Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

Licytacja prototypowego zegarka VIS1935 Uprising dla Pani Wiesi

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni,

Dużo się pisze i mówi o pomocy dla dzieci, to ważne ale nie tylko dzieci chorują i mam wrażenie, że o zorganizowanie pomocy dla dorosłych jest znaczne trudniej.

Nie jest to tak medialne.

Vratislavia Conceptum będzie chciała wspierać osoby dorosłe i dojrzałe w ich walce z chorobami i o poprawę komfortu życia.

 

Pani Wiesia jest znajomą naszego forumowego dobroczyńcy i pasjonaty zegarków użytkownika " ladek22 "

https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/wieslawa_kus_2650.html

 

W ciągu 2 dni postaram się wystawić na aukcję Allegro - Charytatywni model dobrze znanego wam zegarka VIS1935 Uprising. Model ten był projektowany przy dużym udziale forumowiczów dlatego myślę, że reklama tego przedsięwzięcia tutaj ma największy sens.

 

Nie jest to jednak zwyczajny produkcyjny model. Jest to bowiem wersja z prototypową tarczą która nigdy nie weszła do produkcji!

Tarcza technicznie jest taka jak w szarym modelu Uprising ( czyli z wyniesionymi oznaczeniami arabskimi i chropowatą strukturą tła ) różnica polega na tym, że nie posiada okna datownika oraz jest w kolorze jasnego Khaki. Myślę, że bardzo pożądana.

 

Licytacja odbywa się tylko przez Allegro! Poniżej link:

https://charytatywni.allegro.pl/polski-zegarek-vis1935-uprising-automatic-unikat-i9185749

 

Informacja o aukcji pojawi się także na profilu facebook/vratislavia i będę bardzo Was prosił o udostępnianie tej informacji gdzie tylko możecie.

 

Zapraszam serdecznie! Pomagajmy wszystkim nie tylko dzieciom!

 

aaa1.jpg

aaa2.jpg

aaa3.jpg

aaaa4.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustawię snajpera :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego Visa już mam ale będę licytował! Wyrazy szacunku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!! Piękny gest


Ciekawe że powyżej pewnej kwoty trzeba potwierdzać wypłacalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo!!! Piękny gest

Ciekawe że powyżej pewnej kwoty trzeba potwierdzać wypłacalność

 

Nic o tym nie wiem...pierwszy raz w ten sposób wystawiłem aukcję. Jaka to kwota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Nic o tym nie wiem...pierwszy raz w ten sposób wystawiłem aukcję. Jaka to kwota ?

"Każdy kupujący, który zaoferuje w trwających oraz niesfinalizowanych licytacjach łączną kwotę przekraczającą 1000 zł (lub inną ustaloną przez Partnera), zostanie poproszony o autoryzację środków. We współpracy z PayU mogą jej dokonać posiadacze kart akceptowanych w Internecie oraz klienci banku Inteligo i iPKO.

Autoryzacja polega na jednokrotnym zablokowaniu przez bank kwoty, na którą przeprowadzana jest weryfikacja, na okres do 5 dni. Po tym czasie blokada zostaje zniesiona i środki wracają na saldo rachunku bankowego.

Kupujący musi wyrazić zgodę na przeprowadzenie autoryzacji, zaznaczając odpowiednią opcję w czasie licytowania. Jeśli weryfikacja zakończy się niepomyślnie, uczestnictwo w ofertach powyżej kwoty weryfikacji nie będzie możliwe.

Licytujących, którzy nie posiadają kart akceptowanych w Internecie, nie są klientami banku Inteligo lub iPKO, obejmuje weryfikacja offline. W celu jej przeprowadzenia należy dostarczyć kopię dokumentu tożsamości ze zdjęciem oraz kopię rachunku, wyciągu lub faktury maksymalnie sprzed 3 miesięcy (np. za telefon, prąd, gaz). Dokumenty powinny być wystawiony na nazwisko licytującego oraz aktualny adres zamieszkania (te same dane powinny widnieć w ustawieniach jego konta Allegro).

Dodatkowe informacje na temat weryfikacji zdolności finansowych znajdziesz w Pomocy Charytatywni Allegro."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele, to jakieś żart chyba ? Przecież jak ktoś wygra licytację i nie wpłaci to najwyżej aukcję wystawi się jeszcze raz albo zaoferuje wpłatę kolejnej osobie w kolejce. Po co tak komplikować ludziom życie. Allegro to jednak jest chore...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy osoba, która zalicytowała 1000 zł została poproszona o tę bzdurną weryfikację? Może to tylko na wniosek wystawiającego licytację trzeba tę weryfikację przejść? Kopie rachunków za prąd i gaz? To jakiś absurd!

 

A może można wyłączyć opcję weryfikacji?

 

Tutaj: https://charytatywni.allegro.pl/help/article-10231


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było weryfikacji nawet powyżej. Na pewno na aukcjach WOŚP były takie weryfikacje co roku.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Może lepiej przeprowadzić na forum tę aukcję bo jak chciałem zalicytować to przekierowało mnie na stronę weryfikacji ale te procedury są dla mnie nie akceptowalne bo nie ma pewności czy potem te skany kompletu dokumentów nie będą gdzieś krążyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie było weryfikacji nawet powyżej. Na pewno na aukcjach WOŚP były takie weryfikacje co roku.

Może dotyczy to tylko WOŚP-owych licytacji?


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej przeprowadzić na forum tę aukcję bo jak chciałem zalicytować to przekierowało mnie na stronę weryfikacji ale te procedury są dla mnie nie akceptowalne bo nie ma pewności czy potem te skany kompletu dokumentów nie będą gdzieś krążyć.

 

Generalnie masz rację, ale licytację chciałem udostępnić nie tylko forumowiczom ale także osobom z poza forum dlatego wybraliśmy taką formę. Może wystarczy ta weryfikacja przez konto ?

Nie, nie było weryfikacji nawet powyżej. Na pewno na aukcjach WOŚP były takie weryfikacje co roku.

 

Bo pewnie masz aktywną starą weryfikację, dlatego Ciebie nie poprosiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie weryfikacja offline to nie jest problem. Wysyła się skan prawa jazdy i dowolnej faktury na siebie. Po weryfikacje wszystko zostaje skasowane. Dane te nie są przetrzymywane. Na aukcjach WOŚP co roku dokonywałem weryfikacji OFFLINE.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie weryfikacja offline to nie jest problem. Wysyła się skan prawa jazdy i dowolnej faktury na siebie. Po weryfikacje wszystko zostaje skasowane. Dane te nie są przetrzymywane. Na aukcjach WOŚP co roku dokonywałem weryfikacji OFFLINE.

Teoretycznie.

 

Dziwne dość zachowania portalu aukcyjnego....zmniejszy to z pewnością liczbę licytujących.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiłem o 1001zł i poprosiło o weryfikację - wbiłem 999 i przeszło bez

Po 999 trza przebijać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbiłem o 1001zł i poprosiło o weryfikację - wbiłem 999 i przeszło bez

Po 999 trza przebijać

 

Czyli moja weryfikacja na WOŚP w tym roku jeszcze jest ważna. U mnie nie pytało.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Suma 2403 zł to niezły wynik zwłaszcza, że do końca licytacji pozostało jeszcze 12 dni.

 

 

post-44476-0-67875300-1550061884_thumb.jpeg

 

Tymczasem trwa okres rozliczeniowy z fiskusem. Dostałem od Wiesi ulotki i będę je dystrybuował w swojej okolicy.

 

Jeśli ktoś jeszcze nie rozliczył podatku, lub nie ma pomysłu na jaką organizację lub dla kogo przekazać swój 1% to może przekazać dla Wiesi Kuś. Szczegóły w ulotce na zdjęciu lub pod linkiem: https://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenci/wieslawa_kus_2650


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym przebic na 3000 zl. Czy to jeszcze mozliwe i jak mam zweryfikowac? Nie mam alegro ale mam e bay. Chetnie platnosc paypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadek to załóż konto na Allegro - rejestracja trwa z jakieś 3 minuty...

 

EDIT:

Miało być radekk, ale mi telefon sam poprawił. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.