-Shock-GW-5000-1JF-Mens-Wrist-Watch-New-in-Box-JAPAN-Tough-Solar-Radio/373100869165?hash=item56de8b762d:g:3BAAAOSww~VeKFHx


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym linku co podałem to bez rządnych  opłat się obędzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, murcins napisał:

Heheh :D to jeszcze jedno

 

To już nie to samo - u Ciebie,  frog, pomijając fakt że to chyba najładniejsza wersja ze wszystkich "nurkowych G", świetnie wygląda na ręce, sam zegarek "se leżąc" nie robi już takiego wrażenia ;)

Sam nie mam cienkiego nadgarstka a nie ma takiego efektu

DSC09493.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Deszczwo, zimno więc kosteczka pod rękaw idealna :D

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, clusca napisał:

Ja to się zastanawiam, dlaczego Casio te kompozytowe bransolety robi wyłącznie w kolorze czarnym. Gdyby wypuścili wersje kolorowe dla takich na ten przykład kolorowych kostek, to byłby to hit sezonu :)

 

18 godzin temu, GTB napisał:

Fajny ten MV-7 , szkoda tylko że te białe matowe ciuchy brudzą się w zastraszającym tempie.

I to jest pewnie odpowiedź na nurtujące Maćka pytanie. Ludzie reklamowali zegarki ze względu na odbarwiające się paski i bezele, a co dopiero bransolety :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na eGlobal można czasem znaleźć ciekawe oferty... :unsure:;)

 

spacer.png


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.