Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi, że jak słyszę o tańczących aktorach to mam to głęboko w d**** bo moim zdaniem jest to nudne. Ale jak ma tańczyć ktoś kto wiem, że tańczyć nie umie, ponadto waży ponad sto kilo i reprezentuje sporty siłowe, to skłamałbym mówiąc, że nie wzbudziło to we mnie zainteresowania jak on to zrobi. Źle sformułowałem zdanie.

 

Zdaje się, ze mamy podobne odczucia. Programów typu "jak oni s..ją" nie ogladam programowo, ale kiedy dowiedziałem sie, ze wystepuje tam Pudzian, to przebrnąłem jeden odcinek. Wiem - knajacki program i obliczony na najmniej wyrobionego widza, który bedzie się cieszył jak szczeniak w kałuzy widząc kazde gówno. Ale obejrzałem i byłem zdumiony, ze taki wielki facet moze się nauczyć jakichś wygibasów.

Niemniej, nie zmieniło to mojego postrzegania tego typu programów. Wyglada to na ublizanie widzowi, który i tak tej obelgi nie pojmie, bo jest zbyt prosty - wg twórców programu. I na tyle głupi, ze wyśle sms.


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Szybkie przypomnienie, dzisiaj w nocy zapowiada się ciekawa gala. Między linami spotkają się Jacobs vs. Pirog no i Diaz vs. Marquez. Będzie się działo. Wiele spodziewam się po Jacobsie, którego uważam za jednego z najbardziej utalentowanych pięściarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro Adamek vs. Grant.Jak typujecie?Ja Adamka na punkty,Grant ma świetne warunki fizyczne ale ma 38 lat i kariery nie zrobił więc ciężko sądzić że teraz jest lepszy niż był 5 czy 8 lat temu.Chociaż z drugiej strony to HW i jeden cios Granta jeśli dobrze wejdzie może zakończyć walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczę na nokaut zafundowany Grantowi ale oczywiście wszystko może się zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne,w tej walce zdecydowanie więcej do przegrania ma Adamek.Grant się praktycznie nie liczy na rynku ale jak wygra to sobie o nim przypomną.Natomiast przegrana Adamka oddala go od walki o tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jutro Adamek vs. Grant.Jak typujecie?Ja Adamka na punkty,Grant ma świetne warunki fizyczne ale ma 38 lat i kariery nie zrobił więc ciężko sądzić że teraz jest lepszy niż był 5 czy 8 lat temu.Chociaż z drugiej strony to HW i jeden cios Granta jeśli dobrze wejdzie może zakończyć walkę.

 

Nie wiem jak typować, bo dawno nie widziałem Granta w ringu. Oczywiście życzę Adamkowi zwycięstwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

O której jest walka i czy jest emisja w telewizji?

 

Jutro w Polsat Sport szykuje się niezły maraton. Od godziny 19:00 do 5 rano pokazują dwie gale. Walkę Tomka zapowiadają na 3 rano, ale wcześniej będą wywiady, studio i cała ta otoczka. Szkoda byłoby to przegapić więc najlepiej oglądać całość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info - w/g www.polsat.pl transmisja (od godz 3:00) będzie również na Polsacie otwartym.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jutro obejrzę na spokojnie powtórkę rano.Wystarczy nie włączać neta do momentu obejrzenia walki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ja chyba jutro obejrzę na spokojnie powtórkę rano.Wystarczy nie włączać neta do momentu obejrzenia walki :)

 

Nie ma to jak oglądanie walki na żywo. Ja tam będę czekał, a żeby jakoś zabić czas do 1:30, obejrzę powtórki Top Gear na BBC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo za wygraną, ale walka brzydka i do tego stracił na szybkości. Walcząc w takim stylu może zapomnieć o pojedynku z Kliczko, a nawet i Hayem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Ech, przez te wczorajsze gale, zapomniałem o meczu Barcelony :). No nic, obejrzę dzisiaj powtórkę. Co do walki Tomka, to niestety obawiałem się, że waga ciężka da mu w kość. Przy tak dużych różnicach w wadze i wzroście, bez piorunującego ciosu, będzie miał przeje...e. Najdobitniej pokazała to 6 runda, ale Tomek ma charakter i serce do walki i za to ma mój szacun. Zdecydowanie musi popracować nad siłą ciosu i uważać na to, aby podczas robienia wagi, nie tracić zbyt wiele szybkości. I tak jak napisał Astral - o walce z Kliczko, Tomek może na razie zapomnieć. Za wysokie progi, niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że wygrał. Wygrana zasłużona. W końcówce 6 rundy Adamek wykazał się szczęściem - gdyby ten cis otrzymał minutę wcześniej, to chyba byłoby po walce.

Ogólnie fajnie, że Polak idzie do przodu, że zwycięża itd, ale chyba mistrzem świata w HW nigdy nie zostanie :)

A może jestem człowiekiem małej wiary?


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

umówmy się Panowie, że obaj bracia Kliczko to jest w ogóle inna kategoria - dla każdego innego boksera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak obejrzałem na żywo,o 3 wróciłem z imprezy,to stwierdziłem że mogę poczekać :) Tak jak obstawiałem Adamek na punkty chociaż zdanie mam podobne jak komentatorzy i eksperci Polsatu że zwycięstwo zbyt wysokie.Też sądziłem że będzie w okolicach 2,3 punktów.

Co do Kliczko Bros. to od początku było wiadomo że Tomek nie ma z nimi szans bo nie ten wzrost a przede wszystkim nie to uderzenie.Prawda jest taka że jego cios nie stanowi zagrożenia nokautem w HW i wszyscy o tym wiedzą.A dzięki temu można inaczej przygotować taktykę.Ja sądzę że obóz Adamka też dobrze wie że z Kliczkami nie ma szans, ale co z tego?Będzie dobra oferta finansowa na stole to powalczy,kasa jest kasa.A jeśli ma zdobyć tytuł to ewentualnie w walce z Hayem lub innym zawodnikiem tego formatu (o ile ktoś Davidowi odbierze pasek i nie będzie to Kliczko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...zdanie mam podobne jak komentatorzy i eksperci Polsatu że zwycięstwo zbyt wysokie.Też sądziłem że będzie w okolicach 2,3 punktów.

A ja się dalej zastanawiam, jak można wygrać o 3 punkty walkę, w której nie było liczenia, fauli, itp. :)

Edytowane przez 5ciastek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie Adamek jakos do tej kategorii wagowej nie pasuje, jak na razie zwycięża, ale z mojej strony oglądając jego walki nie ma żadnych emocji, jest jakos tak bezpłciowo, mało spektakularnie. Jeśli zostanie mistrzem swiata ( w co wątpię, ale róznie bywa ) to i tak będzie postrzegany jako mierny bokser tej wagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się dalej zastanawiam, jak można wygrać o 3 punkty walkę, w której nie było liczenia, fauli, itp. :)

 

 

A co w tym takiego dziwnego?Zakładamy że u sędziego X Adamek wygrał 7 rund,a 5 przegrał.Nie było nokdaunów ani fauli,nie było też miażdżącej przewagi w żadnej rundzie więc każda jest 10:9.Adamek ma 70 punktów za wygrane rundy i 45 punktów za przegrane.

Łącznie 115 punktów.Grant ma 50 punktów za wygrane rundy i 63 punkty za przegrane.Łącznie 113 punktów.I tak dalej w zależności jak punktowali sobie sędziowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem, nudna jak flaki z olejem. Cały czas klincz, Peter w ogóle nie boksował. Walka Alberta z Vitalijem była dużo ciekawsza. Na przyszłość wszystko mozna oglądać na:

 

http://www.atdhe.net/

 

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.