Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ale sami przyznajcie, że w razie (odpukać) awarii to koszt zakupu i wymiany szkła/bezela jest w G-shocku mniejszy niż np. w Monsterze. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zawsze martwie się na zapas więc zapytam. Czy można jeszcze dostac orginalny bezele do DW-5600C. Chętnie bym się zaopatrzył na przyszłosć. Ten model zostanie u mnie juz dożywotnio więc nowa skórka mogła by sobie leżeć i czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów ;-)

Pora zmienić Ryszarda na coś nowego i mój wybór padł na GW-3500B. Co myślicie o tym zegarku, opłaca się zmieniać Ryśka na niego? Zastanawiałem się jeszcze nad GW-9400, ale zbyt drogi dla mnie ten Rangeman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy zawsze martwie się na zapas więc zapytam. Czy można jeszcze dostac orginalny bezele do DW-5600C. Chętnie bym się zaopatrzył na przyszłosć. Ten model zostanie u mnie juz dożywotnio więc nowa skórka mogła by sobie leżeć i czekać.

Pewnie można dostać, ale jest to zadanie tak trudne, że wręcz niewykonalne. Przestali go produkować kilka lat temu i czasami jakieś resztki się pojawiają, ale ja za swojej kadencji zegarkowej ich nie widziałem. Oczywiście mówimy o oryginale, bo brazylijskie zamienniki na ebayu są dostępne od ręki.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zastanawiam się nad GD-350-8ER cena z allegro 370 z wysyłką jest chyba oki czy sprzedawcy Big ben i Daymon są oki.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej zastanawiam się nad GD-350-8ER cena z allegro 370 z wysyłką jest chyba oki czy sprzedawcy Big ben i Daymon są oki.

 

Cena ok, sprzedawcy ok. Big Ben daje gwarancję Zibi na 3 lata, a Daymon swoją na 2 lata. Zegar ogólnie bardzo fajny, ale dla mnie okazał się niewygodny z powodu skrzydełek przy pasku. Miałem i sprzedałem. Jeśli masz taką możliwość, to radzę przymierzyć przed zakupem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam gdzie przymierzyć muszę zaryzykować


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A coś w miarę uniwersalnego tak do 400 zł co polecacie? Coś masywnego dobrze leżącego na ręku.


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-3500B zamówiony, myślę że nie będę tęsknił za Ryśkiem. Risemana mogłem dokładnie obejrzeć i przymierzyć w sklepie przed zakupem, natomiast GW-3500 znam tylko ze zdjęć, ale muszę powiedzieć że na zdjęciach wygląda świetnie. W opisie widnieje informacja że koperta jest stalowa z elementami tworzywa sztucznego - jak jest z tą stalą w tym modelu, istnieje ona? Pytam się ponieważ różnie to bywa z tą stalą w G-Shockach. 

 

Aha, i powiedzcie mi jeszcze - Czy bigben jest oficjalnym dystrybutorem? Bo na ich aukcjach widnieje informacja, że jest to oficjalna dystrybucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zegarki od niego pochodzą z oficjalnej dystrybucji.

 

Dobry wybór, 3500B to fajny model. Miałem go przez ponad rok, ale sprzedałem tylko dlatego, że rozmiar zaczął mi już trochę dokuczać (mam 16 cm w nadgarstku), aczkolwiek ten model nie należy do gigantów wśród G, powiedziałbym że na tle innych modeli jest to rozmiarowa "średnia półka". ;)

 

Koperta niestety nie jest stalowa, opis jest zupełnie odwrotny niż rzeczywistość i powinien brzmieć "koperta z tworzywa sztucznego z elementami stalowymi". Tej stali jest jednak dość sporo i zegarek sprawia bardzo solidne wrażenie. Na pewno będzie cięższy od Risemana. :) Pasek jest świetny i bardzo wygodny, ale dla mnie był lekko za długi i musiałem skrócić - jeśli masz nadgarstek co najmniej 16,5-17 cm to nie będziesz miał takiego problemu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź  :)

Dużo się widzę pozmieniało na rynku "G" przez ostatni rok - nowi dystrybutorzy, nowe ceny, nowe modele G-Shocków. 

To bardzo dobrze że jest większy i cięższy od Risemana, u Ryśka brakowało mi właśnie tego ciężaru, był dla mnie za lekki.

 

Ciekawe czy da się odrutować tego 3500 i założyć mu czarną plastikową branse  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli tą tzw. "kompozytową" od GW-M5600BC? Może z jakimiś dużymi kombinacjami by się to udało, ale ona raczej byłaby zbyt wąska do tego modelu. Zresztą pasek moim zdaniem jest tak fajny, że nie warto zmieniać go na żadne wynalazki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko sprzedawca Introksi z all.... pewny?

Edytowane przez Mistrz17

"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko wygląda w porządku. Jednak jeśli chcesz kupić ten właśnie model to poniższa oferta wydaje mi się lepsza mimo odrobinę wyższej ceny (gwarancja realizowana w całym kraju).

 

http://allegro.pl/zegarek-casio-dw-5600e-1vz-g-shock-gw-pl-wawa-i3625118356.html

 

No i za 20zł można przedłużyć gwarancję na 6 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giez to była poboczna, być może eksperymentalna linia. Może mała fanaberia Japończyków? Wyczytałem kiedyś, że to była próba połączenia pierwszych G-shocków (stalowa koperta) z estetyką wskazówkowofilną, ale w samej Japonii to się nie przyjęło.


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na zmianę zegarka. Dotychczasowy Mudman GW-9000 poszedł do ludzi, natomiast jego miejsce zastąpił nowszy Mudman G-9300.

 

dst2.jpg

 

Mam w nadgarstku 16,5cm . Wahałem się przed zakupem czy nie będzie dla mnie za duży, ale po przymiarce okazało się, że leży lepiej niż poprzedni Mudman :D . Zegarek kupiłem w sklepie z oficjalnej dystrybucji za kwotę 660zł.  

 

Widziałem, że ktoś rozważał zakup GW-9400 na allegro za 1161zł. Obecnie w sklepie w którym kupiłem jest on za 1096zł, można złożyc zamówienie internetowe z wysyłką gratis więc polecam. 

Edytowane przez serko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.