Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Szymso

Zegarek do 350 zł

Recommended Posts

Cześć, poszukuję zegarka w budżecie podanym w tytule.

Zegarek będzie noszony codziennie, najbardziej podobają mi się divery, ale czy znajdę je w takim budzecie? 

Casio Duro lub Vostok Amfibia Classic. Jak wiesz w Google te nazwy to z pewnością znajdziesz.

Powiem tak, dla własnej satysfakcji żeby nie było rozczarowań, wolałbym poczekać rok i odłożyć np. na Citizena promastera (jakieś 750 zł) niż kupować chińczyka. Bo jeśli się wkręcisz w zegarki, może Ci się po prostu takowy czajna 'odpodobać'. 

JustOneMoreWatch sie calkiem dobrze wypowiada o Pagani Design. Wiec jesli nie zalezy Ci na rozpoznawalnej marce (a o takiej w tym przedziale cenowym i tak raczej mozna zapomniec) i masz cierpliwosc czekac na wysylke z Ali, to dlaczego nie.

Ten diver z ali, ma możliwość wysyłki z czech, któera zajmuje kilka dni, a nie tygodni.

Zaproponuję taki : Casio Edifice EFV-130D-2AVUEF. Bezel 120 kliknieć.

I zamiast dość oryginalnego zegarka masz takiego, który udaje Rolexa Submarinera...  

Chociaż jak Ci się podoba to bierz. Siedzi tam solidny mechanizm Seiko, więc jak poczekasz na przesyłkę od "majfrendów"...

Napisze tak. Chcesz styl divera? Kup casio mdv106. Drogo nie jest w przedziale cenowym mieścisz się i zostaje Ci kasa na bransoletę albo inne wydatki. A zegarek na tyle miły i wdzięczny że gdy nie zaiskrzy to bez problemu odsprzedaż. A gdy zaiskrzy to jednak fajnie prezentuje się w kolekcji :) nie kombinował bym z chińczykami czy invictami zwłaszcza gdy ma to być pierwszy diver.

Posted (edited)

Przyjemny, ładny. Na żywo robi lepsze wrażenie. Ale myślę że można kupić dużo taniej. Na naszym alledrogo za 200 zł jest. I pamiętaj że bransoleta to zwijana. 

Edited by Emil/efa116

A ja bym wziął pagana. Zegar fajnie wygląda bardzo dobrze wykonany w tych pieniadzach w środku spoko mechanizm . Nie ma co się czepiać 

Uff. Bardzo dobry wybór. Co do sklepu się nie wypowiem. Nie kupowałem u nich. A sikor spoko. Pochwal się jak dojdzie. :)

Nie można mieć malucha z wyglądem porsche a małych pieniądzach, więc odpuściłem te "wzornikowane" zegarki od naszych przyjaciół z zagranicy. 

Przeglądając zegarki spodobały mi się Seiko 5 sports, więc myśle, że to może kiedyś będzie następca Casio (jak oczywiście ten mi się kiedyś znudzi :D )

Miałem kiedyś i z chęcią bym kupił ponownie 

MDV501-9AV_small.png

MDV501 9AV

W dniu 28.05.2020 o 10:41, El_Ramzesso napisał:

A to ma być diver z wyglądu, czy też z właściwości? BO jak z właściwości też to podobno z Invictami słabo, Pagani to już na pewno. 

Mam w rodzinie dwie Invicty, używane m.in. na basenie - nie przeciekają. Są OK

Mam też różne chińczyki - ich jakość jest bardzo nierówna. Mam doskonałego Jaragara za 150 PLN, ale może zdarzyć się złom. Najczęściej: coś pomiędzy (czyli całość jest OK, ale paproch na cyferblacie, czy krzywo osadzona wskazówka sekundnika).

Invicta od chińczyków typu Pagani różni się tym, że przechodzi amerykańską kontrolę jakości :)

Ale Tudora to Ty szanuj!

Przyszedł właśnie chińczyk za tą kasę nie ma się co czepiać 

IMG_20200529_105303.jpg

Casio mdv106 cena w granicach 250 zł. 

Dobry wybór :).

4 godziny temu, Zeno napisał:

Invicta od chińczyków typu Pagani różni się tym, że przechodzi amerykańską kontrolę jakości :)

A mozesz powiedziec gdzie  ta kontrola jakosci sie odbywa, kto ja wykonuje i na czym mniej wiecej polega? 

Noszenie zegarka na który mnie nie stać to taki sam przypał jak noszenie podróby.