Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Masu

Konkurs fotograficzny Sierpień "Zegarki w kosmosie, kosmos w zegarkach" GŁOSOWANIE

Zegarki w kosmosie, kosmos w zegarkach  

47 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gratuluję zwycięzcom👏 W pełni zasłużone punkty🙂

Posted (edited)

Podepnę się pod komentarz @Masu i też postaram się o szerszy komentarz jutro. Tymczasem pozwolę sobie otworzyć "szampana". W zasadzie tylko miejscowe nagazowane wino o pojemności 0.2l. Jaka sława taki szampan. 🙂

Muszę jednak dać choć jeden komentarz, tak na goroąco bo nie wytrzymam. @Olciakk genialne to Twoje zdjęcie. Kreatywne i z poczuciem humoru, . Ręce same się składają do oklasków. Zazdroszczę takich pomysłów.

Edited by PistolPete

Ale super! Cieszę się że moje zdjęcie wywarło tak pozytywny efekt, bardzo dziękuję za głosy :) Niestety mam teraz ostatnie dni na dokończenie pracy dyplomowej, więc pozwolę sobie na jakiś pełniejszy komentarz za kilka dni, gdy będę mogła sobie pozwolić na chwilę odpoczynku ;)

3 minuty temu, Olciakk napisał:

Ale super! Cieszę się że moje zdjęcie wywarło tak pozytywny efekt, bardzo dziękuję za głosy :) Niestety mam teraz ostatnie dni na dokończenie pracy dyplomowej, więc pozwolę sobie na jakiś pełniejszy komentarz za kilka dni, gdy będę mogła sobie pozwolić na chwilę odpoczynku ;)

No to trzymam kciuki za równie kreatywny słowotok jak Twoje fotki :)

👋👋👋

Pierwszy konkurs, pierwsze zdjęcie, pierwszy głos. Dzięki za dobrą zabawę. 

6 minut temu, Piotoman napisał:

👋👋👋

Pierwszy konkurs, pierwsze zdjęcie, pierwszy głos. Dzięki za dobrą zabawę. 

Cała przyjemność po naszej stronie :) 

@Piotoman, to teraz mogę napisać, że bardzo mi się podobało jak ten zegarek, a przeszycia paska szczególnie, dobrze współgrał z tłem😃 To czego zabrakło, to mocniejszego nawiązania do tematu. Ale jak na pierwszy raz super👍

Bardzo dziękuję wszystkim którzy zdecydowali się oddać głos na moją pracę. Gratulacje dla zwycięzcy(-ów)
To był bardzo fajny temat. Ciekaw jestem kolejnego.

Mnie najbardziej urzekły zdjęcia, których autorzy postarali się o odbicie kosmosu w zegarku. Na pewno wymagały ogromu pracy. Tu zdecydowanym faworytem jest zdjęcie @Drow. Przepiękna odsłona Balticusa, no i te kolory...  Po prostu magiczne. To musiało się zakończyć na podium:) 

Na uznanie zasługują też fotki, które są świetne technicznie.

Mowa tu o pracy @Masu, który najwyraźniej wykradł plany SpaceX i postanowił je wykorzystać;) Bardzo mi się podoba w Twoich fotkach ta symetria, ład, ostrość i proporcje, widać, że wszystko jest zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. I oczywiście zdjęcie @PistolPete, które zostawiło konkurencję daleko w tyle. Fantastyczna wersja Speedmastera, do tego proste, ale idealne tło. Gra światła potęguje wrażenie, jakby Omega została sfotografowana gdzieś w kosmicznej otchłani. Dodajmy do tego umiejętności fotograficzne Piotrka i mamy przepis na zdjęcie doskonałe😃

Muszę jeszcze wspomnieć o zdjęciu @rk7000, który zaprezentował chyba najbardziej charakterystyczny "kosmiczny" radziecki zegarek w iście księżycowej scenerii. Piękny zegarek i świetne zdjęcie:)

Raz jeszcze brawa dla zwycięzców i podziękowania za dobrą zabawę. I do zobaczenia za kilka dni w temacie wrześniowym:)

Gratulacje dla zwycięzcy i brawa dla uczestników. Bardzo ciekawe zdjęcia, pomysłowe i z humorem :) Dziękuję za oddane głosy. Miło, że moje zdjęcia się podobają. Ciekawi mnie temat na następny miesiąc i czy dam radę go Balticusem ogarnąć ;) Chyba potrzebuję więcej zegarków 😁

Praca czeka na zatwierdzenie przez promotora, więc w międzyczasie mogę przedstawić mój plan zdjęciowy :) kalarepka na widelcu przymocowanym do tekturowego pudełka, Poljot przyczepiony na taśmę. Uran na sznurku zawieszony o półkę :) z tyłu za tło robił plakat w stylistyce kosmicznej, który lata temu dostałam od koleżanki na urodziny. Może to trochę głupie, ale pierwsze o czym pomyślałam po przeczytaniu, jaki jest temat konkursu, to właśnie była kalarepka :) jakiś czas temu moja mama była na warzywnej diecie i widząc kalarepę pomyślałam że wygląda identycznie jak sputnik. No i mi zostało gdzieś z tyłu głowy, ostatecznie więc zrobiłam Poljota Sputnika lecącego w kosmosie na podbój Uranu ;)cc9491f30c59abb57bff910611d77431.jpg

Godzinę temu, Olciakk napisał:

Praca czeka na zatwierdzenie przez promotora, więc w międzyczasie mogę przedstawić mój plan zdjęciowy :) kalarepka na widelcu przymocowanym do tekturowego pudełka, Poljot przyczepiony na taśmę. Uran na sznurku zawieszony o półkę :) z tyłu za tło robił plakat w stylistyce kosmicznej, który lata temu dostałam od koleżanki na urodziny. Może to trochę głupie, ale pierwsze o czym pomyślałam po przeczytaniu, jaki jest temat konkursu, to właśnie była kalarepka :) jakiś czas temu moja mama była na warzywnej diecie i widząc kalarepę pomyślałam że wygląda identycznie jak sputnik. No i mi zostało gdzieś z tyłu głowy, ostatecznie więc zrobiłam Poljota Sputnika lecącego w kosmosie na podbój Uranu ;)cc9491f30c59abb57bff910611d77431.jpg

Twoje pomysły są niesamowite, ogromny szacunek za włożoną w to pracę :)

Ola powinna dostać dodatkową nagrodę za kreatywność 😁 

Gratuluję zwycięzcy. 

Dla mnie najciekawszą fotkę zrobiła Olciakk. Kalarepa, zapewne była inspiracją dla projektantów Sputnika. :lol:  

Wyszstkie prace jak zawsze na wysokim poziomie.  

Edited by Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Gratuluje zwycięzcy jednak dla mnie numer 1 jest foto PistolPete.

3 godziny temu, XX81 napisał:

Gratuluje zwycięzcy jednak dla mnie numer 1 jest foto PistolPete.

W/g mnie to ta sama osoba , więc podwójne gratulacje dla PistlPete 😀