Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
clusca

OKAZJE ZEGARKOWE CASIO

Recommended Posts

Posted (edited)
37 minut temu, eddi87 napisał(-a):

Na Timestore jest 5% na G, nie sprawdzałem co warto, nie sprawdzałem czy wchodzi np. razem kod GSHOCK5 i LOJALNOŚĆ. Co by dało 10%.

https://www.olx.pl/oferta/casio-g-shock-gw-m5610pc-1er-pearl-blue-neon-accen-CID103-IDHoTnN.html

Może ktoś ma to zegar będzie za free. 

"Nowy chętnie wymienię za krewetki rybki żyworódki, zbrojniki lub sprzedam 500 zł."

moze zechce na krokodyla warto spróbować  !!!

869873941_Zrzutekranu2021-04-16113952.jpg.6b1293494705ae17535a6dabb5d4cefd.jpg

Edited by unadarek

Posted (edited)
15 minut temu, unadarek napisał(-a):

moze zechce czyjaś teściową warto spróbować  !!!

edytowałem posta wcześniej ale napiszę, niestety się wykluczają.

2021-04-16_11h29_35.jpg.ee62452a5b991b6772cabf50993b072a.jpg

https://www.olx.pl/d/oferta/zegarek-g-shock-gmw-b5000gd-rezerwacja-CID87-IDJs4d0.html#b8d94a0ebf

Gmw 700zł, to za ile go lombard kupił?

2021-04-16_11h45_03.thumb.jpg.08ed5c8bbf11f47cc8e8bf2bf4faede0.jpg

2021-04-16_11h45_27.thumb.jpg.e5c48c8eaf8612de329ac8aeedee471b.jpg

Edited by eddi87

Macie jakiś namiar na kostkę w dobrej cenie z BT i pozytywnym wyświetlaczem?

Posted (edited)

35 minut temu, Vonziej napisał(-a):

Tylko właśnie to negatyw ;(

e .... odwrócisz polaryzacje polaryzatora (folia)  który leży na szkle i będzie dobrze 👍 :) 

46718232_Zrzutekranu2021-04-16150726.jpg.f350353951fb56ad1e3662cf89989e85.jpg

Edited by unadarek

Posted (edited)

gst w310 , lombard , jak by się trochę potargował ? :) 430 zł 

https://allegro.pl/oferta/meski-zegarek-g-schock-gst-w310-10619696607

i jeszcze taki wypłynął , ale nie wiem czy okazja , wygląda fajnie , tylko czy to ori ? 899zł ? 

https://allegro.pl/oferta/zegarek-casio-g-shock-gxw-56e-10620308783

md-mk-LO5-EOXJkv-Ps-KAbu-Wu-LOe9g-Km2-V1

Edited by Breitling 13048

18 godzin temu, Emil/efa116 napisał(-a):

Tylko wyjaśnij mi czemu uważasz za coś strasznego mieć smartwatch na ręku?

A gdzie ja tak napisałem? Po prostu jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakimś sensownym uzasadnieniem powodu i ewentualnych korzyści wynikających z faktu posiadani i używania takiego wynalazku - wyrażając swoje wątpliwości mam nadzieję wreszcie gdzieś usłyszeć/przeczytać takie uzasadnienie które mnie przekona... ;) Jak dotąd wszelkie argumenty używane przez użytkowników/posiadaczy tego typu urządzeń są z reguły niezasadne i proste do podważenia - ale nigdy nigdzie nie napisałem że posiadanie smartwatch'a to "coś strasznego" ;)

:)

7 minut temu, Daito napisał(-a):

tego typu urządzeń są z reguły niezasadne i proste do podważenia

... próba nr 1 - no to obal to - super wypasiony smartwach jest potrzebny aby wybujałe i rozrosłe ego do niebotycznych rozmiarów miało wizualizację w postaci super wypasionego smartwatcha  aby pokazać się że jest się na topie ma górę kasy jest się trendy i jest się lepszym od innych :)  

7 minut temu, unadarek napisał(-a):

no to obal to

Noooo tego się obalić nie da :D ale tam jeszcze wspomniałem że argument ma mnie przekonać - w domyśle do posiadania/zakupu  - a ten Twój działa raczej w drugą stronę... ;)

2 minuty temu, Daito napisał(-a):

ale tam jeszcze wspomniałem że argument ma mnie przekonać - w domyśle do posiadania/zakupu  - a ten Twój działa raczej w drugą stronę... ;)

hihihihi ... Miss World leci tylko na tych co maja wypasione super wydaje smartwache...? moze to ?  albo - bezludna wyspa i ty wyrzucony na brzeg tylko z super wydajnym smartwachem - pokazującym wiele użytecznych informacji potrzebnych Tobie do przeżycia - np krokomierz - odliczysz przy polowaniu ile sekund zajmie ci dobiegnięcie krokami do zwierzyny i ręczne jej  upolowania - gps  pokaże współrzędne aby wrzucić list do butelki z podaniem współrzędnych o pomoc, - technologia G-Shock  i guma zamiast bransolety moze zrobić z niego proc - tylko potrzebne są widełki - podświetlanie moze w ciemnościach zwabiać ryby w nocy na łowisko (uważać na rekiny) itd.... 

35 minut temu, unadarek napisał(-a):

hihihihi ... Miss World leci tylko na tych co maja wypasione super wydaje smartwache...? moze to ?  albo - bezludna wyspa i ty wyrzucony na brzeg tylko z super wydajnym smartwachem - pokazującym wiele użytecznych informacji potrzebnych Tobie do przeżycia - np krokomierz - odliczysz przy polowaniu ile sekund zajmie ci dobiegnięcie krokami do zwierzyny i ręczne jej  upolowania - gps  pokaże współrzędne aby wrzucić list do butelki z podaniem współrzędnych o pomoc, - technologia G-Shock  i guma zamiast bransolety moze zrobić z niego proc - tylko potrzebne są widełki - podświetlanie moze w ciemnościach zwabiać ryby w nocy na łowisko (uważać na rekiny) itd.... 

g7s1kv5hrhpq45dztepmb5uytyqe3j7z.jpg.7a11879d15cb9596900abb9477df785a.jpg

Tyle wystarczy.

i jeszcze taki wypłynął , ale nie wiem czy okazja , wygląda fajnie , tylko czy to ori ? 899zł ? 
https://allegro.pl/oferta/zegarek-casio-g-shock-gxw-56e-10620308783

Zegar na pewno modzony, w oryginale jest z negatywem, taki kolor LCD w ogóle nie występuje w tym modelu. Prawdopodobnie modyfikowany w Silesia G Custom albo poprzedni właściciel dłubnął własnoręcznie. Cena dość wysoka, jak za używkę, za niewiele więcej można złożyć nowy i w niemal oryginalnej specyfikacji, tj. dolna gumowa osłona dekla w tym modelu powinna być niebieska, ale już nie jest oferowana, więc można dać czarną.

A oryginał wygląda tak:

52 minuty temu, unadarek napisał(-a):

bezludna wyspa

Myślisz że Orange ma zasięg na bezludnej wyspie? Bo żeby Ci ten wypasiony smartwach działał to musisz mieć smartfon, zasięg i prąd... żeby naładować i jedno i drugie... ;)

Chyba wolałbym wylądować na tej wyspie z czymś takim:

garminetrex10maps.jpg

Nie wiem czy to okazja ale zegar fajny nawet:

https://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/g-shock/zegarek-casio-g-shock-ga-900a-1a9er.html?gw-9400-1ber&utm_source=ceneo&utm_medium=referral

Posted (edited)
37 minut temu, Daito napisał(-a):

Bo żeby Ci ten wypasiony smartwach działał to musisz mieć smartfon, zasięg i prąd...

...a co on nie pokazuje pozycji gps w telefonie - pozycji nie mapy - a prądzik to z słoneczka :) - ale powiem że masz racje - powiem więcej - w zegarku podstawa jest odmierzanie czasu i musi on to robić dokładnie i to jest podstawa, oraz jakaś wodoszczelność, datownik niech też będzie bo czasem dobrze spojrzeć przy wypełnianiu dokumentów aby z datą się nie machnąć i tyle - z dodatków niekoniecznych: budzik może się przydać w podroży, stoper (nie wiem po co ale niech będzie) oraz timer - dobrze odmierzać czas gotowania jajek i tyle :)  A te wszytkie czujniczki, wyskościomierze, kompasy, termometry to takie zabawaki - jakbym miał czegoś z tego używac to bym napewno nie liczył na zegarek tylko jakiś w miarę profesjonlany sprzet miał. większość tego w zegarku trzeba kalibrować - są niedokładne - GPS to pewnie ma rozstrzał 400m jak nie lepiej , kompas elektroniczny  jak nie trzymasz poziomo to się gubi a czasem cuda pokazuje a nie kierunki (wiem trzeba też kalibrować od czasu do czasu )  termometr to kpina bo jak trzeba zegarek zdejmować i czekać 20 min a temperatura mia się z oryginalną o pre stopni to po co mi takie coś, barometr - kalibracja i ustawianie non stop (oglądałem film Kolego TomG80 jak chodził z zegarkiem po górach )  - ogółnie to te zegarkowe czujniki to takie tam pi razy oko i tyle :) jak do lasu idę na grzyby to mam kompas wojskowy a nie liczę na ten w protreku :) lub nawigację w telefonie  ale one tez maja niezłe rozstrzały :)  ...ale z drugiej strony postępu nie zatrzymasz i bedzie coraz wiecej takich zegarków i tyle ...ale zawsze jest wybór bo nikt nikogo nie zmusza do kupowania takiego smartwacha :) 

Edited by unadarek

Posted (edited)
4 minuty temu, tomaliusz napisał(-a):

Przestań, która tam niby godzina jest? 🤭

..wyciągnij średnia i będzie godzina :)  dlatego drugi zegarek musisz mieć z kalkulatorem !!!

Edited by unadarek

Posted (edited)
3 godziny temu, Daito napisał(-a):

A gdzie ja tak napisałem? Po prostu jeszcze nigdy nie spotkałem się z jakimś sensownym uzasadnieniem powodu i ewentualnych korzyści wynikających z faktu posiadani i używania takiego wynalazku - wyrażając swoje wątpliwości mam nadzieję wreszcie gdzieś usłyszeć/przeczytać takie uzasadnienie które mnie przekona... ;) Jak dotąd wszelkie argumenty używane przez użytkowników/posiadaczy tego typu urządzeń są z reguły niezasadne i proste do podważenia - ale nigdy nigdzie nie napisałem że posiadanie smartwatch'a to "coś strasznego" ;)

Wielu użytkowników smartwachy ma większą motywację do poprawiania kondycji, dzięki krokomierzom i innym funkcjom monitorują postępy swojej aktywności fizycznej, bez czego ciężej ruszyć im d*pę z fotela, wystarczy? 😀

Edited by SebaZ74

Ja mam smartwacha, kupiłem go z ciekawości i teraz praktycznie go nie używam. Zakładam go na noc, sprawdzam sobie później jak spałem. 
Motywuje mnie do spania! B)

10 minut temu, Kwiatek napisał(-a):

Ja mam smartwacha, kupiłem go z ciekawości i teraz praktycznie go nie używam. Zakładam go na noc, sprawdzam sobie później jak spałem. 

Sen jest bardzo ważny 😴

Posted (edited)
53 minuty temu, Kwiatek napisał(-a):

bo jakbyś lunatykował to nawet po gps-e możesz wrócić do domu po parapetach ... a nawet sprawdzić gdzie byłeś :) 

Edited by unadarek