Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Gość 0.1

Seven, właśnie myślę nad GS-1400...

 

Pomysl jescze moze nad gs-1200, no ale nie wiem jak z dostepnoscia i cena koncowa tez bedzie spora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój zestaw trochę skromniejszy. :)

 

Cv4vTLD.jpg

Napisz moze w skróecie czym sie różnią poszczególen GS 1150/1200/1400 na zasadzie tabelki


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz moze w skróecie czym sie różnią poszczególen GS 1150/1200/1400 na zasadzie tabelki

GS-1150 oraz GS-1400 to praktycznie ten sam model, 1400 to wersja na rynek japoński i dodatkowo wyposażony jest w Tough Movement (automatyczna korekcja położenia wskazówek).

 

Ten sam moduł, co w GS-1400, zapakowany był też w inną kopertę (oczywiście także stalową) i w tej formie nazywał się GS-1300. Ten model był dostępny w Polsce jeszcze nie tak dawno temu.

 

GS-1200 to model bez dodatkowych subtarczek. O wiele rzadziej spotykany niż pozostałe modele i dostępny tylko na rynku japońskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

si senior  :D 

 

Zara zara, to Ty sprzedajesz? Czy Ktoś wykorzystał Twoje zdjęcia?  Tą rękę poznam, wszędzie  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

si senior  :D

A masz na zachęte  :D. Wyżej nie licytuję  :P, pewnie nawet do połowy ceny minimalnej bym nie doszedł  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Zapewniam ze warto kupic, meska decyzja i juz  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się, kliknąłem GW-9200 do koszyka i do kasy  :) . Zobaczymy czy między nami zaiskrzy na dłużej  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Czy wszystkie zegarki z serii Giez mają tough  solar i wave ceptor czy tylko poszczególne modele? bardziej mnie interesuje ta druga funkcja :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że Giezy z każdym dniem stają się coraz trudniej dostępne. To wymierający gatunek niestety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Pytanie dot. casio dw 5600.

Klikam adjust w momencie gdy wyswietla sie godzina.

Pierwsze co - dzień tygodnia zmienia sie nr (chyba od 1 do 60). Co oznacza ta liczba i co ustawia się, zmieniając ją.

 

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sekundnik, prawym górnym przyciskiem możesz go zresetować do wartości 00, na przykład synchronizując z jakimś wzorcem czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven, to nie jest sekundnik.

Sekundnik, jest po prawej stronie, obok minutnika.

Ja mam na myśli cyfrę która pojawia się po lewej na górze w miejscu "dnia tygodnia".

Np. dzisiaj jest TU, a jak kliknę adjust to pojawia się nr 2, ale mogę go zmienić od 0 chyba do 60.

Pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wciśnięciu przycisku ADJUST w miejscu dnia tygodnia pojawia się ustawiony rok (a dokładniej jego dwie ostatnie cyfry, a więc powinno być 13). W jaki sposób go zmieniasz, skoro w tym momencie jedyne co możesz zrobić, to właśnie zresetować sekundnik? Rok w zakresie 00-99 ustawiasz dopiero po trzykrotnym wciśnięciu przycisku MODE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś dotarł  :D

Tego szukałem, jest idealny. Jutro opiszę moje wrażenia w temacie recenzji Lestafa.

 

z43w.jpg

 

Edit: A co mi tam  :D

 

i7g9.jpg

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie leży, nie wydaje się być w ogóle wielki.

Miłego użytkowania :)

Edytowane przez seayea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.