Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
drobnypijaczek

Hubolt

Recommended Posts

W dniu 31.12.2020 o 18:26, Paweł Bury. napisał:

Nie wiem jaki ten zegarek model ma przedstawiać ale weź coś z netu poszukaj i najlepiej od strony mechanizmu porównaj - te zegarki to naprawdę drogie zabawki i wykonanie jest z górnej półki

No nie przesadzajmy 😉

Posted (edited)
W dniu 31.12.2020 o 17:54, drobnypijaczek napisał:

Paweł jak to sprawdzić, czy to ori? Czy tylko patrząc na zdjęcia można coś o nim powiedzieć?

To bardzo chamska podróba, nawet nie udaje jakiegokolwiek modelu Hublota. Chamskie śrubki, wszędzie rysy (że ktoś się nie wstydził tego używać). Markowe zegarki są wykonane ze zdecydowanie lepszych stopów i mają szkiełka szafirowe. No i ten mechanizm... Wygląda bardzo tandetnie, wystarczy choćby spojrzeć na wahnik, który nawet nie jest osadzony na łożysku, tylko przykręcony śrubą.

Edited by Mazix

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By arrowhead_luke
      Cześć,
      czy ktoś z forumowych kolegów / koleżanek miał styczność z wyżej wymienionymi sklepami?
      Opinie w Internecie raczej dobre (szczególnie w przypadku tictime.pl), ale dość niewiele.
    • By szerszen1991
      Witam.
      Mam pytanie czy ktoś wie może jak rozpoznac oryginał patek?

Bo wykonanie na prawdę dobre. Nawet ilość szwów przy pasku się zgadza itp.

Tylko martwi mnie brak na tarczy napisu Genewa.

Zegarek nawet ciężki, numer 5059 i w necie coś idzie znalesc ale prostokątnych tylko kilka

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc

• By Marcinrado
      Witam serdecznie, 
      Mam prośbę, Klient chce się zamienić ze mną na innego Rado Integral a nie mogę nigdzie go znaleźć w internecie ??

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-rado-integral-CID87-IDodL4y.html

• By kruka
      Dzień dobry,
      Szukając Seiko SARB033 w korzystniejszej cenie niż obecnie na allegro (2 390,00 zł?), znalazłem sporo taniej na ebayu:
      https://www.ebay.co.uk/itm/SEIKO-SARB033-Mechanical-brand-new-Stainless-Steel-Bracelet/173950568273?epid=4025916433&hash=item2880430751:g:oyUAAOSw1NNdGhUs
      Czy ktoś z Szanownych Foriumowiczów kupował coś od tego sprzedawcy? Jest jeszcze ciut tańsza oferta, ale jakoś wątpliwie wygląda dla mnie:
      https://www.ebay.co.uk/itm/Seiko-SARB033-Mechanical-Automatic-Stainless-Steel-Wrist-Watch-w-1yr-Warranty/253946143119?epid=21031188139&hash=item3b205ea18f:g:l-YAAOSwuGhbzqdY
      Będę wdzięczny za wszelkie uwagi (czy np. jakieś opłaty mogą dojść, cło itp.) - a może ktoś wie, gdzie można kupić SARBa jeszcze taniej i przy tym bezpiecznie?
      Dziękuję i pozdrawiam,
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.