Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
clusca

OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

Recommended Posts

I te 45 zł robi aż taką różnicę, że go nie kupisz..? Gdybym bardzo chciał kupić ten zegar to bym dorzucił te parę zł.. Najwyżej mniej piwa bym wypił (i wysikał potem te 45 zł..)

43 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

I te 45 zł robi aż taką różnicę, że go nie kupisz..? Gdybym bardzo chciał kupić ten zegar to bym dorzucił te parę zł.. Najwyżej mniej piwa bym wypił (i wysikał potem te 45 zł..) emoji6.png

Zawsze można na OLX polować. Dużo ich jest

Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

I te 45 zł robi aż taką różnicę, że go nie kupisz..? Gdybym bardzo chciał kupić ten zegar to bym dorzucił te parę zł.. Najwyżej mniej piwa bym wypił (i wysikał potem te 45 zł..) emoji6.png

Jak bym chciał bardzo to bym kupił i po większej cenie. Mam swoje 3 ulubione modele w tym jednego Range'a i kolejny ten sam o innym kolorze to już taka bardziej zachcianka którą kiedyś tam spełnię, ale bez większego ciśnienia. A piwo pije jedno na tydzień albo i rzadziej ;) Jeśli już to winko z żoną :D

Jak bym chciał bardzo to bym kupił i po większej cenie. Mam swoje 3 ulubione modele w tym jednego Range'a i kolejny ten sam o innym kolorze to już taka bardziej zachcianka którą kiedyś tam spełnię, ale bez większego ciśnienia. A piwo pije jedno na tydzień albo i rzadziej  Jeśli już to winko z żoną

Aha..
Masz tu -> https://www.olx.pl/oferta/nowy-g-shock-casio-gw-9400-1er-CID87-IDJfdL1.html

Krzycz, że za 800 weźmiesz i masz Romka tak jak chcesz. I zostanie ci na winusio z Żonusią..

Czemu ktoś sprzedaje taką nówkę. Nie kumam ludzi

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

10 minut temu, pazikk napisał(-a):

Czemu ktoś sprzedaje taką nówkę. Nie kumam ludzi

Nowy to nie znaczy że dobry dla nabywcy ... może ma słaby kontrast, może podświetlenie nierówne, guziki piszczą i.t.d.

Teoretycznie jest OK ale OK dla Kowalskiego a dla wariata G niekoniecznie ;) 

Na tych fotach kontrast wygląda całkiem, całkiem. Ja bym brał. Podświetlenie fakt, różne można trafić (4 Romki miałem + jeden odsyłałem, czyli 5 i każdy miał ciut, ciut inne). Piszczące guziki?? Aż tak to nie trafiłem.. 🤣

No ja bym wolał dać 845 zeta i brać że sklepu, jak w/w detale nie będą OK to można zwrócić do sklepu a tu ... 😉

20 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No ja bym wolał dać 845 zeta i brać że sklepu, jak w/w detale nie będą OK to można zwrócić do sklepu a tu ... 😉

No ja też, ale jak widziałeś wcześniej 45 zł robi różnicę.. 😉

No ja też, ale jak widziałeś wcześniej 45 zł robi różnicę..
Haha widzę gryzie Cię.pzdr

Haha widzę gryzie Cię.pzdr

To mało mnie znasz.. 🤣 Mi to wisi kto co i za ile sobie kupuje. Sam nie raz płaciłem więcej niż inni. 🤣 Ale tak czy inaczej tłumaczenie, że 45 zł to już za dużo przy takiej kwocie i że czas zacząć polowanie (na Romka o te 45 zł tańszego..) brzmi zabawnie. Bo z jednej strony piszesz, że nie zależy Ci, bo możesz i drożej kupić, a z drugiej piszesz, że jednak szkoda, że nie wziąłeś jak były po 800.. 🤣

7 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

nie wiem co o tym wszystkim sądzić 🤔 zegarek jak nowy z papierami 😲

PHOTO-20210413-083618.jpg
PHOTO-20210413-083533.jpg
PHOTO-20210413-083518.jpg
PHOTO-20210413-083432.jpg
PHOTO-20210413-083446.jpg
PHOTO-20210413-083807.jpg

Pyknij test serwisowy i zobacz co tam siedzi w środku. Dekielek powinien być z jakiejś ceramiki/spieku, więc zobacz czy nie jest jakiś stalowy - popukaj, pochuchaj =D tak jak patrzę to wygląda legitnie. Koronka i klawisze cacy ?

Posted (edited)
25 minut temu, siweq napisał(-a):

Pyknij test serwisowy i zobacz co tam siedzi w środku. Dekielek powinien być z jakiejś ceramiki/spieku, więc zobacz czy nie jest jakiś stalowy - popukaj, pochuchaj =D tak jak patrzę to wygląda legitnie. Koronka i klawisze cacy ?

Panie ile tam opcji🤫

piksele wszystkie , tlt,slr wszystko działa , z aplikacją w fonie się połączył , gps jeszcze nie sprawdzałem , tak na szybko to podświetlenie wydaje mi się słabe ? czy w tym modelu tak ma być ? 

koronka przyciski wszystko działa jak należy

pobawię się dłużej , na 1 rzut oka wygląda na wszystko sprawne 

PHOTO_20210413_091114.jpg

PHOTO_20210413_090953.jpg

1618298945643.jpg

Edited by Breitling 13048

34 minuty temu, Zawadiak napisał(-a):

Weź gwóźdz i sprawdz czy to szafir😁😁.

Test kropli może też być. Mniej inwazyjny 🤣

Godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

Test kropli może też być. Mniej inwazyjny 🤣

jeśli wytrzyma przejechanie samochodem może być pewny ze ma oryginał !!!

4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

jeśli wytrzyma przejechanie samochodem może być pewny ze ma oryginał !!!

to już pewne , okazało się że dołączony jest paragon i karta gwarancyjna 😁 

1618311639464.jpg

Myślę, że gdyby to była podróba, to już na pierwszy rzut oka byłoby to widać. Gratuluję fajnej ceny na zaprawdę świetny zegarek :) I nie mów publicznie ile zapłaciłeś, bo "forumowe hieny" i tak za pół ceny będą chciały odkupić ;)

4 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

to już pewne , okazało się że dołączony jest paragon i karta gwarancyjna 😁

czyli nie będzie testu samochodu..... 👿😢🚗 eeeeeeee

Teraz, clusca napisał(-a):

Myślę, że gdyby to była podróba, to już na pierwszy rzut oka byłoby to widać. Gratuluję fajnej ceny na zaprawdę świetny zegarek :) I nie mów publicznie ile zapłaciłeś, bo "forumowe hieny" i tak za pół ceny będą chciały odkupić ;)

za 1/4 za pu już było 

mnie bardziej interesuje porównanie rozmiaru GWG-1000, GPR-B1000 oraz GW9400. Jest gdzieś taka fotka, że wszystkie są w kadrze?

4 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

mnie bardziej interesuje porównanie rozmiaru GWG-1000, GPR-B1000 oraz GW9400. Jest gdzieś taka fotka, że wszystkie są w kadrze?

@Breitling 13048 kupuj gwg-1000 bo fota potrzebna ;)