Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

GS-1400 chyba nadal jest produkowany, w każdym razie wciąż prezentowany jest na gshock.jp, a to podobno wyrocznia jeśli chodzi o aktualną produkcję. :)

 

http://g-shock.jp/products/

Tak, nadal go produkują. Jednak nie będą rozwijać już tej linii. Szkoda...


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje...

 

Na WUSie znalazłem info, że ostatnia partia została wyprodukowana 14 października...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to złe posunięcie casio  -_- .  Powinni Risemana pozostawić w produkcji, ponieważ dalej jest zapotrzebowanie na ten model. Chyba że jest to sposób na wypromowanie na siłę Rangemana  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na to wskazuje...

 

Na WUSie znalazłem info, że ostatnia partia została wyprodukowana 14 października...

 

No to patrzymy jak cena Risemana wzrasta z minuty na minutę. ;)


Screwback.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to patrzymy jak cena Risemana wzrasta z minuty na minutę. ;)

Na moim oczku wykresu baro, ciśnienie właśnie skoczyło na +2 ... tak jakoś pomyślałem że to złotówki  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GS-1150, G-5600E oraz G-7710. :)

Ja posiadam G-2900 (znasz jakiś gorszy model "G"?) i GW-9200  リチャード ale oba idą w świat, a jutro powinien zapukać do mnie kurier z GW-3500B (zrobiłeś mi kiedyś niesamowitego smaka na niego)

 

Serio się pytam, czy zna ktoś jakiś gorszy model "G" niż G-2900? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Serio się pytam, czy zna ktoś jakiś gorszy model "G" niż G-2900? :-)

Oczywiście  :) Proszę - model G-2600:

 

G-2600-1M.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz wygrał  :D


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łooo! Nie spodziewałem się czegoś takiego, a na real fotkach to już totalna masakra z niego.

 

No dobra, ale od tego 2600 to nie ma prawa być już nic gorszego. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystawiam swojego pretententa do tytułu "najgorszy G wszechczasów" 8-)

 

psqb.jpg
Uploaded with ImageShack.us
 
Miałem go przez chwilkę i bardzo szybko sprzedałem.
 
pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł dzisiaj do mnie GW-3500B i muszę powiedzieć że jest za***isty, nie będę tęsknił za Ryszardem. Pierwsze co rzuciło mi się po wyjęciu zegarka z pudełka to jego słuszna waga (GW-9200 był dla mnie za lekki), oraz świetna jakość wykonania, a pasek to jeden z najlepszych jakie miały zaszczyt gościć na moim ręku  :D Do tej pory "G" kupowałem w sklepie, więc doskonale wiedziałem jak wyglądają i jak się prezentują na ręku przed zakupem, ale tym razem widziałem ten zegarek jedynie na zdjęciach w internecie i miałem miłe zaskoczenie, bo na żywo prezentuje dużo lepiej niż na zdjęciach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych G pozytywnie zakręconych, mam pytanie, czy GA 100, GA 120, GA 150 to dobry wybór i który  z nich byłby lepszym wyborem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co myślicie o nowym RANGEMAN

GW-9400J-3JF warto nim zastąpić RISEMAN GW-9230-BJ??

 

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A warte swej ceny? czy lepiej dozbierać i kupić np GW 9200

Witam

Też się zastanawiałem nad kupnem GA-150(dobrze leżał i był masywny) cena ok. 400zł za zegar bez żadnych dodatków a za niecałe 600zł jest GW-9200(tylko trochę taki mały był) ale już nieźle wyposażony.Ostatecznie po wielu wizytach w TT trafiłem na GW-9400 i to było to  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też się zastanawiałem nad kupnem GA-150(dobrze leżał i był masywny) cena ok. 400zł za zegar bez żadnych dodatków a za niecałe 600zł jest GW-9200(tylko trochę taki mały był) ale już nieźle wyposażony.Ostatecznie po wielu wizytach w TT trafiłem na GW-9400 i to było to  :D

GW-9400 troche ta cena zporowa jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegrz dozbieraj i kup Risemana, warto! i dla mnie wielkościowo jest idealny (17-17,5 cm. nadgarstek ).

Od miesiąca nie może zejść z łapki  :) , wrzucałem mechanika do koszuli a teraz Rysiek wyparł koszulę  :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.