Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, murcins napisał(-a):

Tak, jak na fotce 

 

 Oj..czuje że masz większy przegub od mojego.

Ja zapinam na szóstej, licząc od końcówki paska..

Co ciekawe, przygladając się Twojej fotce, w moim przypadku ten zegarek prezentuje się na nadgarstku bardzo podobnie.

Jest to pocieszające, ale i tak jest klocem :P

 

11 minut temu, mirek 1969 napisał(-a):

Też tak miałem w jednym G shocku

 

No to napewno jest już nas trzech..Ja, Ty i murcins

W moim przypadku była to seria 6900  - choć pewnie znalałbym jeszcze kilka modeli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.12.2021 o 14:32, -mrovka- napisał(-a):

 

 Oj..czuje że masz większy przegub od mojego.

Ja zapinam na szóstej, licząc od końcówki paska..

Co ciekawe, przygladając się Twojej fotce, w moim przypadku ten zegarek prezentuje się na nadgarstku bardzo podobnie.

Jest to pocieszające, ale i tak jest klocem :P

 

 

No to napewno jest już nas trzech..Ja, Ty i murcins

W moim przypadku była to seria 6900  - choć pewnie znalałbym jeszcze kilka modeli

 

Edytowane przez mirek 1969

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, -mrovka- napisał(-a):

 

 Oj..czuje że masz większy przegub od mojego.

Ja zapinam na szóstej, licząc od końcówki paska..

Co ciekawe, przygladając się Twojej fotce, w moim przypadku ten zegarek prezentuje się na nadgarstku bardzo podobnie.

Jest to pocieszające, ale i tak jest klocem :P

 

 

No to napewno jest już nas trzech..Ja, Ty i murcins

W moim przypadku była to seria 6900  - choć pewnie znalałbym jeszcze kilka modeli

U mnie 18.5cm ale jeszcze nie tak dawno i było prawie 21cm.

Jak zapnę jak Ty na szósta to niby nie jest zle ale jak juz zegnę grzbietowo nadgarstek to mam obawy ze uszy pękną  😅

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, AWG-M100, wszystkie funkcje działają, ale wskazówki stoją w miejscu, do kosza? Czy da się coś na to zaradzić?

 

EDIT: rozkręciłem go i się okazało, że jest tylko jeden akumulator, w sensie, że miejsca są na dwa, a jest jeden. Dwa pytania, czy pasuje tylko CTL 920, czy są jakieś zamienniki? Drugie, czy trzeba po wymianie stykać aku z tyłem elektroniki żeby odpalił? Czy wsadzam i działa?

Edytowane przez seeby

Potrzebujesz używanego lapka do 300-400zł lub części? Pisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, seeby napisał(-a):

Witam, AWG-M100, wszystkie funkcje działają, ale wskazówki stoją w miejscu, do kosza? Czy da się coś na to zaradzić?

 

EDIT: rozkręciłem go i się okazało, że jest tylko jeden akumulator, w sensie, że miejsca są na dwa, a jest jeden. Dwa pytania, czy pasuje tylko CTL 920, czy są jakieś zamienniki? Drugie, czy trzeba po wymianie stykać aku z tyłem elektroniki żeby odpalił? Czy wsadzam i działa?

używa prawdopodobnie jednego akumulatora tego co napisałeś - wyjmij ją a po wożeniu jest AC i prawdopodobnie to trzeba zetknąć z (-) na blaszce metalowej  - powinna być nalepka na baterii to ilustrująca i opisująca - ale... no właśnie nie jjstem pewny co do resetowania zegarków z akumulatorem :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, AWG-M100, wszystkie funkcje działają, ale wskazówki stoją w miejscu, do kosza? Czy da się coś na to zaradzić?
 
EDIT: rozkręciłem go i się okazało, że jest tylko jeden akumulator, w sensie, że miejsca są na dwa, a jest jeden. Dwa pytania, czy pasuje tylko CTL 920, czy są jakieś zamienniki? Drugie, czy trzeba po wymianie stykać aku z tyłem elektroniki żeby odpalił? Czy wsadzam i działa?
O ile dobrze kojarzę, to to, że jest tam jeden akumulator jest w porządku. Po prostu konstrukcja modułu jest bodajże wspólna z AW-591 zasilanego bateryjnie i tam faktycznie wchodzą dwie baterie.

A kiedy to Twoje AWG zostało wypuszczone z fabryki? Bo może już mu aku siadło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20211217-205039.jpg 


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DSC00610r.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87

Było modzone 

 

784410294_20211218_1201203.thumb.jpg.acfe1d5b47a90ea3aefdb40b7969ef6c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biję się z myślami, nosiłem się z zamiarem zakupienia kostki GMW w czerni a w międzyczasie wzrok przykuły GWG i MTG.

Zastanawiam się od wczoraj w co „iść” 😂

Zegarek ma być daily 🤣

5294BA68-E931-46C0-93D7-3E7185F48064.jpeg

B57F4805-F7C2-4C54-8AB3-C29730F7E79A.jpeg


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grzechu87
27 minut temu, Pajak80 napisał(-a):

Biję się z myślami, nosiłem się z zamiarem zakupienia kostki GMW w czerni a w międzyczasie wzrok przykuły GWG i MTG.

Zastanawiam się od wczoraj w co „iść” 😂

Zegarek ma być daily 🤣

5294BA68-E931-46C0-93D7-3E7185F48064.jpeg

B57F4805-F7C2-4C54-8AB3-C29730F7E79A.jpeg

Ja bym osobiście kupił jako EDC MTG, GWG za duży imo jako typowe EDC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Pajak80 napisał(-a):

Biję się z myślami, nosiłem się z zamiarem zakupienia kostki GMW w czerni a w międzyczasie wzrok przykuły GWG i MTG.

Zastanawiam się od wczoraj w co „iść” 😂

Zegarek ma być daily 🤣

5294BA68-E931-46C0-93D7-3E7185F48064.jpeg

B57F4805-F7C2-4C54-8AB3-C29730F7E79A.jpeg

nie bij się z myślami bo cie pokonają .... idź drogą MTG :) i nie zbaczaj na poboczne :) niech Moc będzie z Tobą !!!

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, unadarek napisał(-a):

idź drogą MTG :) i nie zbaczaj na poboczne :) niech Moc będzie z Tobą !!!

 

 

Najgorsze że w moim grajdołku TT nie posiada takich fajerwerków - szkoda 3k mrozić (jeśli okaże się grubą pomyłką przy odbiorze). 

Lokalnie to króluje GA100 i pochodne 🤣


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pajak80 napisał(-a):

 

 

Najgorsze że w moim grajdołku TT nie posiada takich fajerwerków - szkoda 3k mrozić (jeśli okaże się grubą pomyłką przy odbiorze). 

Lokalnie to króluje GA100 i pochodne 🤣

GA 100 Hit młodzieży :) zawsze odesłać możesz masz z 14 chyba dni jak nie wypali tylko śladów nie możne być na nim  :) 

Godzinę temu, pazikk napisał(-a):

Kolorowa ekipa

IMG_20211218_133448.jpg

...ale niebieskiego nie masz żadnego :) a reszta 👍😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie mam i chyba nie będzie bo po za Kingiem to w sumie nic więcej nie chcę. Ewentualnie GBD-200 w wersji niebieskiej mi się podoba. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Pajak80 napisał(-a):

Biję się z myślami, nosiłem się z zamiarem zakupienia kostki GMW w czerni a w międzyczasie wzrok przykuły GWG i MTG.

Zastanawiam się od wczoraj w co „iść” 😂

Zegarek ma być daily 🤣

5294BA68-E931-46C0-93D7-3E7185F48064.jpeg

B57F4805-F7C2-4C54-8AB3-C29730F7E79A.jpeg

Przerobiłem wszystkie (no prawie wszystkie modele G-Shocków, nie miałem na pewno "kosy"), ale z tych wymienionych zarówno MTG-B1000, jaki i GWG-1000 i jako DAILY tylko i wyłącznie kostka !

Co kiedyś byłoby dla mnie nie do pomyślenia i głosiłbym jako herezję.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przerobiłem wszystkie (no prawie wszystkie modele G-Shocków, nie miałem na pewno "kosy"), ale z tych wymienionych zarówno MTG-B1000, jaki i GWG-1000 i jako DAILY tylko i wyłącznie kostka !
Co kiedyś byłoby dla mnie nie do pomyślenia i głosiłbym jako herezję.

Przyłączam się do powyższych słów. Tylko kostka. I najlepiej na bransie właśnie. Nawet gdy biorę kilka zegarów na wakacje, czy jadę na luźny wypad, to zawsze kończy się na zmianie na kostkę, lub żalu, że się jej akurat nie wzięło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coraz bardziej mnie przekonujecie 🤣

Tylko zastanawiam się brnąć w GMW  czy wrzucić na luz i jakaś budżetowa wersja 5600 (przykładowo GM 5600B która bardzo mi się podoba).

 

 

G-SHOCK-GM-5600B-3ER-0-001-1024x696.jpg


"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"./J. Billings /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako edc kup kostkę, bedziesz zadowolony.

DW-5900. Dzisiaj dalem mu bransę. Moim zdaniem to połączenie wyglada genialnie, a nosi sie jeszcze lepiej.20211218_215649.jpg20211218_215645.jpg20211218_215656.jpg

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.