Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie dlaczego gwarancja jest tylko na 24 miesiace? (jest to gwarancja sprzedawcy, a nie producenta)? 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... (jest to gwarancja sprzedawcy, a nie producenta)?

Zgadza się.

 

A tak dla ścisłości - trzyletnia gwarancja Zibi to także w pewnym sensie gwarancja sprzedawcy. Casio jako producent daje dwa lata gwarancji i tyle jej masz, gdybyś wyjechał i chciał ją realizować poza granicami kraju. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie GW5000 może być ideałem.Dla mnie super jest dw 5600 którego posiadam :) a Riseman ma być takim dopełnieniem B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc :)

Chcialbym tylko jeszcze sie Was doradzic co sadzicie o bialych modelach? Bruda sie przy codziennym uzytkowaniu? Trzeba o nie jakos specjanie dbac? Czy lepiej kupic czarny, bo jak wiadomo, bedzie mniej zabrudzony? ;p

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie wiecie może gdzie można kupić uszczelki do konkretnych modeli g-shock'ów? Allegro sprawdzałem, mały wybór.

 

 

teence - lepiej kupić czarny

Edytowane przez nav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie GW5000 może być ideałem.Dla mnie super jest dw 5600 którego posiadam :) a Riseman ma być takim dopełnieniem B)

Riseman dopełnieniem DW-5600 :o

Ha ha hi hi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za pomoc :)

Chcialbym tylko jeszcze sie Was doradzic co sadzicie o bialych modelach? Bruda sie przy codziennym uzytkowaniu? Trzeba o nie jakos specjanie dbac? Czy lepiej kupic czarny, bo jak wiadomo, bedzie mniej zabrudzony? ;p

Z tego, co czytałem tu i ówdzie, to trzeba często czyścić (choć to oczywiście zależy od intensywności użytkowania), no i może się zdarzyć, że po czasie zacznie nieco żółknąć :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz może i się trochę źle wyraziłem :) DW dla mnie pod względem rozmiarowym i wagowym był idealny. Taki do wszystkiego...może Riseman go w tej roli zastąpi...albo i nie i będzie właśnie dopełnieniem  :) ...ale to moje takie zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mną od dawna chodzi taki wszystko mający G. Szczególnie zależy mi na wysokościomierzu i termometrze. Riseman będzie chyba właściwym wyborem. Kiedyś na pewno go kupię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buczo podobno warto go brać bo jest na prawdę wyjątkowy, sam się o tym przekonam jak przyjdzie do mnie.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziekować wszystkiem kolegom za pomoc w wyborze zegarka, dziś przyszedł :)

sorry za jakość zdjęcia ale nie mam już siły wyciągać aparatu.

post-65636-0-67345400-1381445787_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomaliusz może i się trochę źle wyraziłem :) DW dla mnie pod względem rozmiarowym i wagowym był idealny. Taki do wszystkiego...może Riseman go w tej roli zastąpi...albo i nie i będzie właśnie dopełnieniem  :) ...ale to moje takie zdanie

 

Dokładnie Paweł. ;) Przymierzałeś mojego GW-5000 i uznałeś, że z bransoletą trochę ciężki jest. Mój ideał nie pasował Ci więc, bo mamy różne potrzeby. Tak to jest, że każdy z nas w ten sposób ma inne wyobrażenie swojego graala. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podbiję

 

Panowie wiecie może gdzie można kupić uszczelki do konkretnych modeli g-shock'ów? Allegro sprawdzałem, mały wybór.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AndrzejMick dokładnie, tylko już w tedy mówiłem że na pasku byłby idealny :)
ale wystarczy mi to co mam B)

Edytowane przez Pawelm87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, Riseman przyjdzie pewnie w poniedzialek. A mówiąc że wystarczy mi to co mam chodziło mi właśnie o DW. Może kiedyś będę miał GW tylko na pasku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.