Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
TimeWaitsForNoOne

najtańszy wyrób zegarkopodobny

Rekomendowane odpowiedzi

Nadal działa. Co prawda po kuligu z szaleństwami przestawiły mu się wskazówki o 2 minuty, ale uderzenia jakie zaliczył kilka razy były mocne, nawet G-shocka by przestawiło . Do dzisiaj czasu trzymał, opóźnienie jakieś 32 s-35 s, co dało prognozowaną z założeń producenta.

Nadal jestem z niego zadowolony.

 

359a8fd36d4440c6med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak to ? Zegarek do samodzielnego demontażu ?

 

Jutro na tym kanale - fotorelacja z prezentacji zegarka za... 9,99 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że zegarek kwarcowy nie daje wielkich możliwości demontażu. Może poszukam w wolnej chwili najtańszego automatycznego - zdemontowanie go, a potem samodzielne go złożenie - albo przynajmniej próba złożenia - byłaby eksperymentem znacznie ciekawszym i bardziej pogłębiającym wiedzę.

 

9,99 PLN? - zapowiada się świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"...okropny od strony wizualnej - coś, w czymś wstydziłbym się wyjść na ulicę."

Myślałem o tym warunku i nie mogłem się przemóc. Cena 9,99 zł za zegarek na pasku rozwiała moje dylematy estetyczne.

Stałem się posiadaczem jakże przyciągającego wzrok i mam nadzieje zazdrość, zegarka V8 Super Speed. Producent i model na tyle znany, że... manufaktura go produkująca nie potrzebuje się podpisywać.

Zegarek duży z tendencją do wielki, koperta 50 mm, rozstaw w uszach L2L 58 mm, pasek 22 mm.

Materiał to metal, stop utajniony. Pokryty warstwą farby o tajemniczym składzie, w kolorze czarnym. 

Finezyjne i z precyzją rzemieślniczą wykonane dodatkowe elementy ozdobne w postaci dwóch atrap przycisków.

Mechanizm kwarcowy, prawdopodobnie o wysokim stopniu dokładności.

Komplikacja w postaci sekundnika.

Uwaga, indeksy są nadrukowane na tarczy, ale na wskazówkach, w ciemnościach można dostrzec luminofor w kolorze jasnej zieleni.

Pasek z jakościowej gumy łapiącej wszelki kurz z przeszyciem białymi nićmi. Klamra metalowa, błyszcząca, nawiązująca w wykończeniu do wskazówek.

 

A oto on w całe okazałości- V8 Super Speed:

 

b3da5695fe0f5beb.jpg

 

c3c7eca76d3cdcb0.jpg

 

 

Na nadgarstku 17,5 czm.

 

736a193ef01cfa99.jpg

 

137e6d394cb4159d.jpg

 

 

Kilka zbliżeń na precyzje wykonania i wykończenia.

 

5f7d49cf0b713146.jpg

 

f65ef318f32eee0a.jpg

 

 

Zaczynam go nosić i to nie pod mankietem, czekam na reakcję otoczenia.

 

Ps. o "wnętrzu" i jaki mechanizm go napędza doniosę wkrótce.

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś takiego, jak V8 Super Speed jeszcze nie widziałem😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaleziony na All..., wyskoczył jak zadałem parametr ...do 10 zł. "ZEGAREK MĘSKI V8 super speed MOTO FAN a109"

A tak to kuriozum świeci. Samo to, że ma lumę na wskazówkach warte jest 10 zł.

 

Ps. teraz jest już po 19,99 zł.

 

cb61c21f16312357med.jpg

Edytowane przez Topaz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako broń zaczepno-obronna w sam raz.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V8 od tyłu. Zaprojektowana lekkość konstrukcji.

 

471baa217b0d70a0.jpg

 

 

Wewnątrz umieszczono kwarcowy mechanizm oznaczony Z68 zasilany baterią LR626.

 

547dc21bd76cd4ff.jpg

 

fcb22006ec81d089.jpg

 

 

Zauważalny brak uszczelki, widocznie jej nie potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolę nosić v8 czy inny wynalazek (niektóre są zegarki z fantazją) niż jakąś podróbę (teraz tak ładnie się mówi replikę) Rolex.  


Telefon nigdy nie zastąpi zegarka. To, że pokazuje godzinę nic nie znaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Terminy "podróbka" oraz "replika" nie są tożsame i było to na tym Forum wyjaśniane wielokrotnie. To, że wiele osób błędnie używa terminu "replika" nie powinno być uzasadnieniem dla powielania błędu.

2. Nikt w tym wątku nie sugerował, że tanie zegarki są niefajne dlatego, że są tanie. Są tanie zegarki, które są ładne, gustowne, interesujące, jak i takie, które  są kiczowate, tandetne i ogólnie paskudne. Tak samo jak zegarek nie jest fajny tylko dlatego, że jest drogi, bo istnieją zegarki, które są drogie i brzydkie. Ale jeśli coś jest tanie, a przy tym tandetne, nie spełnia swojej podstawowej funkcji, tzn. nie pokazuje właściwej godziny, a po dwóch tygodniach się rozpada, to nie zasługuje na miano zegarka, lecz jest wyrobem zegarkopodobnym.

3. Ten wątek należy traktować z przymrużeniem oka. Myślałem, że to oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadmienię tylko, że mój V8 ma STAINLESS STEEL (stal nierdzewna) dekiel, a Arnaud Constantin @TimeWaitsForNoOne dekielek wykonany w tajemniczej technologii STANLESSSTEELCASE, co można przetłumaczyć łatwo na 不銹鋼外殼 . ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.02.2021 o 00:26, Topaz napisał(-a):

Nadmienię tylko, że mój V8 ma STAINLESS STEEL (stal nierdzewna) dekiel

Ale czy to oznacza , że ma dekielek z "nierdzewki" czy tylko napis?🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteście niemożliwi. 😂

Nie dość, że przez te recenzje i ostatnie komentarze uśmiałem się do łez, to jeszcze poczułem nieodpartą chęć posiadania swojego własnego zegarka za 9,99 PLN.

Siedzę teraz i przeglądam zasoby Ali. Efekty zobaczymy za trzy tygodnie. Albo za trzy miesiące. Terminy dostawy z Ali nie są przewidywalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Jesteście niemożliwi. 😂

 to jeszcze poczułem nieodpartą chęć posiadania swojego własnego zegarka za 9,99 PLN.

Siedzę teraz i przeglądam zasoby Ali. Efekty zobaczymy za trzy tygodnie. Albo za trzy miesiące. Terminy dostawy z Ali nie są przewidywalne.

 Panie, daj Pan spokój. Kup Pan za tę dychę karmy dla zwierzaków i nakarm jakąś biedę.


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, souls_hunter napisał(-a):

Panie, daj Pan spokój. Kup Pan za tę dychę karmy dla zwierzaków i nakarm jakąś biedę.

 

Nie powiem, to też jest pomysł.

Ale patrząc z drugiej strony, to kupując nawet badziewie na Ali też komuś jakąś "miskę ryżu" się zapewnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten V8 to jest na czymś wzorowany? Tzn. na jakimś innym zegarku? Trochę zalatuje potworkami od Diesel'a. Intryguje mnie co projektant miał na myśli, no bo musiał usiąść, wziąć kartkę i długopis, czy myszkę w rękę, odpalić jakiego 3ds maxa czy coś innego i to zaprojektować. Skąd wziął wenę? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, WMT napisał(-a):

Skąd wziął wenę? 

 

Skąd możemy wiedzieć, co oni tam w Chinach wciągają? 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy inaczej mnie najbardziej podoba się dekiel zegarka. Można tam schować np. gumę do żucia na później albo mikrofon do podsłuchu przeciwników politycznych. To jest druga po sekundniku komplikacja tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny wątek, ale swoją dychę czy dwie przepiję. 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zmiany czasu na letni, z kronikarskiego obowiązku donoszę, że:

 

Shshd - stracił 76 s w 3 miesiące - odchyłka - ok. 25 s/msc

V8 Super Speed - stracił 68 s w 2 miesiące - odchyłka - ok. 35 s/msc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dokonałem zakupu za 7 złotych 79 groszy. Przebieram nogami w oczekiwaniu na nadejście paczki.


Creeping like frost. As slow as grave moss. Like drowning in dry oceans of bone dust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2021 o 20:13, Topaz napisał(-a):

Przy okazji zmiany czasu na letni, z kronikarskiego obowiązku donoszę, że:

 

Shshd - stracił 76 s w 3 miesiące - odchyłka - ok. 25 s/msc

V8 Super Speed - stracił 68 s w 2 miesiące - odchyłka - ok. 35 s/msc

 

Czyli ok. sekundy na dobę. Zupełnie jak chronometr, zaskakujące.

A jak wrażenia osób, które dostrzegły, że masz takie coś (V8 Super Speed) na ręku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.