Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Widać że chłopaki (oprócz seiko) dostają ostro po d...e  :D

 

A i owszem ale cóż... służba nie drużba, a ninja nie może być miętka  :ph34r:

"Maszeruj albo zdychaj"

Zostali tylko najtwardziejsi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, jednak będę brał "G" zamiast protreka ;)

 

Teraz mam takie zapytanie - co myślą Pany o frogach? Czy opłaca się wydawać ławicę pieniędzy na frogmana? Czy będzie on lepszy jakościowo od średniej półki "G"? Nie mam mozliwości zobaczyć żabola na żywca, więc wolę dokładnie obadać temat zanim zamówię go przez neta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto. Ale rozmiar przytłacza.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie przede wszystkim stalowy (albo tytanowy), a nie plastikowy jak zdecydowana większość G. Pomyśl też o GW-5000 albo o serii GIEZ (te już niestety ciężko dostać), mniejszy rozmiar a podobna jakość i konstrukcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie przede wszystkim stalowy (albo tytanowy), a nie plastikowy jak zdecydowana większość G. Pomyśl też o GW-5000 albo o serii GIEZ (te już niestety ciężko dostać), mniejszy rozmiar a podobna jakość i konstrukcja.

Wiesz co, podoba mi się GW-5000. Gdzie go mogę dostać na bransolecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, ale można do niego dokupić tzw. "kompozytową" (plastikowo - metalową) bransoletę od GW-M5600BC / GW-M5610BC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-M5600BC i GW-M5610BC mają ją fabrycznie, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.

 

Sama bransoleta kosztuje tyle, co najtańsze G-Shocki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Pany, jednak będę brał "G" zamiast protreka ;)

 

....

 

I to jest słuszna koncepcja!

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli GW-5000 to tylko i wyłącznie Japonia, na przykład rakuten: http://global.rakuten.co

No to lipa.

 

A powiedz mi jeżeli wiesz - Czy kupię w Polsce samą taką bransoletę i do jakich ona modeli będzie pasowała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba można ją zamówić w zibi, ale będzie to trwało co najmniej kilka tygodni.

 

Bransoleta poza wspomnianym GW-5000 pasuje do wszystkich odmian takich modeli, jak DW-5600, GW-M5600, GW-M5610, G-5600, DW-6900 czy GW-6900.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa.

 

A powiedz mi jeżeli wiesz - Czy kupię w Polsce samą taką bransoletę i do jakich ona modeli będzie pasowała ?

 

Kilka dni temu dowiadywałem się i jest dostępna w Zibi na zamówienie. Czas czekania około miesiąca, koszt 260 PLN z wysyłką.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ja z zapytaniem. Jak z czytelnoscia wyswietlacza w modelu dw5600bb - negatyw. Jest na bazarku i kusi, ale zdjecia budza moje watpliwosci co do czytelnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro polecacie mi coś nie za drogiego to tak znalazłem kilka ciekawych modeli w miare rozsądnych pięniądzach.

GD 350 ,  DW-5600E  ,  G-7700  , G-7710   ,  G-8900  , G 9000 (MUDMAN)   , GW M850

 

Jaki będzie najlepszy do tych 300-400zł 

Bardzo Ciekawią mnie 3 modele :   GD 350  vs Mudman g 9000  vs  G 7710

 

Ztego co zauwazyłem z tych funcji to mi nic bajeranckiego nie potrzeba.

Najważniejsze to własnie:  różne funcje pomiaru czasu (odliczanie, interwały, stoper ), automatyczne nastawianie się z tych zegarów atomowych, i wytrzymałość  tyle by mi wystarczyło  

Edytowane przez SL0NCE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro polecacie mi coś nie za drogiego to tak znalazłem kilka ciekawych modeli w miare rozsądnych pięniądzach.

GD 350 ,  DW-5600E  ,  G-7700  , G-7710   ,  G-8900  , G 9000 (MUDMAN)   , GW M850

 

Jaki będzie najlepszy do tych 300-400zł 

Bardzo Ciekawią mnie 3 modele :   GD 350  vs Mudman g 9000  vs  G 7710

 

Ztego co zauwazyłem z tych funcji to mi nic bajeranckiego nie potrzeba.

Najważniejsze to własnie:  różne funcje pomiaru czasu (odliczanie, interwały, stoper ), automatyczne nastawianie się z tych zegarów atomowych, i wytrzymałość  tyle by mi wystarczyło  

 

Z trzech ostatnich  przez Ciebie wymienionych, akurat żaden nie ma Waveceptora. Tem modele z reguły mają literę W przy nazwie zegarka (np. GW-6900, GW-9200 itd.)

G-7710 jest chyba najbardziej  uniwersalny z tej trójki (najmniejszy i najmniej "przerażający" :D ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam DW-5600:

 

DW-5600E-1VER.jpg

 

Tani, najmniejszy z "G" - przez co mega wygodny  :). Zapominasz że masz zegarek na ręku. Co prawda nie ma radyjka i interwałów, ale zastanów się czy są one Ci tak potrzebne. Stoper i timer ( ustawiać można też sekundy) dają radę  ;)

 

Edit: Nie będzie tak szkoda na poligony,błoto i inny syf, a jak się zniszczy ( będzie brzydki ) to kupisz następny pachnący nowością   :D

jeszcze moje foto:

 

1por.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A "brzydkie" zegarki poprzez wspólne przeżycia z właścicielem nabierają duszy. Nawet kwarce.

Mechy podobno posiadają ją od początku... ale nigdy nie przejdą z Tobą tyle co G.

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za masakra, najfajniejsze G nie są dostępne w naszym kraju. Łaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka specyfika naszego rynku. Tutaj by się nie sprzedały.

 

Tak samo jest też np. z Oceanusami. Mimo że to świetne zegarki warte każdego z tych kilkudziesięciu tysięcy jenów, to kompletnie nie wpisują się w preferencje europejskiego klienta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest szansa na zdobycie któregoś z tych ?

 

DW-8300D-1.jpgGW-100-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będziesz wytrwale polował, regularnie przeszukując zagraniczne fora, ebay itp. to może kiedyś Ci się uda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grę wchodzi tylko zakup z Polski, nie mam czasu na sprowadzanie z zagranicy. Szkoda że nic ciekawego tutaj nie ma, nawet Eminema nie mogę znaleźć.

Edytowane przez 001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem jaki zegareczek zastąpi mi mojego gw-9200 będzie to gw-a1100 ale cacko z szafirowym szkiełkiem, chyba jedyny g-shocki z takim ale mogę sie mylić. Jestem fanem marki i poprostu jak dla mnie jeden z najlepszych jak nie najlepszy, mistrzostwo świata.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.