Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

No i Roger popłynął. Jak można przegrać mając 5 piłek meczowych ;). Monfils w finale. Sorry, za ten off top, ale lubię tenis ziemny. Wracamy jednak do boksu, bo gala w Manchesterze już trwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, Polsat Sport / Polsat Sport Extra. Teraz pokazują półfinał Federer vs. Monfils. A wracając do boksu, to Haye jest w porządku tylko walczy zbyt nonszalancko. Gdzie ten gość ma gardę ?. Jak trafi na szybkiego przeciwnika, to może się to dla niego źle skończyć. Haye zbiera ciosy, których spokojnie mógłby uniknąć.

 

Dlatego nadal uważam, że Adamek rozłożyłby Haye'a i mam nadzieję, że do takiej walki dojdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Miała być ringowa wojna, a przez pierwsze 2 rundy była zabawa w bierki. Haye chyba nie chciał się wystrzelać, bo ma w pamięci przegraną walkę więc walczył oszczędnie. Jego przeciwnik kompletnie nie istniał i skończyło się tak jak się skończyło. Chyba czas na starcie z Kliczko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka Haye'a tragedia. Natomiast Manny-Antonio już zdecydowanie lepsza.

Jednak śmiem twierdzić, że dla Pacquiao kariera sportowa może się skończyć szybko, bo raczej kariery sportowej z polityczną nie pogodzi.

Ps. To co za mną chodzi od dłuższego czasu: Czy walka Adamek-Kliczko będzie w pierwszej połowie przyszłego roku, czy w drugiej? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tę walkę naprawdę była ostra, pod koniec Pacman widać było że oszczędzał już Margarito za co też mu sie szacunek należy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jednak śmiem twierdzić, że dla Pacquiao kariera sportowa może się skończyć szybko, bo raczej kariery sportowej z polityczną nie pogodzi.

 

Szybko ?. Nie wiem czy to dobre określenie. Pierwszy pas MŚ (i to federacji WBC, a nie jakiś pasek od spodni) Manny zdobył 12 lat temu. On już swoje zrobił i nie musi nic więcej udowadniać. Jest prawdziwą legendą i jednym z najlepszych pięściarzy w historii boksu. Manny rządzi ! choć i tak moim ulubionym pięściarzem (bez podziału na kategorie wagowe) pozostaje Floyd Mayweather. Chciałbym go zobaczyć w starciu z Pacquiao. To byłoby coś. Z drugiej strony zastanawiam się czy Manny gra fair. Nie zgodził się na olimpijską kontrolę antydopingową, której chciał Floyd. To dlatego nie doszło do tej walki. Czas pokaże co będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeczytałem takiego niusa na WP - ciekawe, czy to zwykłe szukanie sensacji, czy cos jest na rzeczy...

Cytat:

 

"Szykuje się wielki skandal w świecie boksu. Brytyjski dziennik "The Sun" uważa, że walka Davida Haye z Audleyem Harrisonem mogła zostać ustawiona. W pewnym momencie Haye powiedział Harrisonowi "teraz". Chwilę później walka dobiegła końca.

Haye zaraz po walce oznajmił, że wraz z przyjaciółmi postawił duże pieniądze na to, że walka zakończy się w trzeciej rundzie. Dzięki temu zakładowi u bukmachera Haye wygrał podwójnie, ponieważ oprócz swojej gaży zainkasował bonusa od bukmachera.

 

Według dziennika na chwilę przez nokautem Haye krzyknął do Harrisona słowa "Teraz" ("Now") - co sugeruje, że dał mu sygnał, że zaraz będzie kończył walkę! Co ciekawe zaraz po tych słowach Harrison padł na deski niczym rażony piorunem.

 

Promotor Frank Maloney szuka wytłumaczenia dla słów Haye i twierdzi, że bokser mówił na chwilę przed nokautem coś zupełnie innego. Według niego Haye mógł krzyczeć do niego "padnij" lub "nie wstawaj" (Down lub Get Down), co miało być objawem wielkich emocji.

 

- Dlaczego on tak powiedział? Myślę, że tylko David Haye zna odpowiedź na to pytanie - powiedział promotor Frank Warren.

 

David Haye i Audley Morrison są londyńczykami, prywatnie są dobrymi znajomymi. Walka została zakończona w trzeciej rundzie. Haye i Harrison zarobili za tę walkę w sumie 10 milionów dolarów."

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą przeczytałem takiego niusa na WP - ciekawe, czy to zwykłe szukanie sensacji, czy cos jest na rzeczy...

Cytat:

...

 

Powiem tak, nie lubie Haye'a. Dla mnie to zwykły pyszałek, który chciałby być Mohamedem Ali, ale Aliemu do pięt nie dorasta. Jeżeli dojdzie do waliki z Kliczko to Haye zaliczy dechy.

Natomiast co do tej walki to Harrison był po prostu cieńki i tyle. On w ogóle nie boksował i tak się skończyło jak się skończyło. Moim zdaniem gdyby walka miała być ustawiona wyglądałaby znacznie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa, że Harrison nie walczył w ogóle - nie wiem czy zadał przez całe 3 rundy cho 1 cios.

Mimo wszystko zdziwił bym się, gdyby Haye dla kasy zaryzykował karierę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Powiem tak, nie lubie Haye'a. Dla mnie to zwykły pyszałek, który chciałby być Mohamedem Ali, ale Aliemu do pięt nie dorasta. Jeżeli dojdzie do waliki z Kliczko to Haye zaliczy dechy.

 

Krystek, a Ali to nie był pyszałkiem ?. Poza tym, nie przywiązywałbym do tego istotnej wagi, bo być może to tylko marketing. W starciu z Kliczko życzę Żniwiarzowi zwycięstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek, a Ali to nie był pyszałkiem ?. Poza tym, nie przywiązywałbym do tego istotnej wagi, bo być może to tylko marketing. W starciu z Kliczko życzę Żniwiarzowi zwycięstwa.

 

Za Alim szły umiejętności, a Haye moim zdaniem jest tylko pyszałkiem, który dobrze dobiera sobie przeciwników którzy mają dwa biegi - wolny i wolniejszy. Moim zdaniem Adamek rozłoży Haye'a bez problemu, a Kliczko zafunduje mu szybki nokaut.

Mam wielką nadzieję, że do takich walk dojdzie.

Haye robi w portki przed Kliczko i dlatego daje mu absurdalne warunki, że chce podzielić kasę pół na pół z mistrzem. Wie dobrze, że takie warunki są nie do przyjęcia. Gdyby był pewny siebie i nie bał się Kliczki to zgodziłby się na jakiekolwiek warunki, a kasę zaczął robić jako mistrz.

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wstawkę niezła młócka :) Widać po tych urywkach że szli na całego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam Mariusz, że walkę oglądałeś więc napisz proszę jak było w rzeczywistości. Wycykali Martineza?

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Knockout na Williamsie był mega efektowny.

Ale to tak jest jak się nie trzyma "PZU"

 

Gify z walk wieczoru na gali UFC 123:

 

Matt Hughes vs BJ Penn

penn_hughesptkg.gif

 

Rampage Jackson vs. Lyoto Machida

mach.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

walke wygral martinez przez nokaut. a filmik jest z poprzedniej walki.....

 

No to nieźle namieszałem. Niestety, nie widziałem walki na żywo, bo nie chciało mi się czekać, a wydawało mi się, że wstawiłem właściwy filmik. A tu lipa...

 

Krystek, Janusz...

 

sorry, że niechcący wprowadziłem Was w błąd. Następnym razem dokładniej sprawdzę co wklejam :D.

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie stało :)

 

Takie info za onetem:

"Znany z pierwszej edycji "Contendera" Alfonso Gomez (22-4-2, 11 KO) wycofał się z planowanej na 4 grudnia potyczki z Julio Cesarem Chavezem Jr. (41-0-1, 30 KO) z powodu kontuzji ręki. Zastąpi go Paweł Wolak (27-1, 17 KO), który już kilka miesięcy temu przymierzany był do walki z synem legendy boksu. Do walki, której stawką będzie należący do Meksykanina pas WBC Silver w kategorii średniej, pozostało tylko dziesięć dni"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie tylko czy zdąży się dobrze przygotować do tej walki!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 godzin pracy na budowie a potem na trening.

http://www.bokser.org/content/2010/07/25/165924/index.jsp

 

 

Tak do niedawna wyglądał tydzień Pawła Wolaka.

 

Jak w takim przypadku zrobić kondycję, co z regeneracją, jak przeprowadzić sparingi zadaniowe.

O innych elementach treningu nie wspomnę...

Na pół gwizdka sobie można trenować ale w amatorce.

 

Julio Chaveza Jr. trenuje Fredie Roach uważany za najlepszego trenera na świecie.

 

 

 

Trzymam kciuki ale, bez większych nadziei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.