Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
szerszen1991

Patek philippe no 5059 18 k czy to może być oryginał

Recommended Posts

Witam.

Mam pytanie czy ktoś wie może jak rozpoznac oryginał patek?

Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.

Tylko martwi mnie brak na tarczy napisu Genewa.

Zegarek nawet ciężki, numer 5059 i w necie coś idzie znalesc ale prostokątnych tylko kilka

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

post-111213-0-04144900-1574963459_thumb.jpg

post-111213-0-44955300-1574963472_thumb.jpg

post-111213-0-23746500-1574963494_thumb.jpg

post-111213-0-70455200-1574963507_thumb.jpg

...

Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.

...

To nie czapka z daszkiem.

Koło Patka to to nie leżało.

Jakość wykonania jest daleka od oryginału...spójrz na tarczę, na werk, na ogół. Wpisz w google Patek Philippe i wszystko będzie jasne.

Słoneczka, tarcze itd. - to wszystko marność w porównaniu do werku który zasila tego niby-Patka. 

Tak wygląda przykładowy "automat" od tej manufaktury:

caliber_324_S_C_390.jpg

ng6mnrm.png

Z tej samej szopy co Twój, tylko inny model..

Z tej samej szopy co Twój, tylko inny model..

To czemu taka dziwna cena.

Fakt że zapłaciłem 70 zł a niego....

Kupiłem i ogólnie myślę że się zarobi coś na nim. Haha. Bo w sumie watpilem że oryginał to będzie

Patrz, w całym Internecie znalazłeś drugą podróbkę tego samego typu, ale po wpisaniu Patek Philippe Ref. 5059 musiałeś jednocześnie zignorować 99% zdjęć z autentycznym modelem tej referencji, który wygląda zupełnie inaczej.

Patek-5059P.jpg

Kolego, zarejestrowałeś się na forum o godzinie 18-tej tylko po to by zapytać, czy zegarek kupiony za 70zł jest autentycznym Patkiem wartym dziesiątki tysięcy. Nie jest (niespodzianka) i argumenty za tym że nie jest są jednoznaczne i nie wynikają z tutejszej niewiedzy czy zazdrości.

ng6mnrm.png

Dlatego że ktoś był głupszy niż można się spodziewać. Jakikolwiek Patek z takimi komplikacjami kosztuje jakieś 4000 razy więcej niż zapłaciłeś..

Kupiłem i ogólnie myślę że się zarobi coś na nim. Haha. Bo w sumie watpilem że oryginał to będzie

Z takim podejściem nie wróżę Ci zbyt długiej kariery na tym forum.

Dlatego dziwna że to fejk.. jakikolwiek Patek z komplikacjami kosztuje jakieś 2000 razy więcej niż zapłaciłeś.

Ten zegarek to jest okropna podróbka. Obok patka nie leżało.

Jest to zegarek dwukamieniowy. Na jednym kładziesz, drugim walisz.

Edited by egzo18

Najważniejsze, że ilość szwów na pasku się zgadza :-D

Dla mnie też to jest argument :).

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By worientom
      Strona, na której sami przyznają się, że oferują"repliki". Mało tego, linkują temat: jak kupić podrobiony zegarek (sic!). Ale zdjęcia zamieszczają chyba oryginałów, z sieci? Czy da się podrobić zegarek tak dobrze, że praktycznie nie odróżni się go od oryginału? A raczej, czy opłaca się tak podrobić zegarek z tej półki cenowej, bo że da się, to wiadomo, ale da się i opłaca się wyłacznie w odniesieniu do zegarków luksusowych.

A zatem... o co tu chodzi? Kopalnia podróbek nie różniących się od oryginałów? A zatem pytanie o tzw. rynek wtórny: czy bać się np. kupić monstera, który wygląda i świeci jak monster, ale sprzedawca nie ma paragonu, dokumentów i nie zna historii zegarka? Bo np. sam kupił taki od kogoś...
    • By Niusio30
      Witam, dostałam od dziadka zegarek kieszonkowy Cccp 1941-1945. Dziadek pochodzi z Ukrainy mówi że to oryginalny zegarek.
      Na internecie jest ich dużo, ale ponoć wzór z przodu na zegarze który ja posiadam jest bardzo rzadki.
      Może ktoś z was wie czy to prawda że ten model jest taki rzadki , czy jest to oryginalny zegarek?
      Nie mogę coś dodać zdjęć więc specjalnie wystawiłam go na "sprzedaż" ponieważ inaczej nie zobaczycie go.
      Wstawiam link do aukcji że zdjęciami

https://www.gumtree.pl/a-zegary/zielona-gora/rosyjski-zegarek-1941+1945/1006791597990911270368709
      Zdjęcia
    • By askard
      Witam,
      Mam pytanie o autentyczność Poljota na załączonych zdjęciach. Brak oznaczeń grawerowanych na mechanizmie. Z drugiej strony nie wydaje się podróbką, solidnie wykonany. Czy ktoś może pomóc?

• By muszyk
      Witam!
      Pytanie do was, czyli do ekspertów o oryginalność mojego zegarka. Mam nadzieję że zdjęcia jakie mam wystarczą do weryfikacji. Nie znalazłem żadnych numerów. Zegarek został mi po dziadku i nie wiem czy nadaje się do odnowy czy do wyrzucenia. Proszę was o pomoc.

• By Marcinrado
      Witam serdecznie, 
      Mam prośbę, Klient chce się zamienić ze mną na innego Rado Integral a nie mogę nigdzie go znaleźć w internecie ??

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-rado-integral-CID87-IDodL4y.html

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.