Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
radar333

Klub Miłośników Zegarków TIMEX

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.10.2023 o 17:04, Darek p napisał(-a):

Obiecałem sobie przerwę z zegarkami.. obiecałem sobie, że koniec Timexów, bo mam dwa, z czego złoty University chyba odsprzedam, ale gdzieś nurtowała mnie myśl, że nie mam nic sportowego/kalkulatorowego. Zboczenie zegarkowe wygrało no i jestem znów. 

W tym temacie kasio ;) mi jakoś nigdy nie grał, Timex owszem, a szczególnie seria iron man. Wada jednak tej serii to coś co toleruje tyko w zegarkach dla żony lub córki tj. dedykowane paski.

Niestandardowe mocowania skazują nas na łaskę producenta i ograniczony wybór za wygórowaną cenę, co toleruję tylko w damskich biżuteryjnych zegarkach.

Tak więc dziś przyszedł sparka od timexa. Wady to kalkulatorowy wygląd, a zalety: pasek, który chyba łatwo będzie wymienić jak pęknie szlufka gumowa, timer i stoper do treningów, cena 50% rynkowej a nowy ze sklepu i jeszcze jedno (wg specyfikacji) - pomiar pulsu bez żadnych aplikacji. Na pierwszy rzut oka same zachwyty - napiszę jak po kilku dniach. 

 

p.s. Zdjęcie wrzucę jak tylko córka użyczy fona, bo w moim dzieci skatowały aparat i z bliska nic nie wychodzi :(

 

Obiecałem to zapodaje fotkę. Zegarek fajny. Spory potencjał. Wada to brak dokumentacji. Timex załącza info żeby ściągnąć ze strony www tyle że oficjalna strona nie ma takiej instrukcji. Część funkcji prosta do ustawienia ale reszta typu progi tt oraz treningi to już zajmie chwilę kombinacji. Zegarek na Amazonie za jakieś 180 chyba był.

IMG_2023-11-23-14-17-07-979.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


Moderator czujny jak Lis na polowaniu😵💫

 

 

 

 

 

Edytowane przez Londek
Moderacja wykasowała „niezgodny tekst” mój temat Timex’a zostaje zamknięty na forum 👋🏻

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2023 o 14:23, Darek p napisał(-a):

 

Obiecałem to zapodaje fotkę. Zegarek fajny. Spory potencjał. Wada to brak dokumentacji. Timex załącza info żeby ściągnąć ze strony www tyle że oficjalna strona nie ma takiej instrukcji. Część funkcji prosta do ustawienia ale reszta typu progi tt oraz treningi to już zajmie chwilę kombinacji. Zegarek na Amazonie za jakieś 180 chyba był.

IMG_2023-11-23-14-17-07-979.jpg

Jako fan UFC, sam myślę nad czymś w kształcie oktagonu od Timexa. Mam nadzieję, że będzie dobrze Ci służył. Jako użytkownik takiego zegarka musisz obejrzeć zbliżające się UFC 299 z udziałem dwóch Polaków;) 

 

Dodam też coś od siebie.

 

20240113_141712.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gamemaster napisał(-a):

Jako fan UFC, sam myślę nad czymś w kształcie oktagonu od Timexa. Mam nadzieję, że będzie dobrze Ci służył. Jako użytkownik takiego zegarka musisz obejrzeć zbliżające się UFC 299 z udziałem dwóch Polaków;) 

 

Dodam też coś od siebie.

 

20240113_141712.jpg

Fajny. Ładniejszy od mojego. 

 

20230104_080659.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Paulus57 napisał(-a):

Fajny. Ładniejszy od mojego. 

 

20230104_080659.jpg

Mój to jest podstawowy model T2N721 ze zmienionym paskiem. Mam już go wiele lat. Wtedy te zegarki kosztowały od 450 zł, teraz nawet dwa razy tyle. Generalnie to b.fajny zegarek. O dziwo, kompas czy termometr nieźle działają, tylko trzeba pamiętać o częstej kalibracji wskazówki funkcyjnej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, gamemaster napisał(-a):

Mój to jest podstawowy model T2N721 ze zmienionym paskiem. Mam już go wiele lat. Wtedy te zegarki kosztowały od 450 zł, teraz nawet dwa razy tyle. Generalnie to b.fajny zegarek. O dziwo, kompas czy termometr nieźle działają, tylko trzeba pamiętać o częstej kalibracji wskazówki funkcyjnej. 

Ja się w jego obsłudze trochę gubię. Spodobał mi się i trafił się w promocji w ub. roku (349 zł), to skorzystałem i mam. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zastanawiam się nad zakupem TW2V74200.

Trochę rozczytałem temat i zasadniczo głównie pozytywy, jedynie podobno szkiełko hesalitowe rysuje się od samego patrzenia?

 

Będę zobowiązany za opinie .

 

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, beriam napisał(-a):

jedynie podobno szkiełko hesalitowe rysuje się od samego patrzenia?

Niestety to prawda. Ale kształt zegarka jest taki, że pewnie dobierzesz jakieś szkło ochronne i po temacie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, beriam napisał(-a):

Zastanawiam się nad zakupem TW2V74200.

Trochę rozczytałem temat i zasadniczo głównie pozytywy, jedynie podobno szkiełko hesalitowe rysuje się od samego patrzenia?

 

Będę zobowiązany za opinie .

 

Za takie pieniądze wybrałbym raczej Casio A1000 na meshu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Paulus57 napisał(-a):

Za takie pieniądze wybrałbym raczej Casio A1000 na meshu. 

 

Mam w zwyczaju kupowac zegary z drugiej reki w cenie powiedzmy wielce atrakcyjnej :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, beriam napisał(-a):

 

Mam w zwyczaju kupowac zegary z drugiej reki w cenie powiedzmy wielce atrakcyjnej :)

 

Dobry zwyczaj. Mnie zwykle brakuje cierpliwości, choć stopniowe wchodzenie na wyższy stopień "ekonomiczny" jednak zmienia nawyki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I słowo się rzekło 🙂

 

1000000583-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Timex. Tym razem "Space Inviders"! :) I gra muzyczkę z automatów.

 

IMG_20240302_081423.jpg

 

IMG_20240302_081811.jpg

 

IMG_20240302_081228.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się pochwalić swoim pierwszym automatem :)
Wybrałem Navi XL Automatic 41 ze względu na pare polecajek oraz kwotę którą chciałem przeznaczyć na daily. (btw na timex.eu jest 15% zniżki)
Myślałem że będzie ciut mały ale pasuje , kolorki się pięknie prezentują, pasek super leży i jest mega wygodny.
Zobaczymy ile posłuży.

pozdrawiam

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, poszukuję wałka naciągowego do Timex-a mod. t42351. Pisałem do serwisu, ale mają chyba tylko naprawy. kazali zegarek przysłać oni go ocenią i może naprawią. A przecież chodzi tylko o wałek naciągowy. Nic nie pisali o sprzedaży części. Macie może jakieś namiary gdzie można taki wałek zakupić?. Pytanie drugie, czy można podebrać go od jakiś innych modeli?. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do koszuli dobrany TIMEX Waterbury, dobrze się nosi na tym pasku.

 

 

P1080704 Waterbury.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, czy któryś z forumowiczów posiada model TW5M03400 lub TW5M57800 i chciałby mi pomóc w wyborze kupna? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.