Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
clusca

OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

I te 45 zł robi aż taką różnicę, że go nie kupisz..? Gdybym bardzo chciał kupić ten zegar to bym dorzucił te parę zł.. Najwyżej mniej piwa bym wypił (i wysikał potem te 45 zł..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, p.r.p. napisał(-a):

I te 45 zł robi aż taką różnicę, że go nie kupisz..? Gdybym bardzo chciał kupić ten zegar to bym dorzucił te parę zł.. Najwyżej mniej piwa bym wypił (i wysikał potem te 45 zł..) emoji6.png
 

 

Zawsze można na OLX polować. Dużo ich jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, p.r.p. napisał(-a):

I te 45 zł robi aż taką różnicę, że go nie kupisz..? Gdybym bardzo chciał kupić ten zegar to bym dorzucił te parę zł.. Najwyżej mniej piwa bym wypił (i wysikał potem te 45 zł..) emoji6.png
 

Jak bym chciał bardzo to bym kupił i po większej cenie. Mam swoje 3 ulubione modele w tym jednego Range'a i kolejny ten sam o innym kolorze to już taka bardziej zachcianka którą kiedyś tam spełnię, ale bez większego ciśnienia. A piwo pije jedno na tydzień albo i rzadziej ;) Jeśli już to winko z żoną :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak bym chciał bardzo to bym kupił i po większej cenie. Mam swoje 3 ulubione modele w tym jednego Range'a i kolejny ten sam o innym kolorze to już taka bardziej zachcianka którą kiedyś tam spełnię, ale bez większego ciśnienia. A piwo pije jedno na tydzień albo i rzadziej  Jeśli już to winko z żoną

Aha..
Masz tu -> https://www.olx.pl/oferta/nowy-g-shock-casio-gw-9400-1er-CID87-IDJfdL1.html

Krzycz, że za 800 weźmiesz i masz Romka tak jak chcesz. I zostanie ci na winusio z Żonusią..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu ktoś sprzedaje taką nówkę. Nie kumam ludzi

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, pazikk napisał(-a):

Czemu ktoś sprzedaje taką nówkę. Nie kumam ludzi

Nowy to nie znaczy że dobry dla nabywcy ... może ma słaby kontrast, może podświetlenie nierówne, guziki piszczą i.t.d.

Teoretycznie jest OK ale OK dla Kowalskiego a dla wariata G niekoniecznie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na tych fotach kontrast wygląda całkiem, całkiem. Ja bym brał. Podświetlenie fakt, różne można trafić (4 Romki miałem + jeden odsyłałem, czyli 5 i każdy miał ciut, ciut inne). Piszczące guziki?? Aż tak to nie trafiłem.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym wolał dać 845 zeta i brać że sklepu, jak w/w detale nie będą OK to można zwrócić do sklepu a tu ... 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 minut temu, tomaliusz napisał(-a):

No ja bym wolał dać 845 zeta i brać że sklepu, jak w/w detale nie będą OK to można zwrócić do sklepu a tu ... 😉

No ja też, ale jak widziałeś wcześniej 45 zł robi różnicę.. 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No ja też, ale jak widziałeś wcześniej 45 zł robi różnicę..
Haha widzę gryzie Cię.pzdr

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Haha widzę gryzie Cię.pzdr

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka


To mało mnie znasz.. 🤣 Mi to wisi kto co i za ile sobie kupuje. Sam nie raz płaciłem więcej niż inni. 🤣 Ale tak czy inaczej tłumaczenie, że 45 zł to już za dużo przy takiej kwocie i że czas zacząć polowanie (na Romka o te 45 zł tańszego..) brzmi zabawnie. Bo z jednej strony piszesz, że nie zależy Ci, bo możesz i drożej kupić, a z drugiej piszesz, że jednak szkoda, że nie wziąłeś jak były po 800.. 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Breitling 13048 napisał(-a):

 nie wiem co o tym wszystkim sądzić 🤔 zegarek jak nowy z papierami 😲

PHOTO-20210413-083618.jpg
PHOTO-20210413-083533.jpg
PHOTO-20210413-083518.jpg
PHOTO-20210413-083432.jpg
PHOTO-20210413-083446.jpg
PHOTO-20210413-083807.jpg

 

Pyknij test serwisowy i zobacz co tam siedzi w środku. Dekielek powinien być z jakiejś ceramiki/spieku, więc zobacz czy nie jest jakiś stalowy - popukaj, pochuchaj =D tak jak patrzę to wygląda legitnie. Koronka i klawisze cacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, siweq napisał(-a):

Pyknij test serwisowy i zobacz co tam siedzi w środku. Dekielek powinien być z jakiejś ceramiki/spieku, więc zobacz czy nie jest jakiś stalowy - popukaj, pochuchaj =D tak jak patrzę to wygląda legitnie. Koronka i klawisze cacy ?

Panie ile tam opcji🤫

piksele wszystkie , tlt,slr wszystko działa , z aplikacją w fonie się połączył , gps jeszcze nie sprawdzałem , tak na szybko to podświetlenie wydaje mi się słabe ? czy w tym modelu tak ma być ? 

koronka przyciski wszystko działa jak należy

pobawię się dłużej , na 1 rzut oka wygląda na wszystko sprawne 

PHOTO_20210413_091114.jpg

PHOTO_20210413_090953.jpg

1618298945643.jpg

Edytowane przez Breitling 13048

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Zawadiak napisał(-a):

Weź gwóźdz i sprawdz czy to szafir😁😁.

 

Test kropli może też być. Mniej inwazyjny 🤣

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vonziej napisał(-a):

Test kropli może też być. Mniej inwazyjny 🤣

jeśli wytrzyma przejechanie samochodem może być pewny ze ma oryginał !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, unadarek napisał(-a):

jeśli wytrzyma przejechanie samochodem może być pewny ze ma oryginał !!!

to już pewne , okazało się że dołączony jest paragon i karta gwarancyjna 😁 

1618311639464.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że gdyby to była podróba, to już na pierwszy rzut oka byłoby to widać. Gratuluję fajnej ceny na zaprawdę świetny zegarek :) I nie mów publicznie ile zapłaciłeś, bo "forumowe hieny" i tak za pół ceny będą chciały odkupić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Breitling 13048 napisał(-a):

to już pewne , okazało się że dołączony jest paragon i karta gwarancyjna 😁

czyli nie będzie testu samochodu..... 👿😢🚗 eeeeeeee

Teraz, clusca napisał(-a):

Myślę, że gdyby to była podróba, to już na pierwszy rzut oka byłoby to widać. Gratuluję fajnej ceny na zaprawdę świetny zegarek :) I nie mów publicznie ile zapłaciłeś, bo "forumowe hieny" i tak za pół ceny będą chciały odkupić ;)

za 1/4 za pu już było 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie bardziej interesuje porównanie rozmiaru GWG-1000, GPR-B1000 oraz GW9400. Jest gdzieś taka fotka, że wszystkie są w kadrze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Vonziej napisał(-a):

mnie bardziej interesuje porównanie rozmiaru GWG-1000, GPR-B1000 oraz GW9400. Jest gdzieś taka fotka, że wszystkie są w kadrze?

@Breitling 13048 kupuj gwg-1000 bo fota potrzebna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      [SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA] SOTHIS Spirit of Moon No. 4 automatyczny CHRONO DATA POINTER FAZY KSIĘŻYCA, FULL DATA używany gwarancja
      CENA 5900 zł + KOSZT WYSYŁKI - chętnie zamienię się na jakiś fajny, ciekawy zegarek w podobnej cenie
      STAN 8/10 - wszystko jest pokazane na zdjęciach w trybie markro
      😍💥👉⌚
      Marka zegarków SOTHIS została założona przez Wolfganga Steinkrügera w 1996 roku w Bielefeld w Niemczech. Pierwszym modelem wyprodukowanym przez markę jest „SPIRIT OF MOON”; o średnicy 39 mm i 3 różnych wariantach tarczy. W 1998 roku zegarek „Duch Księżyca” zdobył nagrodę w konkursie „Goldene Unruh” w Bazylei.
      Nazwa marki SOTHIS została zainspirowana greckim imieniem egipskiej bogini Sopdet. W astrologii SOTHIS można porównać z gwiazdą SYRIUSZ, znajdującą się w gwiazdozbiorze Wielkiego Psa (Canis Maior). Jako najjaśniejsza gwiazda na północnym, zimowym niebie, gwiazda ta była czczona w staroegipskiej mitologii jako bogini SOTHIS, która ukazywała starożytnym Egipcjanom nie tylko przejście starego roku w nowy, ale także wylewy Nilu.
      Zegarki Sothis są wyposażone w kalibry chronografu firmy ETA (7750, 7751, 7753 i 7754), z wyjątkiem kalibru 2025 firmy Dubois Depraz. Wszystkie elementy są bogato zdobione perełkowaniem, pasami genewskimi i śrubami w kolorze niebieskim. Każdy mechanizm automatyczny ma pozłacany rotor z grawerowaną konstelacją Wielkiego Psa (CANIS MAJOR) i srebrnym logo marki.
      Sprzedawany zegarek to The Spirit Of Moon Nr 4 i ma bardzo unikalne fwskazanie faz księżyca, tarczę z fluorescencyjnymi kolorami niebieskim, żółtym i czerwonym na czarnej, matowej tarczy – po prostu bardzo nietypowy zegarek.
      😍💥👉⌚
      Specyfikacja:
      Mechanizm: ETA-Valjoux 7751, wersja personalizowana, bogato zdobiony, grawerowany, pozłacany rotor, rezerwa chodu 48 h, 25 kamieni, częstotliwość 28800 A/h Funkcje: godziny, minuty, mała sekunda, pełny kalendarz, fazy księżyca, chronograf z 3 licznikami, automatyczny naciąg Koperta: stal nierdzewna L 316, obustronnie szkło szafirowe, wodoodporność 5 atm Wymiary: Ø 42,5 mm, wysokość 13,9 mm Tarcza: czarna, ta niezwykle bogato zdobiona tarcza zawiera 73 pojedyncze aplikacje Pasek: skórzany pasek z zapięciem na sprzączkę, bransoleta ze stali nierdzewnej Limitowana edycja 500 sztuk Wodoszczelność: 5 ATM Materiał lunety Stal Szkło Szkiełko szafirowe Cyferblat Czarny Cyfry Rzymskie Pozostałe informacja: przezroczysty dekiel, szybka korekta daty Stan: zegarek w idealnym stanie mechanicznym, po pełnym serwisie zegarmistrzowskim, w bardzo dobrym stanie wizualnym, szkło w stanie idealnym, minimalne ślady na kopercie.  
      Zegarek męski CRAFTER BLUE Mechanic Ocean Mark II MO2SS007 używany gwarancja + GRATIS
      Cena 1500 zł + koszt wtbranej wysyłki
      Stan 9/10 - wszystko jest pokazane na zdjęciach w trybie markro
      😍💥👉⌚
      Dzięki średnicy zaledwie 41 mm i grubości 13,50 mm, Mechanic Ocean Mark II zapewnia idealną równowagę między komfortem a solidną wytrzymałością. Smukły profil dodaje mu elegancji, czyniąc go wszechstronnym zarówno do noszenia na co dzień, jak i w pracy.
      Luneta (bezel) zegarka tojedna z najbardziej charakterystycznych jego cech. Wykonana z warstwowymi detalami, wkładka lunety jest pokryta powłoką DLC i posiada zaokrąglone indeksy, co dodaje mu wyjątkowego wyglądu. Na godzinie 12, duża niebieska luminowa zapewnia doskonałą widoczność nawet w najciemniejszych warunkach podwodnych.
      Napędzany niezawodnym mechanizmem Miyota 9015, Mechanic Ocean Mark II został stworzony z myślą o precyzji. Ten mechanizm oferuje 28 800 wahnięć na godzinę, zapewniając płynny i precyzyjny pomiar czasu.
      Mechanic Ocean Mark II został zaprojektowany, aby sprostać surowym wymaganiom podwodnych eksploracji. Wodoodporność do 300 metrów gwarantuje wyjątkową wydajność w ekstremalnych warunkach. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym nurkiem biurkowym, czy badaczem oceanów, możesz polegać na tym zegarku, zapewni on niezawodny pomiar czasu podczas Twoich podwodnych wypraw jak i nurkowania pod biurkiem  
      😍💥👉⌚
      Specyfikacja:
      Marka: Crafter Blue Kraj pochodzenia: Hong Kong Koperta: stal nierdzewna 316L Średnica koperty: 41 mm Dekiel: stal nierdzewna Kolor tarczy: Biały z gradientowym szarym Szkiełko: wypukłe, szafirowe Grubość: 13,50 mm Szerokość mocowania paska: 22 mm Mechanizm: Japan Mityota 9015 (data, funkcja stop-sekundy, 28 800 wahnięć) Wodoodporność: 300 m / 999 stóp Zakręcana koronka Obrotowy pierścień lunety z 120 kliknięciami, wkładka pokryta powłoką DLC Pasek: Crafter Blue FKM Rubber Strap z oddzielnymi ogniwami końcowymi Kolor paska: Szwajcarska powłoka Super-LumiNova BGW9 Stan zegarka: zegarek używany w idealnym stanie mechanicznym i bardzo dobrym wizualnym, pełny komplet, Komplet zawiera: zegarek, pudełko, instrukcja, gumowy pasek z maskownicami, drugi, błękitny, nylonowy pasek z zapięciem na rzep, roller podróżny, karta gwarancyjna Pierwszy zakup: VI.2025 Gwarancja: 2 lata od dnia zakupu



























    • Przez Z_bych
      Dwa, a jeden fajniejszy od drugiego
      😍💥👉⌚
      Zegarek męski G.Gerlach RWD 6 automatyczny, używany, w bardzo dobrym stanie, gwarancja
      1450 zł + wysyłka
      Stan 7/10 tak bezpiecznie
      😍💥👉⌚
      RWD-6 to słynny przedwojenny polski samolot – na którym Franciszek Żwirko i Stanisław Wigura wygrali zawody samolotów turystycznych „Challange 1932”.
      Aby uczcić to wydarzenie Producent Fundacja Polskiej Myśli Technicznej G.Gerlach skonstruowała zegarek o po raz pierwszy nawiązujący do osiągnięć polskiego lotnictwa cywilnego.
      Koperta o średnicy 40mm, zakręcana koronka, wodoodporność 100m, powłoka antyrefleksyjna na szkiełku sprawia, że jest to wyjątkowy zegarek o bardzo uniwersalnym charakterze.
      Specyfikacja:
      Średnica koperty bez koronki: 40 mm Wodoszczelność: 100 m Koronka zakręcana Mechanizm SeaGull ST2551, z modułem centralnej sekundy Szkiełko szafirowe z powłoką antyrefleksyjną. Gwarancja 12 miesiące. Stan mechaniczny: zegarek w idealnym stanie mechanicznym, na punktualnym, równym chodzie, z pełną rezerwą chodu Stan wizualny: zegarek w bardzo dobrym stanie, drobne ślady (niewielkie ryski) na deklu i kopercie, szkło czyste, bez skazy W komplecie: pudełko, szyty ręcznie pasek w bardzo dobrym stanie, nowy, firmowy pasek  😍💥👉⌚
      Zegarek męski TISSOT PRS 516 AUTOMATIC T91.1.483.51 – klasyk w nowym wydaniu
      Cena 1800 zł + wysyłka
      Stan 7/10 
      😍💥👉⌚
      Ten model model to klasyczny klasyk
      Chyba najładniejsza wersja Tissota PRS 516. Uniwersalny rozmiar 40 mm, smukła koperta no i podwieszane indeksy, najładniejsze jakie zostały wymyślone do PRS'ów. No i wyjątkowo fajny wahnik świetnie oddają sportowo-motoryzacyjny charakter tego zegarka.
      Zegarek ma założony nowy pasek w klimacie zegarków związanych ze sportami motoryzacyjnymi. 
      Zegarek jest używany, ma tego ślady, wszystkie widoczne na zdjęciach (na bezelu i kopercie, nic poważnego, zadrapania na bezelu tych modeli to znak rozpoznawczy
      Mechanicznie zegarek jest bez zastrzeżeń, na ładnym, równym, czystym chodzie, data przeskakuje ładnie i szybko. Polecam, bo zegarek dość rzadko pojawia się na rynku a czarna wersja jest chyba najbardziej efektowna. 
      Specyfikacja:
      Marka: Tissot Model: PRS516  Ref.: T91.1.483.51 (T91148351) Mechanizm: ETA 2836-2 automatyczny, z komplikacją dnia tygodnia i dnia miesiąca Koperta: stalowa,  Dekiel: zakręcany, przeszklony Indeksy i wskazówki: luminowane Wodoszczelność: 50 m Szkło: szafirowe Uszy: 20 mm Pasek: czarny, nowy, naturalna skóra W komplecie: Pudełko, karta gwarancyjna, bransoletka 😍💥👉⌚


























    • Przez Z_bych
      SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA
       
      Zegarek męski Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic
      Cena 3500 + wysyłka
      Stan 7/10
      💥👉⌚️🏎
      Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R to świetna propozycja dla fanów wyścigów rajdowych i jednowskazówkowych zegarków. Swoją stylistyką model nawiązuje właśnie do motoryzacji. Jego czarny, skórzany pasek z okrągłymi wycięciami zdobią czerwone przeszycia. Srebrną kopertę o okrągłym kształcie wykonano ze szczotkowanej stali szlachetnej. Osadzono w niej szarą, szczotkowaną, przykrytą szkłem szafirowym tarczę, która pokazuje czas za pomocą jednej wskazówki. Na wysokości godziny szóstej ulokowano datownik dni miesiąca. Pracę mechanizmu automatycznego, który odpowiada za dokładny chód zegarka, możemy oglądać przez zakręcany, transparentny dekiel.
      Specyfikacja:
      marka: Schaumburg model: GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R koperta: szczotkowana, srebrna stali szlachetnej pasek: 3 paski typu RALLY w komplecie (używane, w bardzo dobrym stanie, przygotowane do sprzedaży i ponownego noszenia) tarcza: szara, szczotkowana, szkło: szafirowe datownik: dni miesiąca. mechanizm:szwajcarski, manufakturowy mechanizm automatyczny SW-20A. dekiel: zakręcany i transparentny wodoszczelność: 50 metrów szerokość koperty: 45.00 mm firmowe pudełko Schaumburg skóropodobne i tekturowe Stan zegarka: mechanicznie zegarek jest w stanie idealnym, wizualnie nosi normalne, ślady noszenia, widoczne na zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają chyba każdą ryskę, nie były retuszowane. 💥👉⌚️🏎
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       















    • Przez Z_bych
      1. Zegarek męski damski Marcello C chronometr czerwony 38 mm
      Cena 1450 zł + koszt wysyłki
      Stan bezpieczne 7/10 
      👉⌚
      Marcello C to niemiecka marka zegarków mechanicznych, założona w 1993 roku przez miłośnika zegarmistrzostwa, Marcellsa Kainza. Siedziba firmy znajduje się w Würselen w Niemczech. Od pierwszych wyprodukowanych egzemplarzy aż do dziś zegarki Marcello C charakteryzują się wyjątkową dbałością o detal. Kilka szczegółów starałem się pokazać na zdjęciach. Wzornictwo jest raczej klasyczne, ale w każdym modelu projektant starał się dodać coś nowego, oryginalnego, ale idealnie wkomponowanego w całość produktu. Marcello C korzysta oczywiście z solidnych mechanizmów i sprawdzonych materiałów. Te zegarki mają cieszyć, ale mają być także niezawodnym, funkcjonalnym zegarkiem.
      👉⌚
      Specyfikacja:
      Marka: Marcello C Kraj produkcji: Niemcy Szerokość koperty: 38 mm Grubość zegarka ze szkłem: 13 mm Materiał koperty: stal nierdzewna Szkło górne i dolne: szafirowe Kolor tarczyL czerwony Mechanizm: automatyczny Valjoux 7750 Funkcje: wskazania godzina, minuta, sekunda, stoper 30 min, podwójna data Wodoszczelność: 5 ATM Pasek: ze skóry naturalnej, czarny, oryginalny w bardzo dobrym stanie. Szerokość paska: 18 mm Czas powstania: pocz. XXI w. Stan wizualny: zegarek używany, nosi drobne ślady na polerowanych częściach koperty, szkło bez śladów Stan mechaniczny: zegarek w stanie idealnym, na dokładnym, równym, ładnym, czystym chodzie, wskazówki zerują, daty przeskakują płynnie, rezerwa chodu w granicach 48 h. Dokładność ok. +10 s/doba. Gwarancja: 1 rok W komplecie: zegarek, pasek, pudełko zastępcze. 😍💥👉⌚
      Męski zegarek nurkowy Seiko Prospex SNE545P1 - budżetowy tuńczyk w fajnych kolorach 
      Cena 1250 zł + wysyłka
      Stan: bezpieczne 8/10
      ⌚🤿
      Nie ma się tym razem co rozwijać 🙂 Bardzo fajne, świetnie leżące na każdym męskim nadgarstku Seiko. Na dodatek niedrogie to Seiko, w fajnych kolorach i z "celnym" sekundnikiem 😉
      W końcu wiadomo powszechnie - Seiko są lepsze!
      Dlatego już tylko...
      Specyfikacja:
      Marka: Seiko Model: Prospex SNE545P1 Odczyt: analogowy Materiał koperty: stal nierdzewna i plastik (żywica) Rodzaj mechanizmu: kwarcowy, solarny, V157, datownik Szerokość koperty: 47 mm Grubość koperty: 12,5 mm Rodzaj szkła: mineralne utwardzane, hardlex Wodoszczelność: 200 m Kolor tarczy: czarny Materiał paska: silikon Szerokość paska: 22 mm do 20 mm przy klamerce Kolor paska: biały/bardzo jasno szary Powłoka luminescencyjna: wskazówki, indeksy i luneta, LumiBrite Norma dla zegarków nurkowych: ISO 6425 Inne: zakręcana koronka i dekiel Stan mechaniczny zegarka - idealny Stan wizualny: zegarek używany ale w bardzo dobrym stanie Komplet: zegarek, z dowodem pierwszego zakupu, dokumentami Gwarancja: standardowa, 24 miesiące 😍💥👉⌚🤿
       
       























    • Przez mrlaq
      Posiadam zegarek Casio Edifice EQW-M1000D (5061). Coś się podziało, nie przestawił się z czasu zimowego na letni i teraz chodzi godzinę do tyłu. Próbowałem już podziałać z instrukcją i totalnie nic nie idzie zrobić albo co po prostu ja w tym jestem sierotą. Może jakaś dobra dusza byłaby w stanie pomóc.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.