Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
dsz

Kto będzie zamawiał na STRAPCODE ?

Recommended Posts

Może ktoś będzie coś zamawiał ? Chętnie podepnę się i wysyłka free.. 

Chcę kupić bransolete do sarb033.

Trochę nie w temacie ale jak by ktoś chciał branse strapcode do sarb 035 to mam na bazarku. Poza tym chętnie kupię oryginalną od Sarba.

Trochę nie w temacie ale jak by ktoś chciał branse strapcode do sarb 035 to mam na bazarku. Poza tym chętnie kupię oryginalną od Sarba.

jak zakupie SS201820B067 na strapcode to chętnie odsprzedam Ci oryginał w lux stanie :)

Guest Spatz

Może ktoś będzie coś zamawiał ? Chętnie podepnę się i wysyłka free.. 

Chcę kupić bransolete do sarb033.

Ja jestem zainteresowany to możemy dzielić na dwa.

Hej,

Jeżeli propozycja jest nadal aktualna to chętnie się przyłączę. 

Guest Spatz

Witajcie.

Mogę się dołączyć.

Pozdrawiam

Adam

Ja zamawiam, kto chętny to pisać PW na co.

Jeżeli jeszcze nie jest zbyt późno to i ja bym dołączył do zamówienia. PW.

Niestety razem z kolegą Spatz odpuściliśmy zakupy bransolet.

Przy zakupie bransolet o łącznej wartości 300$ Strapcode naliczyło 70$ podatku.

Jest!

Wystarczy wejść na stronę, wrzucić do koszyka i wszystko staje się jasne ;)

Edited by _Kwiatek_

Zastanawiające jest, że podatek naliczany jest nie do wszystkich krajów. Nie jest np. do Norwegii, Szwajcarii, Ukrainy, Chin i Gibraltaru. Ma to chyba związek z vatem. Do Węgier, gdzie vat jest jednym z większych w Europie podatek jest większy niż do Polski czy UK , Gibrarlar ma zerowy vat i tam podatku nie ma. Ale Norwegia ma vat, a nie ma opłat. Ciekawe dlaczego?

Ale tu jest cos w lewo z jakiej racji gdzieś tam w jakims Bangladeszu naliczają jakiś podatek ??

Naliczyć VAT może tylko i wyłącznie Służba Celna !

Ten Bangladesz to chyba  Hong Kong

Teraz sporo osób pracuję w Norwegii, można poprosić znajomego to za free będzie przesyłka powyżej 150 i bez podatku

Edited by gruby2000

Kupić można, ale trzeba zapłacić sporo więcej niże cena, która widnieje przy kajdanie (podatki, wysyłka) Już miałem w koszyku bransoletę do skx-a, ale z 79 $ zrobiło się ... 159 $ Odpuściłem. Niestety. Gdyby jednak ktoś coś zamawiał i zebrała by się grupka, to i ja się chętnie podłączę na 100 %

ja jednak Kochani moi rezygnuje z bransolety - mam wąski nadgarstek i bransoleta zawsze spada co mnie wkurza . Paskiem można więcej upiąć jak jest elastyczny ;) 

Bransoleta dotarł do mnie po dwóch tygodniach. Niestety przy odbiorze musiałem zapłacić vat bo została zatrzymana na cle.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kruka
      Poszukuję sprawadzonego serwisu - perypetie z trudno się nakręcającym SARBEM opisałem jakiś czas temu w wątku:
      Problem (w przeciwieństwie do wcześniejszego "zacieku") nie ustąpił - nawet po całodniowym intensywnym użyciu (cały dzień na nogach, w ruchu) zegarek osiąga maks. 30 h rezerwy. Podejrzewam, że może mieć za sucho. Kupowałem na na ebay: https://www.ebay.pl/itm/253552207028, nieby jest jeszcze na gwarancji, ale nie chcę odsyłać, a serwisu Zibi się obawiam (bazując na doświadczeniach sznownych kolegów).
      Może mógłby ktoś polecić jakiś zacny serwis / zegarmistrza, najchętniej z opcją korespondencyjnego dostarczenia zegarka (jeśli tylko stacjonarnie, to optymalnie byłoby z Lubelskiego lub Mazowieckiego)?
      Dzięki i pozdrawiam
    • By Budrys1987
      Czesc wszystkim,
      szukam solidnej bransolety do Orienta Kamasu. Zaczalem sie juz nawet zastanawiac nad strapcodem i ponizszym produktem

https://www.strapcode.com/products/metal-ss-bcl20-b115

W koszyku sklep dolicza jeszcze jednak podatki, wysylke a do tego pewnie jeszcze pozniej clo, etc. Cena robi sie kuriozalna. Czy ktos z Was ma jeszcze jakies pomysly co do dobrej jakosci bransolet? 
    • By Marcin Bruczkowski
      Szanowni,

Czy ktoś może polecić jakieś zastępstwa dla firmowej bransoletki Tuor Black Bay 41? Chcę ją zastąpić czymś umożliwiającym precyzyjniejsze dopasowywanie, bo firmowa jest albo za ciasna, albo za luźna - brak pół-ogniw i mała liczba dziurek w klamrze uniemożliwia ustawienie jej tak, jak potrzebuje moje łapsko.

[

Może ktoś próbował tego? Strapcode

Z góry dzięki za wszelkie sugestie!

Marcin Bruczkowski
    • By kruka
      Dzień dobry,
      W zakupionym na początku sierpnia br. zegarku pojawiło się coś w rodzaju zacieku (chyba) na spodniej str. szkiełka. Jakby ślad po wyschnięciu czy odparowaniu (przy krawędzi szkiełka, w okolicy indeksów 7-8). Postaram się po południu załączyć jakieś zdjęcia, choć nie wiem czy da się to pokazać przez szkło - ja na pierwszy rzut byłem przekonany, że to jakiś odblask albo ślad po kropli na zewnątrz. Mocno mnie to zaniepokoiło, bo żadnym aktywnościom wodnym go nie poddawałem, co najwyżej deszcz - tu niby WR100, a w wysłużonym Atlanticu Seabase (WR30) nic takiego mi się do tej pory nie przytrafiło. Czy ktoś miał takie przypadki z SARBem? Co może być przyczyną? Czy w ramach gwarancji (zegarek zakupiony z poleconego źródła: https://m.ebay.pl/it...BwAAOSwWLBaHNTP) da się z tym coś zrobić u nas?
      Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi w tym temacie, pozdrawiam,
    • By tropik79
      Taką odpowiedź w kwietniu tego roku otrzymałem na e-mail ze sklepu Kruk, pytając o cenę bransolety stalowej do Tudora Black Bay 41 mm.W związku z tym, że cena dla mnie nie do zaakceptowania, rozpocząłem poszukiwania używanej w polskich i zagranicznych serwisach aukcyjnych.
      Kilka miesięcy przeglądania i udało mi się trafić taką na ebay'u, sprzedający 100% pozytywów, w opisie aukcji słabe zdjęcia ale widziałem że miał też jakieś części zegarkowe. I ten tekst po niemiecku " wszystkie sprzedawane przedmioty są oryginalne". Świetnie pomyślałem i zakupiłem za ok 310 euro, szybka dostawa i niestety rozczarowanie, była to podłej jakości podróbka!

Szybki e-mail do sprzedającego, jego pokrętne tłumaczenia, odesłanie tego czegoś i zwrot pieniędzy.
      Trochę zmarnowany wzrok swój skierowałem ku zamiennikom.
      Konkretnie na produkt o wyjątkowo długiej nazwie ze strony strapcode.com - MiLTAT Super 3D Oyster 316L Stainless Steel Watch Bracelet for Tudor Black Bay, V-Clasp Brushed

Bransoletę zakupiłem poprzez portal chrono24 za cenę 127 usd z przesyłką (ok.500 zł.), żadnych dodatkowych opłat celno podatkowych nie poniosłem.
      Przesyłka kurierem w dwa dni dotarła z Hongkongu bardzo porządnie zapakowana i zabezpieczona. Całkowicie oklejona z każdej strony posiadała nawet gumowe nakładki na endlinki.

Po wyjęciu jej z opakowania i porównaniu z oryginalną bransoletą jaką posiadam na Tudor Heritage Chrono, niestety czar prysł.
      Od razu musicie wiedzieć, że bransoleta oryginalna a bransoleta Miltat to dwa różne światy!
      Pierwsze wrażenie jest mocno mieszane, jest ona sporo lżejsza niż oryginał i bardziej ostra na krawędziach.
      Jednak jedna jej wada jest mocno dokuczliwa, jest to luz na linkach który sprawia, że nie jest tak sztywna jak oryginalna i hałasuje.
      Gdy trzymamy ją w ręku możemy swobodnie ją ruszać na boki w zakresie kilku milimetrów co nie jest możliwe przy produkcie Tudora.

Również zapięcie jest nie porównywalnie gorzej wykonane, z cieńszej stali i nie tak precyzyjne.
      Jest ono zatrzaskowe ze zwalniaczem oraz nie posiada "perełki" jak oryginalnie.

Kolejną sprawa są endlinki od strony dekla, odstają znacznie bardziej niż oryginalnie i wygląda to po prostu źle, zdjęcie porównawcze poniżej (góra Miltat):

Czujemy niestety, że wykonanie bransolety Miltat jest około sześć razy gorsze niż oryginalnej firmy Tudor.

Jeżeli jednak dotrwaliście do tego miejsca tekstu, mam dla Was dobrą informację. Nie jest aż tak tragicznie!
      Wspominałem przed chwilą, że jest głośna i mało sztywna? Na całe szczęście po założeniu na nadgarstek ten efekt znika. Nie czuję znaczącej różnicy na ręku między Miltat a bransoletką Tudora.
      Olbrzymią jej zaletą są możliwości dopasowania do każdego typu nadgarstka.
      Możemy wykręcić aż sześć linków, oraz mamy także dostęp do regulacji na zapięciu aż sześciu dziurek (w oryginale jedynie trzy).
      Znacznie lepiej dopasowałem ją do nadgarstka niż tą którą posiadam na Heritage Chrono.

Dopasowaniu endlinków od frontu, niewiele mogę zarzucić i jest porównywalne z oryginałem, a po założeniu zegarka na rękę okazuje się, że nie spasowane od dołu zupełnie nie są wyczuwalne i nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu. W zestawie oczywiście otrzymujemy także naprawdę solidne teleskopy.

Podoba mi się również, że układ linków jest zupełnie inny niż w oryginale, producent zamiennika niczego tutaj nie chce udawać. Ma swój niepowtarzalny styl i im więcej na nią patrzę to bardziej mi się podoba. Szczotkowanie powierzchni jest równomierne i przyzwoicie wykonane, choć jest może to poziom oryginału.

Zapewne zauważyliście, że często w tekście przewija się cyfra: sześć. Nie bez przyczyny, w końcu zakupiłem bransoletę sześć razy tańszą niż oryginał i tak trzeba ją traktować.
      Najlepiej byście nie porównywali jej do oryginalnej Tudora, jeśli posiadacie ten model zegarka na pasku będzie Wam łatwiej znieść jej pewne wady.
      Dla jednych będą to wady dyskwalifikujące ten produkt, ale dla innych do przełknięcia.
      Czasem oczywiście lepiej kupić coś droższego i lepszego, bo oryginał jest tutaj zdecydowanie lepszy niż Miltat, ale musicie zadać sobie pytanie czy możecie za niego zapłacić aż sześć razy więcej?
      Ja postanowiłem, że zaakceptuję jej słabości i będę korzystał na co dzień. :-)

Plusy i minusy:
      + cena
      + bardzo dobra regulacja
      + odmienny i ciekawy układ linków
      + czas realizacji zamówienia
      + dobry stosunek cena/jakość
      + spasowanie endlinków od góry

- jakość nie dorównuje oryginałowi
      - luz boczny na linkach
      - mniejsza waga i gorsze wykończenie
      - przeciętne zapięcie
      - spasowanie endlinków od dołu

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.