Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
meXy

Klub użytkowników GARMIN

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
12 godzin temu, revolta4 napisał(-a):

Przy moich ustawieniach instinct solara [...]

 

Może być tak że procesor zegarka stosuje jakiś logarytm do obliczania stopnia ładowania akumulatora w zestawieniem ze stopniem zużycia energii i przez to są mylne komunikaty w ilości dni, ale w procentach wszystko się zgadza - moim zdaniem wskaźnik naładowania baterii powinien być procentowy - te "dni" wprowadzają tylko zamęt.

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością tak jest jak piszesz, bo któryś z kolegów pokazywał jakiś czas temu na swoim Instynkcie znak nieskończoności, co nie mogłoby mieć miejsca, gdyby nie była brana pod uwagę również ekspozycja panelu solarnego na światło. Ja na swoim miałem po ładowaniu do pełna maksymalnie dwadzieścia kilka dni przy moim sposobie użytkowania zegarka.

 

@revolta4

Gdzieś, chyba na forum Garmina, niedawno czytałem, że ktoś miał również problemy z gwałtownym spadkiem naładowania baterii po dokonaniu update'u softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał(-a):

Gdzieś, chyba na forum Garmina, niedawno czytałem, że ktoś miał również problemy z gwałtownym spadkiem naładowania baterii po dokonaniu update'u softu.

Tyle że tu to się zdążyło dwa razy po treningu tak jakbym ja nie wyłączył GPS ,on się zawsze wyłączy ? A tak wszystko ok trzyma normalnie ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPS powinien się wyłączyć, kiedy nie jest używany.

 

Internety podają m.in. żeby w przypadku nadmiernego zużycia baterii spróbować jednej z następujących czynności:

- wyłączyć i ponownie włączyć zegarek,

- zrobić reset do ustawień fabrycznych i ponowny update softu,

- zmienić skrót przycisku GPS na coś innego - być może przypadkiem go wciskamy co jakiś czas, co powoduje szybkie zużycie baterii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

U mnie poszła wymiana 1 na 2, oby był tak niezawodny jak pierwsza wersja 😀

 

WhatsApp Image 2022-05-27 at 17.37.51 (1).jpeg

Edytowane przez adalis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz wrażenia jak się trochę pobawisz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, revolta4 napisał(-a):

Opisz wrażenia jak się trochę pobawisz .

Pierwsze wrażenie...

koperta wygląda na bardziej delikatniejszą w porównaniu do jedynki. Na plus wyświetlacz, przyjemnie się patrzy , większa rozdzielczość to widać od razu, więcej danych zmieści się na tarczy i w widżetach. Fajnie, że można wszystko z telefonu ustawiać a nie klikać w zegarku. W sumie to wszystko się zgadza z tym co w recenzjach jest mówione, pokazywane ale na żywo to inne odczucia 😀

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 minut temu, adalis napisał(-a):

Pierwsze wrażenie...

koperta wygląda na bardziej delikatniejszą w porównaniu do jedynki. Na plus wyświetlacz, przyjemnie się patrzy , większa rozdzielczość to widać od razu, więcej danych zmieści się na tarczy i w widżetach. Fajnie, że można wszystko z telefonu ustawiać a nie klikać w zegarku. W sumie to wszystko się zgadza z tym co w recenzjach jest mówione, pokazywane ale na żywo to inne odczucia 😀

Inaczej ,warto dołożyć 1tys ?

Edytowane przez revolta4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak to w końcu jest z tymi kątami widzenia przy włączonym podświetleniu, jest kicha, czy to kwestia jakiejś wpadki z wyświetlaczami w pierwszych egzemplarzach tego modelu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, revolta4 napisał(-a):

Inaczej ,warto dołożyć 1tys ?

Myślę, że nie da się odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Każdy jest inny, ma inne upodobania i inne priorytety albo dysponuję inną gotówką.   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zmianą instinct solara 1 na dwójkę chwilę, no ale w tej cenie dwójki pomyslelm ze może lepiej kupić fenixa 6x pro . Ale po wielu recenzjach niedoskonaloscich pulsometru i gpsu chyba nie warto by było płacić za niego 2.5 tys i zostałem przy instinct solar 1 ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A ja mam znowu dylemat garminowy :) Epix, czy F7 solar?

Ceny podobne. Gdyby tylko w tej cenie Epix był w "czarnej" kopercie, to nie miałbym takich wątpliwości. Z kolei podoba mi się "stalowy" MARQ Rafała, którego zgarnął mi z bazarku sprzed nosa :)

I bądź tu mądry.

Lubię zmieniać paski na kolorowe i nie mogę sobie jakoś unaocznić i wizualizować barwowo stalowej koperty z niebieskim czy limonkowym paskiem, a wyobraźnię przestrzenną mam raczej dobrą.

Na internetach znalazłem tylko takie fotki z pomarańczką, na skórce oraz z białą gumką ;)

Daje radę taka koperta?

Amoled kusi, a z pomarańczowym paskiem wygląda nawet nawet.

 

 

pf5fzkubdoe81.jpg

5r94vn2hccp81.jpg

271960798_23849458205190257_1140610879709399662_n.jpg

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle. Ale chyba czarnemu we wszystkim dobrze (jakolwiek to brzmi )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie warto poszukać dodatkowych pasków do Instincta 2? Skusiłem się na zakup i zanim dotrze do mnie postanowiłem kupić coś dla urozmaicenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, revolta4 napisał(-a):

Mocowanie jak w jedynce ?

Bardzo dobre pytanie, ale jedynki nigdy nie miałem, a dwójka jeszcze nie przyjechała :) to będzie mój pierwszy Garmin, jestem totalnym laikiem w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, traczu napisał(-a):

Bardzo dobre pytanie, ale jedynki nigdy nie miałem, a dwójka jeszcze nie przyjechała :) to będzie mój pierwszy Garmin, jestem totalnym laikiem w temacie.

Odpisałem z rozpędu 🤣  bo adalis wyżej pochwalił się zakupem 2ki i pisal że miał wcześniej jedynkę dlatego myslem że on chce kupić paski do swojej dwoje. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jest ten sam rozstaw 22mm więc pasują paski wymienne QuickFit 22. Wcześniej kupowałem paski na Ali.

Teraz tez zamówiłem, dodatkowo wziąłem z olx żeby nie czekać tak długo 😀  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tomek wszystkie 22mm od Garmina i te silikonowe z OLX będą pasowały, chyba, że chcesz idealnie dopasowane do koperty, żeby nie było szparki (między kopertą a teleskopem), to musisz kupować dedykowane do Instincta2.

 

Jestem właśnie po oględzinach na żywca (w Trigarze) stalowego Epixa. Chyba to będzie mój kolejny cel 😝

Wielkościowo idealny, ciutkę większy od F7 (uszy) i przyjemnie cięższy od tytanowego czarnego Epixa. No jest moc. Powiem nawet więcej, stalowy bardziej mi się podoba od tytana i zawsze bezel można doprowadzić do perfekcji ściereczkami, jak złapie ryski.

Obsługa map nie jest już katorgą, jak w F6, no i chodzi to znacznie szybciej. Ekran bajka, w bezpośrednim porównaniu z Fenixem7 i 6 Sapphire robi mega robotę.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, tommly napisał(-a):

Tomek wszystkie 22mm od Garmina i te z silikonowe OLX będą pasowały, chyba, że chcesz idealnie dopasowane do koperty, żeby nie było szparki (między kopertą a teleskopem), to musisz kupować dedykowane do Instincta2.

 

Jestem właśnie po oględzinach na żywca (w Trigarze) stalowego Epixa. Fajny jest i chyba to będzie mój kolejny cel.

Wielkościowo idealny, ciutkę większy od F7 (uszy) i przyjemnie cięższy od tytanowego czarnego Epixa. No jest moc. Powiem nawet więcej, stalowy bardziej mi się podoba od tytana i zawsze bezel można doprowadzić do perfekcji ściereczkami, jak złapie ryski.

 

 

 

👍

To co 6ka do ludzi ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie, coś sobie poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, tommly napisał(-a):

Lubię zmieniać paski na kolorowe i nie mogę sobie jakoś unaocznić i wizualizować barwowo stalowej koperty z niebieskim czy limonkowym paskiem, a wyobraźnię przestrzenną mam raczej dobrą.

Na internetach znalazłem tylko takie fotki z pomarańczką, na skórce oraz z białą gumką ;)

Daje radę taka koperta?

 

Na szybko, dlatego pomarańczowy kolor może gdzieniegdzie prześwitywać. Mam nadzieję, że autor oryginalnego zdjęcia się nie obrazi :)

 

orange-850px.thumb.jpg.c37671899d80e5359a792d642e72ce9f.jpg

 

 

yellow-850px.thumb.jpg.7dda2577865c02b15e8ba4b92e04acca.jpg

 

 

lime-850px.thumb.jpg.63a9d87524e1cd87f71ec8feb71a4604.jpg

 

 

1757954838_lightblue-850px.thumb.jpg.6a132305884c5f56af8f1bef8df48617.jpg

 

 

blue-850px.thumb.jpg.e6a63d283a459d5f0ea35271d5fd3334.jpg

 

 

Moim zdaniem stalowej kopercie w smartwatchu pasuje praktycznie każdy kolor paska. Z czarnym już chyba tak nie jest.

MZ daje radę :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, clusca napisał(-a):

 

Na szybko, dlatego pomarańczowy kolor może gdzieniegdzie prześwitywać. Mam nadzieję, że autor oryginalnego zdjęcia się nie obrazi :)

 

orange-850px.thumb.jpg.c37671899d80e5359a792d642e72ce9f.jpg

 

 

yellow-850px.thumb.jpg.7dda2577865c02b15e8ba4b92e04acca.jpg

 

 

lime-850px.thumb.jpg.63a9d87524e1cd87f71ec8feb71a4604.jpg

 

 

1757954838_lightblue-850px.thumb.jpg.6a132305884c5f56af8f1bef8df48617.jpg

 

 

blue-850px.thumb.jpg.e6a63d283a459d5f0ea35271d5fd3334.jpg

 

 

Moim zdaniem stalowej kopercie w smartwatchu pasuje praktycznie każdy kolor paska. Z czarnym już chyba tak nie jest.

MZ daje radę :)  

Maciek dzięki, pasuje mega.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.