Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Masu

Konkurs fotograficzny Kwiecień "Ciemność widzę, widzę ciemność" GŁOSOWANIE

Ciemność widzę, widzę ciemność  

64 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie podejmiemy ten temat i jeśli uda się to wprowadzić to pewnie spróbujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno: a można zrobić, żeby przy zdjęciu na które głosowałem była * jak kiedyś, albo coś podobnego? Bo szczerze mówiąc nie pamiętam numeru zdjęcia, a tak to jest duże ułatwienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, Wacor napisał:

I jeszcze jedno: a można zrobić, żeby przy zdjęciu na które głosowałem była * jak kiedyś, albo coś podobnego? Bo szczerze mówiąc nie pamiętam numeru zdjęcia, a tak to jest duże ułatwienie.

To już pytanie do DawPi. Ale jak się kliknie w ikonkę ludzika koło ilości głosów na daną osobę to już widać, kto głosował. Rozumiem co masz na myśli, ale to jest zawsze jakiś półśrodek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem możliwość ZMIANY swojego głosu.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że głosujemy tylko do piątku. Walka o pierwsze miejsce jest wyraźna, ale zwróćcie uwagę, że trzecie miejsce też jest wciąż niepewne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
12 minut temu, Johny Wykładzina napisał:

Ale konkurs walka, poziom naprawdę wysoki 

W imieniu uczestników dziękuję :)

Masz jednego faworyta czy więcej prac Ci przypadło do gustu? 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 zdjęcia zwłaszcza mi przypadły do gustu ale pozostałe też ciekawe, myślę że w następnej edycji już sam wezmę udział, kiedy nowy temat? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po ogłoszeniu wyników obecnej edycji, czyli już w najbliższy weekend?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uważam, że brak publikacji wyników przed zakończeniem głosowania byłby lepszym rozwiązaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to postaramy się żeby głos większości był dosłyszany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do końca głosowania została nieco ponad doba! 

Przy okazji informujemy, że następną edycję przeprowadzimy według waszych sugestii i głosowanie będzie ukryte, a rozkład głosów zobaczycie dopiero po zamknięciu ankiety :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy, dziś o 22 zamykamy ankietę, a już jutro ruszamy z edycją majową żeby nadgonić terminy :) Szykujcie aparaty bo temat powinien być dla wszystkich bardzo przyjemny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Masu napisał:

Szykujcie aparaty bo temat powinien być dla wszystkich bardzo przyjemny :)

Ooo tak, majowy temat powinien sprawić Wam dużo frajdy?

Tymczasem liczymy na jeszcze trochę głosów w trwającej ankiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto mamy wyniki kolejnej edycji!

 

1. Miejsce: Masu 35 głosów (2 nieważne) - 10 punktów

 

2. Miejsce: PistolPete 25 głosów (3 nieważne) - 6 punktów

 

3. Miejsce: lysolek007 12 głosów (1 nieważny) - 4 punkty

3. Miejsce: Zero_six 12 głosów (0 nieważnych) - 4 punkty

 

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom! :)

Zapraszamy do żywiołowej dyskusji!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za uznanie ☺️


AT vs. PO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo że standardowo nie zająłem żadnego miejsca na podium, dziękuję wszystkim osobom które zagłosowały na moją fotkę :) to największa ilość głosów które otrzymałem w tych konkursach :) dziękuję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje wszystkim panom miejsc na podium. Zwycięstwa w pełni zasłużone?

Na najwyższą notę w moich oczach zasłużył Masu. Zdjęcie wymagające wielkiego nakładu pracy, ale efekt jest piorunujący? I nie mogłam nie docenić zdjęć Enkila i Olciakk, którzy wykorzystali zegarki dla niewidomych. Przyznam, że te fotki mocno mnie zaskoczyły, choć ich wykorzystanie w tym temacie mogłoby się wydawać oczywiste. Jakby można było oddać pół głosu, to jeszcze kilka fotek zostałoby obdarowanych? Poziom tej edycji był naprawdę wysoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcom! Zdjęcia były naprawdę przepiękne i pomysłowe :) Poziom był mega wysoki!

Czy ktoś podjął próbę odczytania napisu na moim zdjęciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Enkil napisał:

Pomimo że standardowo nie zająłem żadnego miejsca na podium, dziękuję wszystkim osobom które zagłosowały na moją fotkę :) to największa ilość głosów które otrzymałem w tych konkursach :) dziękuję. 

Nie dość że masz najfajniejsze artykuły, to chciałbyś jeszcze wygrywać konkursy fotograficzne ? Trochę skromności Przemku :)

A na poważnie, to proponuję przy liście zwycięzców zamieścić nagrodzone prace, żeby nie trzeba było latać po stronach celem ich zobaczenia. Myślę że w tym wypadku Szanowna Modracja przymknie oko na cytowanie zdjęć :P


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak co miesiąc pozwolę sobie na podsumowanie tej edycji i prac, które do mnie najbardziej trafiły. Nie skłamię jeśli stwierdzę, że po raz kolejny w mojej ocenie ta edycja podniosła poziom poprzednich i pokazała (w bądź co bądź bardzo trudnej technicznie edycji), że w wielu osobach tkwią ukryte talenty :)

 

Carrot - wiem, że walczyłaś z aparatem i ograniczeniami jakie on narzuca, ale bardzo podobał mi się sam kadr, jakaś taka mocarność tego Breitlinga, którą widać w tym ujęciu i fakt, że udało się nim ładnie zaświecić i pokazać to telefonem. Mogę sobie tylko wyobrazić jak byś nas porozkładała po kątach mając mój aparat :D 

Krist-off - bardzo podobała mi się Twoja fotka, bo pomimo braku lumy i wielkiego efekciarstwa pokazuje ona w pewnym sensie dojmująca ciemność, klaustrofobiczne poczucie zamknięcia i to wszystko w połączeniu z macro-shotem daje efekt, który bardzo mi się podobał. Szkoda, że tak mało głosów trafiło na Twoje konto. 

lysolek007 - Twoje fotki już w ciemno poznaje moja narzeczona, co jest dla mnie jasnym sygnałem, że można już śmiało mówić o Twoim własnym stylu :) Nie do końca jest to mój styl, ale nie zmienia to faktu, że głosujący niezmiennie doceniają feerię barw, wysoki kontrast i saturację niemalże na limicie :)

Olciakk i Enkil - Nie wspomnieć o waszym kreatywnym podejściu to grzech. Co do fotki Olciakk to mogłem się już po poprzednich edycjach spodziewać, że jest w tym ukryte jakieś dodatkowe znaczenie, albo jakaś ciekawostka (do teraz nie mogę przeboleć, że nie zagłosowałem na Twoje Seiko z Lexusem, a potem opisałaś ile to miało wspólnego i było mi głupio, że uznałem to za "tylko fotkę").

PistolPete - Co ja jeszcze mogę powiedzieć o Twoich zdjęciach, czego jeszcze nie powiedziałem? Ostre jak brzytwa, efektowne i (nie wiem czy zamierzone) odniesienie do okularów jako atrybutu tytułowego "widzenia". Strasznie podoba mi się jak na kopercie widać odbicie neonowego światła, które pokazuje lustrzane niemal wykończenie Omegi. 

Zero_six - Zacznę od tego, że powinieneś zdecydowanie częściej brać udział w naszych konkursach bo zapewne moje wysokie miejsce w rankingu ogólnym byłoby już tylko pieśnią przeszłości :)Piękna fota, tam gdzie trzeba ostra do bólu, tam gdzie nie trzeba gładka i aksamitna niemal namacalnie. Do tego ten morski (wybaczcie brak znajomości nazw kolorów) odcień całości fotki wygląda epicko i przypomina fotkę z katalogu wydrukowanego na najwyższej jakości papierze kredowym. Moje jedyne "ale" to fakt, że na endlinku dość mocno odbija się coś z otoczenia i ja bym to pewnie poprawił w postprodukcji bo bransoleta łapie brązowawy odcień.

 

A korzystając z okazji zapraszam już powoli do zapoznawania się z wątkiem majowym, który właśnie został wypuszczony przez koleżankę Carrot :D 

 

 

Edytowane przez Masu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.