Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

17 godzin temu, mikoo napisał(-a):

Dołączam. Od miesiąca innego nie noszę 🙃

gmin.jpeg

 

Super wygląda. Jeżeli to nie tajemnica napisz proszę jaką ma średnicę nadgarstka. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowony bardzo z przesiadki z instinct solara na fenixa 6 pro 

 

 

 

20220723_194312-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś przymierzyłem Fenixa 6 i 6x w MM i muszę przyznać, że X, pomimo że straszne "krówsko", nosi się całkiem wygodnie na nadgarstku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, clusca napisał(-a):

Dziś przymierzyłem Fenixa 6 i 6x w MM i muszę przyznać, że X, pomimo że straszne "krówsko", nosi się całkiem wygodnie na nadgarstku ;)

 

 

Też mierzyłem i nie nie ma szans  X jest wielki . Zaleta to na pewno bateria dłuższy czas pracy na niej i na GPS .ale jesienią wytargać go z pod polara czy kurtki ,czarno to widzę, futryny wszystkie jego , 6 pro jak dla mnie ma fajna wielkość, a funkcje te same co w X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, arrowhead_luke napisał(-a):

I jak te paski? Zamawiałem takie same, ale strasznie sztywne są i wylądowały w szufladzie. Na dłuższą metę niewygodne.

Nie ma tragedii, szlufka jest z z zabezpieczeniem tym dynksem ,najsłabsza jest klamerka .a tak ok .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dopłacić do Instinct z solarem? Jakieś większe zmiany oprócz samego zasilania słonecznego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, bigmilk napisał(-a):

Warto dopłacić do Instinct z solarem? Jakieś większe zmiany oprócz samego zasilania słonecznego? 

 

 

Czujnik tętna jest inny lepszy ,zresztą widać to od spodu w zegarkach .gps chyba też inny ale nie jestem pewien .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.08.2022 o 15:12, revolta4 napisał(-a):

Dziś będzie jeżdżone rowerkiem .

 

Jak bakteria proszę Waści?

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Daito napisał(-a):

 

Jak bakteria proszę Waści?

 

 

Rewelacja , jak dla mnie .przy użytkowaniu smartwatch ,plus wszystko włączone oprócz pulsoksymetru w nocy 13-14 dni ..zdjąłem z ładowarki. Gps włączony na rowerek 35 km .za dwa dni 35 km za dwa dni 102 km ,bateria od ładowania do ładowania 8 dni jest bardzo dobrze jak dla mnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Rewelacja , jak dla mnie .przy użytkowaniu smartwatch ,plus wszystko włączone oprócz pulsoksymetru w nocy 13-14 dni ..zdjąłem z ładowarki. Gps włączony na rowerek 35 km .za dwa dni 35 km za dwa dni 102 km ,bateria od ładowania do ładowania 8 dni jest bardzo dobrze jak dla mnie .

Biorąc pod uwagę uważany za prestiżowy w tym temacie Apple watch - to... nie ma o czym gadać... https://www.apple.com/pl/watch/battery/ 

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Daito napisał(-a):

Biorąc pod uwagę że Apple watch - to... nie ma o czym gadać... https://www.apple.com/pl/watch/battery/ 

He he brak jeszcze wykrzyknika ,BATERIA NAWET 18 GODZIN WYTRZYMA !!!!

 

 

Nie kupiłbym zegarka smartwatcha czy też sportowego gdzie bateria nie trzymałby tygodnia ,byloby to męczące, myśleć o tym czy tel naładowany czy zegarek naładowany itd .

Mój garmin w specyfikacji ma że z włączonym  gps wytrzyma  36 godzin i to jest wyastraczajaca jak na razie, może kiedyś jak forma będzie lepsza 😀😀😀😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam instincta 1 zastanawiam się nad 2 ale z solarem. Czy ktoś może wypowiedzieć się jak w garminie wygląda trwałość akumulatorków ładowanych słońcem? Chodzi mi o to, że jak wydam te dwa klocki na zegarek to ile mi może podziałać bateria/akumulator ile lat? Instinct jest klejony, nie skręcany, więc wymiana chyba nieopłacalna? Proszę się wypowiedzieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tym nie przejmował. Zegarek za nieco ponad tysiaka nie musi być wieczny. Przypuszczam tylko, że trwałość akumulatora w zegarku z solarem będzie jedynie nieco niższa od tego bez solara, ale to bardziej kosmetyka w tym przypadku. Bardziej bym się obawiał zakupu jakiegoś wypasionego Garmina za 5k, który za dwa lata będzie wart tysiaka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 10.09.2022 o 20:26, clusca napisał(-a):

Ja bym się tym nie przejmował. Zegarek za nieco ponad tysiaka nie musi być wieczny. Przypuszczam tylko, że trwałość akumulatora w zegarku z solarem będzie jedynie nieco niższa od tego bez solara, ale to bardziej kosmetyka w tym przypadku. Bardziej bym się obawiał zakupu jakiegoś wypasionego Garmina za 5k, który za dwa lata będzie wart tysiaka ;)

Ok, czaje spadek na wartości. Mi bardziej chodzi o spadek wydajności akumulatorka. Czy np. po trzech latach instincta 2 solara będę ładował codziennie ładowarką czy ta pojemność jakoś się utrzyma. Mój g-shock solarny ma akumulatorek, który po około dziesięciu latach wymienia się jak bateryjkę. A tu akumulator jest praktycznie niewymienialny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z serii trochę dziwnych 😉 .

 

 

Garmina (fenix 6 pro ) jak jest nie uzywany 2-3 tygodnie to lepiej wyłączać do leżakowania czy ciągle podladowywac zegar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony "leżakowanie" nie jest dobre dla baterii, z drugiej żywotność baterii zależy również od ilości cykli ładowania i rozładowania, więc na dwoje babka wróżyła - wszystko w zasadzie zależy od typu ogniwa zastosowanego w zegarku. Wydaje mi się jednak, że 2-3 tygodnie to nie jest jakiś strasznie długi okres czasu dla baterii leżącej odłogiem, więc teoretycznie MZ lepiej wyłączać, chociaż ja nie wyłączam Instynkta wcale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, nie wiem czy dobrze robię, ale chyba będę próbował nowy zegarek od Apple przez co mój Fenix 7x SS wylądował na bazarku. W Garminie niczego mi nie brakuje, uważam go za idealny zegarek sportowy, ale ciekawość jest silniejsza ode mnie ktoś może z Was miał okazje używać AW ultra? Ma podejście do Garmina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie rzeczy na pewno się różnią 

Wygląd zewnętrzny i bateria 🙂🙂🙂🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie chce spróbować ta wersje Ultra bo bateria jest akceptowalna chodź szału nie robi w porównaniu do Garmina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.