Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem tam dwa zegarki i wszystko było w porządku. Przesyłka jest darmowa. Ryzyko naliczenia opłat (około 25% ceny zakupu) przez urząd celny istnieje, ale nie jest zbyt wielkie - ja ani razu nie zapłaciłem.

 

Zresztą mamy na forum temat poświęcony temu sklepowi: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/60849-zakupy-na-mywatcheshubcom/

 

Tutaj masz nieco drożej, ale bez ryzyka oclenia: http://www.click-a-watch.com/best_price/casio-g-shock-analog-digital-watch-ga-1000-1a-ga1000.html - to również sklep z Singapuru, ale korzystają z usług poczty szwedzkiej i do Polski przesyłka przylatuje ze Sztokholmu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seven do czego wam te zestawy ?? Zabawa czy po prostu jak się pasek zużyje razem z tymi bokami ??


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście jest to zapas na przyszłość. :) To już nieprodukowane modele, a poza tym niespecjalnie popularne, tak więc nie wiadomo, jak będzie wyglądać dostępność części za jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0,1 myślałem, że może czymś się różnią :) Przezorny zawsze ubezpieczony,


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

kornel91, zegarek pozostaje u mnie na dluzej... wiec dodatkowe akcesoria sie przydadza jak najbardziej - zuzyje sie pasek, bezel to wymieniasz i uzytkujesz dalej, screwback to jest to!

 

giez218_zpsa06c0d3b.jpg

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

tomaliusz ja swojego nie sprzedam, to jest jedyny zegarek ktroy u mnie pozostanie i tak ponad 90% czasu to nosze wlasnie go, a w niedalekiej przyszlosci mam zamiar wysprzedac reszte swoich zegarkow w pizdu i pozostac nadal jedno zegarkowcem  :)

Giezy to sa specyficzne zegarki, ktore nie kazdemu moga odpowiadac, prawda Seven?

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja swojego upolowałem niedawno na aledrogo i też nie zamierzam sprzedać, muszę tylko dokupić zestaw zapasowy :)

 

2g93.jpg
 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

john.doe a możesz napisać na PW ile zapłaciłeś? W niedalekiej przyszłości też będę polował na niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 - prawda, mi jednak odpowiada w nim wszystko - jedyny w swoim rodzaju wygląd, rozmiar, waga, poczucie solidności, użyte materiały, wygoda noszenia, funkcjonalność, czytelność. :)

 

Kiepski ze mnie materiał na jednozegarkowca, ale gdybym hipotetycznie został zmuszony do posiadania tylko jednego zegarka, wybór byłby prosty. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

john.doe a możesz napisać na PW ile zapłaciłeś? W niedalekiej przyszłości też będę polował na niego :)

jesli mozesz to podaj cene ile zaplaciles.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0.1 - prawda, mi jednak odpowiada w nim wszystko - jedyny w swoim rodzaju wygląd, rozmiar, waga, poczucie solidności, użyte materiały, wygoda noszenia, funkcjonalność, czytelność. :)

 

Kiepski ze mnie materiał na jednozegarkowca, ale gdybym hipotetycznie został zmuszony do posiadania tylko jednego zegarka, wybór byłby prosty. ;)

 

Ja myślałem w ten sposób, ale wybrałem GW-5000. Przez jeden, jedyny szczegół - cogodzinny sygnał. Jestem od niego uzależniony. :D

 

Myślę nad dokupieniem jakiegoś Gieza jako uzupełnienia GW-5000.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli mozesz to podaj cene ile zaplaciles.

napisałbym Ci PW ale masz zablokowane wiadomości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTS77, to są Giezy GS-1100 oraz GS-1150. A koszty zależą od sprzedawcy, można je już dostać praktycznie tylko z drugiej ręki.

 

Andrzej, tu nie ma co myśleć tylko łapać każdą nadarzającą się okazję, bo zbyt wielu ich nie ma. :D

 

 

Nie jestem pewny, czy przypadkiem GS-1400 nie jest jeszcze nadal produkowany. W ubiegłym roku wciąż były w japońskich katalogach i nadal można je dostać na Rakutenie (po opłatach jakieś 1200-1300 pln).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Mayo

Dzięki Seven przemyśle temat..


Edytowane przez Mayo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 0.1

Ja myślałem w ten sposób, ale wybrałem GW-5000. Przez jeden, jedyny szczegół - cogodzinny sygnał. Jestem od niego uzależniony. :D

 

Myślę nad dokupieniem jakiegoś Gieza jako uzupełnienia GW-5000.

Na noc nie sciagam zegarka z reki, wiec jesli musialbym nosic cyfrowy G to funkcje PS i A.EL musialyby byc wylaczone, Giez nie ma czujnika ruchu i spi sobie spokojnie ze mna  :)

Edytowane przez 0.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwie się ze nie chcielibyście się pozbywać tych giez-ów są naprawdę piękne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na noc nie sciagam zegarka z reki, wiec jesli musialbym nosic cyfrowy G to funkcje PS i A.EL musialyby byc wylaczone, Giez nie ma czujnika ruchu i spi sobie spokojnie ze mna  :)

AEL nigdy nie włączam, bo uważam tą funkcję za stratę energii i to dużą stratę. ;)

 

Tu jednak masz rację, że wskazówkowe G mają w nocy dużą przewagę nad G cyfrowymi. ;)

 

Seven, właśnie myślę nad GS-1400...

Edytowane przez AndrzejMick

Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.