Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Passero

Klub Miłośników Zegarków Blancpain

Rekomendowane odpowiedzi

A ciekaw jestem Waszej opinii. Strasznie mi się podoba. Wiem, wiem. Indeksy. Większość strasznie na to jedzie. Ale L’evolution to w sumie wszystkie lekko szalone są (cokolwiek to znaczy).
Strasznie fajny mechanizm. Ta rezerwa chodu i wskaźnik tejże…
On jest taki…. Nieoczywisty.
A w całej sprawie jest taki szkopuł ze walka wewnętrzna trwa. Ten czy submariner? No i o. …!

aac44d6c85d02054a2e21a9f53de1a0c.jpg
Zdjęcie wzięte z Chrono24.pl


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, tomaszzet napisał(-a):

A w całej sprawie jest taki szkopuł ze walka wewnętrzna trwa. Ten czy submariner? No i o. …!

Sub 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest tragiczny;) jak BP to masz dużo innych fajniejszych modeli, warto wziąć pod uwagę poza nudnym subem. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Jest tragiczny;) jak BP to masz dużo innych fajniejszych modeli, warto wziąć pod uwagę poza nudnym subem. 


Zagadzam się, że wszystko oprócz oklkepanego suba, nie zgadzam się, że tragiczny. Tzn mnie też wyjatkowo się nie podoba, ale dla Cienie nie powinno mieć to znaczenia. Jak wierci w brzuchu to bierz, przynajmniej będziesz się uśmiechał na jefo widok. Sub - zieeeew…


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym ze o samym wyglądzie trudno dyskutować. Jeden lubi blond inny arbuzy. Myślałem ze ktoś powie, nieee seria l’evolution niedobra. Ze coś słabego jest. Sam wygląd oprócz tego ze mocno burzy przyjęte standardy, mi nie przeszkadza. Każdy z tej serii ma w sobie coś dziwnego.
Powoli widzę ten zegarek jako taki casual. Do codziennej eksploatacji. Nie garniak. Nawet nie weekend ani nie wakacyjniak.

Szukam zegarka dobrego (cokolwiek to znaczy) i takiego który się spodoba (mi). Nie szukam inwestycji. Nie szukam zegarka ktory zauważa i rozpoznają ludzie na ulicy. To mi zwisa.

Wiem ze 9/10 albo 97/100 nawet zapytanych o BP powie ze nigdy nie słyszało.

Swoją droga mówiąc ze brzydki - to ktory Bp ładny?
Warunek: 40mm plus oraz cenowo tak gdzieś w tym przedziale.

Podpowiadacie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tomaszzet napisał(-a):

Sęk w tym ze o samym wyglądzie trudno dyskutować. Jeden lubi blond inny arbuzy. Myślałem ze ktoś powie, nieee seria l’evolution niedobra. Ze coś słabego jest. Sam wygląd oprócz tego ze mocno burzy przyjęte standardy, mi nie przeszkadza. Każdy z tej serii ma w sobie coś dziwnego.
Powoli widzę ten zegarek jako taki casual. Do codziennej eksploatacji. Nie garniak. Nawet nie weekend ani nie wakacyjniak.

Szukam zegarka dobrego (cokolwiek to znaczy) i takiego który się spodoba (mi). Nie szukam inwestycji. Nie szukam zegarka ktory zauważa i rozpoznają ludzie na ulicy. To mi zwisa.

Wiem ze 9/10 albo 97/100 nawet zapytanych o BP powie ze nigdy nie słyszało.

Swoją droga mówiąc ze brzydki - to ktory Bp ładny?
Warunek: 40mm plus oraz cenowo tak gdzieś w tym przedziale.

Podpowiadacie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

 

Jeszcze jest taka wersja. Dla mnie nie jest tragiczny, ale może się szybko znudzić.  A sprzedać potem ciężko. image.thumb.png.41db4d9947d8b7a0dfb9dcf3415ecef3.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten tez brałem pod uwagę. On mi się tez podoba. Ale z dnia na dzień wrzeciono podniosło cenę o kilka tys … ;(


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, tomaszzet napisał(-a):

Sęk w tym ze o samym wyglądzie trudno dyskutować. Jeden lubi blond inny arbuzy. Myślałem ze ktoś powie, nieee seria l’evolution niedobra. Ze coś słabego jest. Sam wygląd oprócz tego ze mocno burzy przyjęte standardy, mi nie przeszkadza. Każdy z tej serii ma w sobie coś dziwnego.
Powoli widzę ten zegarek jako taki casual. Do codziennej eksploatacji. Nie garniak. Nawet nie weekend ani nie wakacyjniak.

Szukam zegarka dobrego (cokolwiek to znaczy) i takiego który się spodoba (mi). Nie szukam inwestycji. Nie szukam zegarka ktory zauważa i rozpoznają ludzie na ulicy. To mi zwisa.

Wiem ze 9/10 albo 97/100 nawet zapytanych o BP powie ze nigdy nie słyszało.

Swoją droga mówiąc ze brzydki - to ktory Bp ładny?
Warunek: 40mm plus oraz cenowo tak gdzieś w tym przedziale.

Podpowiadacie


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Oglądając zdjęcie samego zegarka mówię sobie NIE ! Są w tej cenie inne ładniejsze i bardziej rozpoznawalne. Czytając Twoja wypowiedz już wiem jak bardzo się myliłem. Ten zegarek jest dla ciebie. Rozumiesz go, podoba ci się i kupujesz go zapewne po długich oraz świadomych przemyśleniach. To będzie świetny wybór i nie będziesz żałował później ze wybrałeś inny skoro mogłeś mieć BP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile to sarkazm. Istotnie biorę oba pod uwagę od… miesięcy. Rozpoznawalne mam. I wcale nie cieszą bardziej niż te mniej znane ale nawet lepsze niż rozpoznawalne.
Waham się bo…. Sam nie wiem. Maja coś w sobie. I są BP a strasznie lubię tę markę, jak dobrze wykonane są patrząc na FF Bphe.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2022 o 18:06, tomaszzet napisał(-a):

To i ja do klubu wstąpiam :)

 

 

886699C2-33A5-4C0E-BD8A-C5C51A966B2A_1_201_a.jpeg

B8751216-1EAA-4311-AB83-641F6443D7A6.jpeg

💪💪💪👌 gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tomaszzet napisał(-a):

Nie wiem na ile to sarkazm. Istotnie biorę oba pod uwagę od… miesięcy. Rozpoznawalne mam. I wcale nie cieszą bardziej niż te mniej znane ale nawet lepsze niż rozpoznawalne.
Waham się bo…. Sam nie wiem. Maja coś w sobie. I są BP a strasznie lubię tę markę, jak dobrze wykonane są patrząc na FF Bphe.

 

Ja tego nie odczytałem jako sarkazm i jeśli sarkazm to nie był, to w 100% się zgadzam z @Ariel

 

Polecam uwadze ostatnie wideo Tima z Jackiem, szczególnie środkową część:

 

 

Super jest podyskutować z towarzystwem na forum, zasięgnąć opinii. Ale z doświadczenia już wiem, że NIE WOLNO kupować tego co inni chcą lub Ci podpowiadają. Tylko Twoja głowa powinna być przewodnikiem do zakupu. Im więcej kupowałem zegarków zaaprobowanych przez rzeszę, tym krócej się one mnie trzymały. Te mniej popularne, które akurat mnie się podobają, ogółowi nie bardzo - trzymają się mnie dobrze. Podobnie z paskami - jestem już chyba legendą bezguścia w ich doborze, i na prawdę wesoło czyta się te komentarze, ale ja ten mój odpust i tak noszę i jestem zadowolony.

 

Ważne, żebyś Ty był szczęśliwy, nie ekipa na forum. Z całą moją miłością do niej :D 

Edytowane przez Butik

Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnym wypadku moja wypowiedz nie była sarkazmem w stosunku do Ciebie kolego @tomaszzet ! Wręcz przeciwnie, podziwiałem za wyrażenie swoich odczuć co do wspomnianego BP, kierując się swoimi przemyśleniami a nie osób trzecich.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dzięki.
Właśnie zegarki budzące kontrowersje czasem powodują ze ludzie w odpowiedziach ironizują.
Ten oraz ten drugi - proponowany przez jednego z kolegów - takie są.
Uwielbiam markę. Szukam właśnie czegoś innego. A tymczasem kolega nieforumowy widząc oba powiedział cyt.: „najeb:;))€ na tarczy jak w sakiewce cyganki”. No i weź.

Czekając na spływ gotówki zostało mi kilka dni. Mam chwile jeszcze. Wewnętrznie - 99% na Bp.

Aha - ktoś mówił o odsprzedaży. Wiem ze to nie jest łatwy model to sprzedazy. Tylko ze nie kupuje zegarków z taka myślą. Nie sprzedaje ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, Butik napisał(-a):

Super jest podyskutować z towarzystwem na forum, zasięgnąć opinii. Ale z doświadczenia już wiem, że NIE WOLNO kupować tego co inni chcą lub Ci podpowiadają. Tylko Twoja głowa powinna być przewodnikiem do zakupu. Im więcej kupowałem zegarków zaaprobowanych przez rzeszę, tym krócej się one mnie trzymały. Te mniej popularne, które akurat mnie się podobają, ogółowi nie bardzo - trzymają się mnie dobrze. Podobnie z paskami - jestem już chyba legendą bezguścia w ich doborze, i na prawdę wesoło czyta się te komentarze, ale ja ten mój odpust i tak noszę i jestem zadowolony.

No ale Twoje doświadczenie pokazuje, że te kupione bo wszyscy mają trzymają się 2 tygodnie, a te mniej popularne które sam wybrałeś 3 miesiące, także ostrożnie z tym wyciąganiem wniosków ;).


1dFQTya.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, nicon napisał(-a):

No ale Twoje doświadczenie pokazuje, że te kupione bo wszyscy mają trzymają się 2 tygodnie, a te mniej popularne które sam wybrałeś 3 miesiące, także ostrożnie z tym wyciąganiem wniosków ;).

 

Teoretycznie tak to wygląda (choć z 3 miesiącami to mocna przesada), ale forum to nie jest cały mój świat i nie wyciągałbym wniosków na temat tego co się mnie trzyma a co nie na podstawie mojej aktywności na forum ;)


Kto rano wstaje ten leje jak z cebra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także tego. … na grupie i wątku zostanę. Bo mam FF. Ale z dylematów ten ostatni rozwiązany.

Ani w lewo ani w prawo. Ani brzydal (wcale nie taki brzydki) ani rolnik szuka żony w USA.

Swoją droga ciekaw jestem jakie tu określenie padnie. Ale to już chyba na osobny wątek w innej grupie bo od teraz to offtop.

7d1383ea228d2dfe88d532c2ea630dda.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, tomaszzet napisał(-a):

Także tego. … na grupie i wątku zostanę. Bo mam FF. Ale z dylematów ten ostatni rozwiązany.

Ani w lewo ani w prawo. Ani brzydal (wcale nie taki brzydki) ani rolnik szuka żony w USA.

Swoją droga ciekaw jestem jakie tu określenie padnie. Ale to już chyba na osobny wątek w innej grupie bo od teraz to offtop.

7d1383ea228d2dfe88d532c2ea630dda.jpg

Określenie padnie jedno ale dosadne. Zaj….. ! :) Gratuluję niesamowitego Batmana 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, tomaszzet napisał(-a):

Także tego. … na grupie i wątku zostanę. Bo mam FF. Ale z dylematów ten ostatni rozwiązany.

Ani w lewo ani w prawo. Ani brzydal (wcale nie taki brzydki) ani rolnik szuka żony w USA.

Swoją droga ciekaw jestem jakie tu określenie padnie. Ale to już chyba na osobny wątek w innej grupie bo od teraz to offtop.

No chyba sobie żarty robisz. Lepszy od każdego Blancpaina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

😀

647E6FFA-83B8-4E5B-B7D9-E674E91ABA3F.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cisza tutaj, aż w uszach piszczy, zatem informuję, że minęło poludnie. 😃

91AC0BE2-DA56-4201-AD48-B79C6688E906.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nikt tutaj nie nosi tych zacnych czasomierzy? Zdjęcia rolexów już się tutaj wkradają…

Cienkość koperty tego zegarka jest powalająca. Nie ma mankietu pod który by się niezauważenie nie wślizgnął. Do zdjęcia trzeba go specjalnie na mankiet wrzucić i zahaczyć, inaczej, nieśmiały, natychmiast by się schował. 😎

04C86AF3-B0A7-480D-8AE3-959D5F6750C3.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w tym wątku niczym samotny wilk...:rolleyes:

8baed137becf9866ea0b76f3f71b.1000.jpg

Edytowane przez mario1971

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mario1971 napisał(-a):

Jesteś w tym wątku niczym samotny wilk...:rolleyes:

8baed137becf9866ea0b76f3f71b.1000.jpg

😂

Tak też i w wątku Breguet trochę. Tam jest Christo, ale jakoś nie wrzuca. 
To już Tobie niespodziewanie klub posiadaczy Lange się bardziej rozbujał. 💪


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.