Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

gruby2000

Użytkownik
 • Content Count

  299
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by gruby2000

 1. No bez przesady. Najwyższą ofertę jaką dostałem ostatnio od chętnego sprzedaży Visa to było 1000$
 2. Tak ten Alpinist jest naprawdę fajny. To jest pierwszy zegarek jaki kupiłem po zalogowaniu się na tym forum i mimo że bardzo rzadko obecnie go nosze to czuję do niego wielki sentyment ( jeśli tak można się wyrazić o przedmiocie)
 3. No to korumpujemy, ale negocjacje to łatwych nie należą 😅
 4. Widocznie nie tam szukasz gdzie leżą. Ja ostatnio kilka znalazłem 😈
 5. 1. Rolex 2. Omega 3. Tag Heuer 4. Sinn 5. Vratislavia Conceptum
 6. Ile za to cudo (tyle że z czarną klamrą). Odpowiedź na pw.
 7. Tarant, to zdjęcie z sieci czy Twoje? .
 8. Fajny pasek. Gdzie taki można zakupić?
 9. Trochę za późno bo już jak zadzwonili ,że już mam odebrać zorientowałem się, że jest już nowszy model , z innym układem ogniw bo pewnie zamówiłbym tą nowszą. Tak na szybko, sorki za jakość.
 10. Do tego modelu nie ma dedykowanej bransolety. Ja mam model CAW2111 a bransa jest z CW2111. W AD odradzali mówiąc ,że nie będzie pasować bo z innego modelu (na zachodzie tak mają, że jak nie dedykowane to nie będzie pasować i dotyczy to właściwie każdej dziedziny) ale się uparłem i zamówili. Rozmiar uszu (uch) pasuje więc nie widzę problemu żeby nosić. Z początki ciężko się przyzwyczaić do wagi (jest o wiele cięższy niż z paskiem) ale teraz już nie zamienię na pasek.
 11. Dostępne wszystkie od ręki, a podobno w Polsce trzeba czekać na niektóre modele około roku 😄
 12. Inne były moje intencje ale niech Ci będzie, skoro to pozwoli połechtać Twoje ego
 13. W wielu porównaniach pomiędzy tymi wspaniałymi markami staniesz przed dylematem: wolisz lepszy zegarek czy Rolexa. widzę nieścisłość w Twoich wypowiedziach. Zdecyduj się w końcu, który jest lepszy 😄
 14. Na temat pandemi w Polsce Cholera ludzie! Tak trudno zrozumieć nowe ograniczenia? To proste i logiczne. Np. strefa żółta. Nie wolno ćwiczyć na siłowni, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Dlatego zamiast ćwiczeń warto iść coś zjeść. Bo jeść w każdej knajpie można, na spokojnie i bez maseczki. No chyba, że ktoś chciałby zjeść na ulicy, to mu nie wolno, bo jedzenie na ulicy jest skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. W knajpie wolno, na ulicy nie. Proste i logiczne. Ale pamiętajmy, że i w knajpie robi się niebezpiecznie, lecz tylko po godz. 21:00. Wtedy wyłącznie na wynos. Byle NIE na ulicy. Za to na ulicy w zgromadzeniu (bez jedzenia!) może uczestniczyć max 25 osób. No chyba, że pójdą do kościoła, to wtedy ile dusza zapragnie, bo jak kościół duży to może być nawet 50 lub 100, trzeba sobie policzyć. W kościele na mszy 1 osoba na 4 m2. No chyba, że to nie jest msza tylko mecz. To wtedy nawet na stadionie, na powietrzu - ZERO. Absolutne zero, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. No chyba, że to nie jest mecz na stadionie, tylko przedstawienie w teatrze. To wtedy można przyjść, ale na 25% miejsc. Co innego dzieciaki z podstawówki. One to wszystkie mogą przychodzić, siedzieć w klasach i ganiać się po korytarzach na przerwach. Ile chcą, każdego dnia. No chyba, że to nie jest podstawówka, tylko liceum lub studia. Uuu, to wtedy się nie zaleca, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Kilkadziesiąt dzieci w klasie w podstawówce - tak. Kilkudziesięciu licealistów klasie w liceum - nie. Kilkudziesięciu studentów w auli na uczelni - nie. Proste i logiczne. No i jak wesele to tylko 20 osób, na dodatek bez wywijania do Zenka na parkiecie, bo to skrajnie nieodpowiedzialne i niebezpieczne. Chyba, że wesele zrobicie sobie w Biedrze czy Lidlu, to wtedy można. Tam to można wszystko, włazi tyle ludu ile chce. Byle nie ćwiczyli w trakcie robienia zakupów. Więc bez przysiadów z arbuzami czy takich tam cwaniactw. Proste i logiczne. Czego nie rozumiesz?
 15. No nie piszemy tu o Patek Philippe tylko o Rolex 😄
 16. Evoque. Odpadły osłony po 2 tys. mil w drodze na wakacje door-handle-suitable-for-land-rover-range-rover_5987505_6005198 (1).webp
 17. To ja jestem jakiś inny. Mnie suby nie zauroczyły. Za to strasznie podoba mi się EX 2, pomijany przez miłośników R jako coś wyjątkowego.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.