Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.watchuseek.com/f43/how-trim-resin-strap-106479.html

 

Masz, baw się kilka fotek ale dokładnie tak samo jak opisał kolega Seven.

O właśnie, zapomniałem o tym tutorialu, a korzystałem z niego za pierwszym razem. :)

 

Do ostatecznej polerki dobrze nadają się odpowiednio twarde dżinsy i to jest chyba najbardziej czasochłonny etap całej operacji. ;)

 

IMG_1468.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiam tak jak jest, podoba mi się ;)

I dzięki za wszelką pomoc.

Edytowane przez Albert509

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka odnośnie zegarka gd100. Otóż zauważyłem ze grawer na sprzacce gdzie jest napisane "g-shock" jest jakby za płytki i mało wyraźny zwłaszcza w porównaniu z tym który mam na ga100. Może to wynikać z tego ze gd jest z Chin a ga z tailandi i chinczyki mniek przykładają się do jakości ?... I czy w gd100 normalne jest to ze przy podswietleniu pod katem widać jakby prześwity z wewnątrz zegarka? I wsumie dodatkowo zapytam czy możliwe ze mój model swieci nieco mniej jasno bo na filmikach w necie mam wrażenie ze inni maja jaśniejsze podswoetlenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę koledzy pomóżcie... Próbowałem wyjąc tę klamrę i jak igła ja wciskalem to zepsulem sobie tej mechanizm sprężynowy ;( ma ktoś z was do odsprzedania ten element bądź wie gdzie kupie coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już wiem właśnie wróciłem od zegarmistrza i za 3 zł problem z głowy ;d koleś zobaczył ten teleskop i z tekstem ze jakiś strasznie duży zegarek musi być ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytanka odnośnie zegarka gd100. Otóż zauważyłem ze grawer na sprzacce gdzie jest napisane "g-shock" jest jakby za płytki i mało wyraźny zwłaszcza w porównaniu z tym który mam na ga100. Może to wynikać z tego ze gd jest z Chin a ga z tailandi i chinczyki mniek przykładają się do jakości ?... I czy w gd100 normalne jest to ze przy podswietleniu pod katem widać jakby prześwity z wewnątrz zegarka? I wsumie dodatkowo zapytam czy możliwe ze mój model swieci nieco mniej jasno bo na filmikach w necie mam wrażenie ze inni maja jaśniejsze podswoetlenie ?

 

 

Myślę że różnica wynika z tego że własnie są one wyprodukowane w dwóch różnych krajach, możliwa jest różnica w matrycach przez które te części są wytwarzane ( chodzi mi o własnie o napis który tak mi się wydaje jest wtłaczany ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie wiem jaki rozmiar a klamrę chyba wymienię z ga100 bo w zasadzie opchnalem go bratu a on pewnie nawet nie zauważy różnicy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego na podobieństwo G-shock-ów:

 

G-ANERS z "MULI BAND 6" -  cokolwiek to jest i "TOUGH SOLAR" za jedyne 49,90 :lol:

 

 

post-65038-0-88212000-1380535358_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny zegarek, zgrabny ( nie jest taki wielki ) napewno nada się jeśli uprawiasz sport .

Pozatym Wave Ceptor - sam się synchronizuje z nadajników, nie musisz go ustawiać.

Tough Solar - panele słoneczne ładują baterie.

 

Kolega ma takiego i chwali sobie go bardzo, pływał z nim ( skoki do wody itp), wywrotek na rowerze też kilka zaliczył bez zadnych uszczerbków także jest ok .

 

Tylko że nie w tej cenie co na stronie którą podałeś - tutaj masz taniej

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-awg-m100a-1a-nowosc-g-shock-i3550994405.html

 

Akurat jedyny minus to, że nie ma gwarancji zibi, tylko z tego co się orientuję jest 2 letnia - sprzedawca jest sprawdzony :)

Edytowane przez seayea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za odpowiedź.

 

Właśnie w podobnych warunkach będzie musiał u mnie sprostać, więc widzę, że ogarnie :)

Co do ceny, to się zgadzam, więc znalazłem też już na innych aukcjach, gdzie

pisałem tutaj (głównie z powodu wiarygodności):

 

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/48428-podrobki-casio/page-55?do=findComment&comment=1056465

 

Zdecydowałem, że zakupię u tego gościa wraz z gwarancją Zibi B)

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-awg-m100a-1aer-g-shock-gw-pl-wawa-i3544520755.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też tam już kupowałem i szybko dostałem przesyłeczke od nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nowego na podobieństwo G-shock-ów:

 

G-ANERS z "MULI BAND 6" -  cokolwiek to jest i "TOUGH SOLAR" za jedyne 49,90 :lol:

 

Wszelkie zamierzone podobieństwo przypadkowe? :D


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkie zamierzone podobieństwo przypadkowe? :D

 

Hehe lepiej się tego podsumować nie da :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że różnica wynika z tego że własnie są one wyprodukowane w dwóch różnych krajach, możliwa jest różnica w matrycach przez które te części są wytwarzane ( chodzi mi o własnie o napis który tak mi się wydaje jest wtłaczany ).

 

Myślę, że gdzie produkowany, składany nie ma znaczenia. GDF-100 był w Tajlandii teraz przyszedł GLX-150 z Chin i obydwie klamry ok :) Tylko oni pewnie mają masę fabryk  :D


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paski razem z klamrami niekoniecznie muszą pochodzić z tej samej fabryki, co zegarki. Nieraz miałem kombinacje typu zegarek wyprodukowany w Japonii, a pasek/klamra "Casio China". :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zegarki są oryginalne to chyba nie trzeba się o te klamrę bać. Napewno są tak samo oryginalne jak i sam zegarek .

Edytowane przez seayea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac rowerem,posiadajac od 3miesiecy gw-3500,od srodka pojawila sie para. Po kilku minutach zeszla. Czy reklamowac taka sytuacje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis jadac rowerem,posiadajac od 3miesiecy gw-3500,od srodka pojawila sie para. Po kilku minutach zeszla. Czy reklamowac taka sytuacje?

 

Po pierwsze to Dzień Dobry  :)

Na ten temat było sporo na forum, użyj szukajki  ;)

W skrócie ... ja bym zareklamował, ale jest też ryzyko że po miesiącu czekania na zegarek dostaniesz w takim samym stanie lub gorszym  :blink:  ... tak zdarzało się, to cały serwis zibi  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Rezygnuje z reklamacji,chyba,ze bedzie to nagminne. Poczytalem forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

 

Mam takie pytanko może ktoś będzie wiedział :

 

Czy tylko w Antman-ie w taki sposób zmieniły sie cyferki ( model z roku 2000 ) - czy może było takie coś w jakimś innym nowszym modelu ?

 

Edytowane przez seayea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na szybko udało mi się znaleźć na WUS, Antman jest wyjątkiem.

 

http://forums.watchuseek.com/f17/gs-have-funky-number-animation-264583.html

 

Niektóre nowsze modele (np. G-2110, G-2500, DW-9051) mają coś takiego jak na poniższym filmiku, ale trudno to nazwać choćby namiastką tej animacji z Antmana:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.