Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
JAN89R

FOTOGRAFIKA (FOTOGRAFIA) AMATORSKO

Rekomendowane odpowiedzi

I to jeszcze wersja malucha z początku lat 80. Brawo. Polak potrafi.

Rozumiem, że członkowie ekspedycji wyruszyli tym bolidem w ramach ascezy i umartwiania ciała, co miało działać oczyszczająco na duszę. Czym sobie zasłużyli na tak straszna pokutę? :(


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard
... chłodzony powietrzem Maluch ? w Afryce? :( :shock:

 

piotrek

 

a ja myslalem, ze to jest egzotyka:

 

pict14622fb.jpg

 

post-0-0-25830200-1330500162.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I to jeszcze wersja malucha z początku lat 80. Brawo. Polak potrafi.

Rozumiem, że członkowie ekspedycji wyruszyli tym bolidem w ramach ascezy i umartwiania ciała, co miało działać oczyszczająco na duszę. Czym sobie zasłużyli na tak straszna pokutę? :(

 

Tak to Maluch z lat 80, zdjęcia robione w Angoli w tym okresie. Była tam wtedy spora grupka Polaków, a wraz z nimi kilka samochodów. W tym czasie w Afryce kllimatyzacja była zainstalowana/sprawna może w 5% samochodów. A ponadto to była przygoda i kto by się środkami transportu przejmował, wierzcie mi auto nawet w buszu można naprawić (oczywiście nie współczesne ) :D

 

Jakoś przez te ostatnie 20 lat strasznie delikatni i wymagający się zrobiliśmy :twisted: :wink:

 

Dodam, że wtedy absolutnym Topem i najmodniejszym zegarkiem w Angoli był Seiko5, a ruski szły jak bułka z masłem, za Poliota można było dużo "załatwić" :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a jednak Angola...powiem szczerze, że miałem 3 typy: Madagaskar, Angola lub Namibia :(

 

...z Afryki mam np to:

 

post-414-0-95720600-1330500193.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a tu materiał na pasek...do zegarka :(

 

post-414-0-34865300-1330500195.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przez te ostatnie 20 lat strasznie delikatni i wymagający się zrobiliśmy :twisted: :wink:

 

Klod mam za sobą podróż tym ustrojstwem przez 2000 km plus spanie w trzy dorosłe osoby. Sam sie dziwię jak to przeżyłem. Po prostu jak nie było nic innego, to trzeba sobie było jakoś radzić. Ale doznań fizycznych i psychicznych (pomimo upływu 25 lat), nie zapomnę. :wink:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przez te ostatnie 20 lat strasznie delikatni i wymagający się zrobiliśmy :twisted: :wink:

 

Klod mam za sobą podróż tym ustrojstwem przez 2000 km plus spanie w trzy dorosłe osoby. Sam sie dziwię jak to przeżyłem. Po prostu jak nie było nic innego, to trzeba sobie było jakoś radzić. Ale doznań fizycznych i psychicznych (pomimo upływu 25 lat), nie zapomnę. :wink:

 

Tja, mi to mówisz ? :(


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Danski

 

świetne zdjęcia.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwłaszcza pierwsze, chociaż materiał na pasek też dobry :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakoś przez te ostatnie 20 lat strasznie delikatni i wymagający się zrobiliśmy :twisted: :wink:

 

Klod mam za sobą podróż tym ustrojstwem przez 2000 km plus spanie w trzy dorosłe osoby. Sam sie dziwię jak to przeżyłem. Po prostu jak nie było nic innego, to trzeba sobie było jakoś radzić. Ale doznań fizycznych i psychicznych (pomimo upływu 25 lat), nie zapomnę. :wink:

 

Byliśmy z rodzicami maluchem w Bułgarii i Grecji - dojechaliśmy do Aten. Więc wiem o so hozi 8)

 

EDIT: i było do ponad 20 lat temu :(

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

jak to Klod powiedział w innym wątku - RESPECT. Pozostałe foty też wymiatają. W tym konkretnym przeszkadza mi tylko tak duża ramka.

 

ps. aż zajrzę do dewiantów :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

byłem, zobaczyłem, ...zaniemówiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Legolife nie schodzi mi z pulpitu od długiego czasu :lol:

 

Fotki z weekendu:

 

post-269-0-48782000-1330500724.jpg

 

post-269-0-99655800-1330500725.jpg

 

post-269-0-52822700-1330500727.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba-wąż chyba-śpi ;-)

 

Ten śliczny zaskroniec zwyczajny (Natrix natrix) nie śpi tylko ma chyba coś nie tak z prawym okiem. Wyglada na to, że nie schodzi mu okular podczas linki i rogowacieje.

Ale sobie poradzi bo świat bada głównie ozorem :lol:. Nawet słuchu nie potrzebuje, żeby żabkę namierzyć. Głuchy jest jak pień.

 

Neuro ty gdzieś w okolice Gór Stołowych zdryfowałeś? Bo klimaty podobne i jakby coś Kudową i Błędnymi Skałami zapachniało. :wink:


Dawaj czasy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano dokładnie :lol: Trasa była: Teplice i Skalne Miasta - Karłów i Szczeliniec (i Kudowa przy okazji turystycznie) - Śnieżnik.

 

Skale Miasta - :shock: . Muszę tam wrocić koniecznie, bo nie wszystko zdążyliśmy zobaczyć. Niesamowite miejsce.


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwierzyniec , to także ptaszki.

 

W południowych Czechach jakoś takie bardzo niepłochliwe :

 

j642duj03jwzd58z.jpg

 

j9wk03ba4o0nfetn.jpg

 

ne3ic97nys0sj3u6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WOW piekne zdjecia.

 

A gdzie ten dworek sie miesci?


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku jak robisz efekt rozmycia i jak powodujesz ze czesc fotografii jest w sepii? Nie wiem czy dobrze sie wyrazilem.

Uzywasz photoshopa or smth? :lol:


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.