Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy się interesująca ta baba...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się interesująca ta baba...

Jak każda baba. Zwłaszcza dół..

:P zegara..

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich panoramka  - dodatek do pozdrowień - widoczek dzisiejszego Kłodzka. Na giełdzie nie było NIC ciekawego ... :(  :blink:

Świat się kończy  :ph34r:

;)  :D

post-92919-0-87462200-1558796645_thumb.jpeg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich panoramka  - dodatek do pozdrowień - widoczek dzisiejszego Kłodzka. Na giełdzie nie było NIC ciekawego ... :(  :blink:

Świat się kończy  :ph34r:

;)  :D

Za to panorama jaka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pomiędzy łyczkami kawy przywaliłam młotkiem w odłamany (przeze mnie) kawałek pręta, który był pozostał w tulei.

Resztka pręta zgodziła się wyjść.

Młotki zamontuję w zegarze ale za nic nie mam zamiaru regulować bicia. Nie będę nakręcać. Gongi niech psu na budę..

post-104610-0-66317400-1558868698_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) To rozumiem :) Konkretne imadło  :) 

Młoteczek będzie ciut krótki , ale to nic .... niech bimba na całego !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mąż zaszalał i dobrał imadło pod mój "charakter" ;)

Bimbania nie będę nakręcać. Zegar stanie u mnie w biurze, nie chciała bym dostać wypowiedzenia :P

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiesiłem u siebie w biurze 9 sztuk. Wszystkie bimbają. Koleżanki i koledzy się ucieszyli ,przychodzą i  wychodzą z pracy dokładnie jak biją. Szef nie chciał żadnego zegara za Chiny ... w związku z tym przychodzi i wychodzi jak chce ... :P  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szefa mam za ścianą i zasadniczo prawie wcale go nie widuję (nie spóźniam się, a na dywanik jeszcze nie trafiłam) ;)

Za to moja koleżanka zzabiurkowa powiedziała, że mnie "znienawidzi" :D

Chciałam ją przekonać jak pięknie i delikatnie bije ale "delikatność" gdzieś przepadła. Mogłam nie myć mechanizmu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary w pracy? No nie wiem...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegary w pracy? No nie wiem...

 

;-) Ja sobie przyniosłem jeden elektryczny synchroniczny z 46 roku. Wzbudza zainteresowanie wchodzących do pokoju. Ciekawe kiedy ktoś go podwędzi. :ph34r:

Edytowane przez Arek_Win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś i nas wymyślił system open space i loft ... koszmar . ocieplamy klimat jak możemy , dużo zieleni zdjęcia przyrody i ... zegary 

post-92919-0-70947100-1558881117_thumb.jpeg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Open i loft?

To nie dla mnie.. to zabójstwo "odludków" ;)

Zegary to jedno, ale grafiki są świetne :D :D

 

;-) Ja sobie przyniosłem jeden elektryczny synchroniczny z 46 roku. Wzbudza zainteresowanie wchodzących do pokoju. Ciekawe kiedy ktoś go podwędzi. :ph34r:

Arek, a masz może zdjęcie jak wygląda Twój elektryczny? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie są grafiki, to zdjęcia Szefa... :ph34r:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie masz rację, tylko twój komentarz to wymaga dwóch wyjaśnień.

Wprawdzie jestem "szefem" dla tych osób pracujących i są to w większości zrobione zdjęcia przez moją skromną osobę ale nie jestem jednak sportretowany na tych zdjęciach. To gwoli wyjaśnień nr 1

Wyjaśnienia nr 2  są takie, że wprawdzie mój szef ma pokój 7 m dalej i jest szefem wszystkich na piętrze , ale zdjęcia też nie są jego ani też przez niego zrobione , ani  nie jest uwidoczniony na  zdjęciach.

;)  B)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się domyślałam, że to zdjęcia Les-a, dlatego te "gęby" na końcu ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Open i loft?

To nie dla mnie.. to zabójstwo "odludków" ;)

Zegary to jedno, ale grafiki są świetne :D :D

 

 

Arek, a masz może zdjęcie jak wygląda Twój elektryczny? :)

 

Mam takie dwa jeden w domu, a drugi w pracy. Zrobię zdjęcie domowego, gdyż są bardzo podobne. Domowy ma dodatkową srebrną tabliczkę z dedykacją z 46 roku.

post-10133-0-77988300-1558889375_thumb.jpgpost-10133-0-95152800-1558889382_thumb.jpg

Edytowane przez Arek_Win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie dwa jeden w domu, a drugi w pracy. Zrobię zdjęcie domowego, gdyż są bardzo podobne. Domowy ma dodatkową srebrną tabliczkę z dedykacją z 46 roku.

attachicon.gif1.jpgattachicon.gif2.jpg

No jaki fajny! Kurczę 46 rok. Chociaż jeden kiedyś trzeba by zdobyć. Mam tej firmy bufetowy ale bez prądu ☺

Obudowa ebonitowa czy źle widzę? Kupiony był na chodzie czy wymagał naprawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jaki fajny! Kurczę 46 rok. Chociaż jeden kiedyś trzeba by zdobyć. Mam tej firmy bufetowy ale bez prądu ☺

Obudowa ebonitowa czy źle widzę? Kupiony był na chodzie czy wymagał naprawy?

Kupiony niesprawny zaklejony i mechanizm rozruchowy do naprawy wytarła się blaszka zamocowana w dźwigni. Obudowa jest bakelitowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajny zegar ... na smyczy  :D  ;)  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O fajny zegar ... na smyczy  :D  ;)  ;)

Bardzo dobre skojarzenie. W pracy przewód wykorzystałem do przywiązania zegara, by szybko nie dostał nóg. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony niesprawny zaklejony i mechanizm rozruchowy do naprawy wytarła się blaszka zamocowana w dźwigni. Obudowa jest bakelitowa :)

I tu jest "clou".. albo uszkodzony, albo się uszkodzi i amen, nic, a nic zdziałać ;)

Czy chód jest głośny? Tzn. wydaje jakikolwiek dźwięk pracy? - głupie pytanie, ale ja nigdy takiego nie widziałam na żywo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tu jest "clou".. albo uszkodzony, albo się uszkodzi i amen, nic, a nic zdziałać ;)

Czy chód jest głośny? Tzn. wydaje jakikolwiek dźwięk pracy? - głupie pytanie, ale ja nigdy takiego nie widziałam na żywo..

To nie jest głupie pytanie. Sprawny zegar bez luzów i nasmarowany, gdy się ucho przyłoży wydaje leciutki szmer i słychać lekkie buczenie. Gdy mu brakuje smarowania to go słychać ten jest cichy. Ale wymaga  kilku dobrych olejów i smaru. Zwykły tani kwarcowy zegar ścienny  przy nim jest bardzo głośny.

Edytowane przez Arek_Win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest głupie pytanie. Sprawny zegar bez luzów i nasmarowany, gdy się ucho przyłoży wydaje leciutki szmer i słychać lekkie buczenie. Gdy mu brakuje smarowania to go słychać ten jest cichy. Zwykły tani kwarcowy zegar ścienny przy nim jest bardzo głośny. Ale wymaga dobrego kilku dobrych olejów i smaru.

Co? Cichszy od kwarców? Nie cierpię kwarców, chodzą jak grzechotniki ;)

Już lubię te zegary, trochę jak radioodbiornik lampowy bez dostrojonej stacji :D

Taki zegar dołączy do listy moich "chciejstw" :P obok ATO i rasowego roczniaka :D

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja nowa blondyneczka. :wub:  :wub:

 

post-28411-0-78753300-1558894817_thumb.jpg

 

Od piątku mieszkamy razem. :)

 

post-28411-0-15867200-1558894882_thumb.jpg

 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.