Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
QuadrifoglioVerde

Jednowskazówkowiec Nowy projekt forumowy

Recommended Posts

3 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

W tej samej kopercie chcemy jeszcze wypuścić pierwszego Fliegera od VC. Projekt niedługo przedstawię. Koronką się zmieni. Będzie pewną wariacją na temat B-Uhr

Ty nam tu oczu nie mydlij pilotem tylko napisz, kiedy będzie nowy VIS w tej kopercie? :D

Czyli zamówienia od walentynek czy dostawa na walentynki?
Oby już nic zaskakującego nie wyskoczyło.
Bardzo miło z tym rabatem.

Podziękowania za rabat , żonie powiem oczywiście ze dostałem większy ;) Ja czekam na nowy projekt z zielona tarcza jak Pan Africa .

Aż się "częsę" z niecierpliwości. I pomyśleć, że na początku w ogóle nie brałem pod uwagę zakupu tego zegarka, a teraz przestępuję z nogi na nogę nie mogąc się doczekać ;)

W dniu 7.01.2021 o 13:20, QuadrifoglioVerde napisał:

Zbyt optymistycznie założyłem 10stycznia. Przesuną się dostawy do klientów na połowę Lutego.

W tej samej kopercie chcemy jeszcze wypuścić pierwszego Fliegera od VC. Projekt niedługo przedstawię. Koronką się zmieni. Będzie pewną wariacją na temat B-Uhr

PS. Numery będą przydzielane losowo.

Cena zegarka wyniesie 1560zł z pudełkiem z litego drewna wyprodukowanym w Polsce i paskiem z wysokiej jakości skóry szytym w Uk przez obywatela PL ( zobaczymy czy się spisze ) . Zapisani na liście mogą liczyć na rabat ok 100zł.

W dniu 7.01.2021 o 13:20, QuadrifoglioVerde napisał:

Zbyt optymistycznie założyłem 10stycznia. Przesuną się dostawy do klientów na połowę Lutego.

PS. Numery będą przydzielane losowo.

Cena zegarka wyniesie 1560zł z pudełkiem z litego drewna wyprodukowanym w Polsce i paskiem z wysokiej jakości skóry szytym w Uk przez obywatela PL ( zobaczymy czy się spisze ) . Zapisani na liście mogą liczyć na rabat ok 100zł.

Można prosić jakieś zdjęcia całości? 🤔

Pilota już mam zaprojektowanego 🙂 . Ale nie będę wrzucał bo szkoda sobie apatyty ostrzyć. Jak przynajmniej 3/4 wolumenu Einzeigerów się sprzeda w miesiąc od premiery to wtedy pokażę wizualizację Pilota i wdrożę do prototypowania.

[mention]QuadrifoglioVerde [/mention] czy jak Manometry lub Retrosport zostaną złożone to powstanie też taki ładny nadgarstkowy filmik powstanie?

Tak, zrobię filmiki.

Na razie 11 dni przesylka nie ruszyła się z miejsca bo zgubili jeden karton. Przesylka ma 2 kartony. Ale ponoc okrążył glob i juz sa oba kartony w Warszawie. Czykam na odprawę.

5 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

Na razie 11 dni przesylka nie ruszyła się z miejsca bo zgubili jeden karton. Przesylka ma 2 kartony. Ale ponoc okrążył glob i juz sa oba kartony w Warszawie. Czykam na odprawę.

Ja nie wiem co to sie wyprawia z przesylkami. Zamowilem 4 stycznia szalik dla Kolezanki na prezent urodzinowy. Wysylka kurierem. Po 2 tygodniach ciszy dowiedzialem sie ze paczka jest w Guangzhou... ale mam sie nie martwic bo wkrotce do mnie trafi (mnie trafi na pewno bo urodziny byly ponad tydzien temu...). I wtf ja sie pytam?!

Trzymam kciuki zeby juz wszystko szlo bez przeszkod.

A dla wszystkich Niecierpliwych - im dluzej poczekamy tym wieksza radosc jak przyjdzie :)

Jak z czekaniem na mikolaja za dzieciaka - z tym ze teraz jest ciekawiej bo czort wie kiedy bedzie 6 grudnia :)

Pozdrawiam!

No właśnie szalik....ktoś zamówił włóczkę, ktoś pinezki bo przesyłka z Chin za 1USD i taniej niż na allegro i dlatego poważny transport musi czekać w zalewie gadżetów z chin których zakup stał się zbyt prosty.

Wlasnie dlatego to napisalem. Bo kupowalem juz nie powiem gdzie wiec spodziewalem sie wysylki z Polski i jako ze kurierem to najpozniej za dwa dni.

A jak mi napisano ze paczka jest w chinach to moje zaskoczenie ze paczka z malopolski na slask leci dookola globu.

Stad moje wtf i stwierdzenie ze nie wiem co wyprawiaja z przesylkami.

Edited by WaCz

6 godzin temu, WaCz napisał:

Ja nie wiem co to sie wyprawia z przesylkami. Zamowilem 4 stycznia szalik dla Kolezanki na prezent urodzinowy. Wysylka kurierem. Po 2 tygodniach ciszy dowiedzialem sie ze paczka jest w Guangzhou... ale mam sie nie martwic bo wkrotce do mnie trafi (mnie trafi na pewno bo urodziny byly ponad tydzien temu...). I wtf ja sie pytam?!

Trzymam kciuki zeby juz wszystko szlo bez przeszkod.

A dla wszystkich Niecierpliwych - im dluzej poczekamy tym wieksza radosc jak przyjdzie :)

Jak z czekaniem na mikolaja za dzieciaka - z tym ze teraz jest ciekawiej bo czort wie kiedy bedzie 6 grudnia :)

Pozdrawiam!

Zwłaszcza kiedy organizator projektu musi na wszystko zrobić przedpłatę. Faktycznie, ogromna radość...

18 minut temu, Gio napisał:

Zwłaszcza kiedy organizator projektu musi na wszystko zrobić przedpłatę. Faktycznie, ogromna radość...

Moglbym napisac ze mozna zebrac zaliczki itd. tylko nie w tym rzecz zeby tak ciagnac temat. Probowalem rozladowac atmosfere ale widze ze szkoda sie w ogole odzywac

Zatem proponuję napisać to używając języka polskiego i polskich znaków diakrytycznych. Wtedy efekt tzw. rozładowania atmosfery - cokolwiek to znaczy - ma zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wystąpienia.

1 godzinę temu, Gio napisał:

Zatem proponuję napisać to używając języka polskiego i polskich znaków diakrytycznych. Wtedy efekt tzw. rozładowania atmosfery - cokolwiek to znaczy - ma zdecydowanie większe prawdopodobieństwo wystąpienia.

Zycze Koledze dystansu (nie powiem ze wiecej tylko w ogole bo Kolega napiety okrutnie) w nowym roku. Dozywotnio

6 godzin temu, QuadrifoglioVerde napisał:

podateczki oplacone. Moze w piatek dostarczą mi czesci albo w Poniedziałek.

Prawdziwy patriota z taką czułością pisze o wsparciu Państwa :D

16 godzin temu, WaCz napisał:

Ja nie wiem co to sie wyprawia z przesylkami.

Moj s15 zamowiony na Black Friday doszedl po Bozym Narodzeniu. 😄

W dniu 21.01.2021 o 00:30, QuadrifoglioVerde napisał:

podateczki oplacone. Moze w piatek dostarczą mi czesci albo w Poniedziałek.

Przyszły części? Wiadomo już coś o harmonogramie dostaw? 

Się składają ale już odkryliśmy porysowane dekle...na razie uszkodzone odrzucamy. Już wiecie dlaczego nie ma wybierania numerów ? Zawsze takie kwiatki mogą wyjść.

Będzie jako outlet czy reklamacja u producenta? Bo rozumiem, że zarysowane już przyszły?