Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość McIntosh

Przypomnienie dla fanów boksu

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj? Myślałem, że z piątku na sobotę, albo z soboty na niedzielę.

Polsat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Polsat. ;) za niecałe 5,5 h :)

Edytowane przez Glint

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno na pewno będzie, ale ja już od dawna w tym pojedynku obstawiam wygraną Adamka.

Ps. Cieszę się, że w końcu do tej walki dojdzie :)

Edytowane przez krystekomega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio też informowało... mnie bardziej niz sam fakt walki zadziwiło jej miejsce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dojdzie do walki, to jasne, ze będę kibicował Adamkowi, ale obawiam się, że ..........................:) Obym się mylił!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manny z Floydem też miał walczyć,Haye z Kliczko na 100% też-podobno ;)

Jeszcze nie ma co się podniecać bo to palcem na wodzie pisane.A co do miejsca to świetne otwarcie stadionu może być (o ile go otworzą do tej pory),jak to będzie pewne to rezerwuję bilety na walkę w moim rodzinnym mieście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie boks ale szykuje się naprawdę ciekawy turniej wagi ciężkiej ;)

str.jpg

 

Gdyby tak zwycięzca spotkał się z mistrzem UFC to już w ogóle byłby miód :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Manny z Floydem też miał walczyć,Haye z Kliczko na 100% też-podobno ;)

Jeszcze nie ma co się podniecać bo to palcem na wodzie pisane.A co do miejsca to świetne otwarcie stadionu może być (o ile go otworzą do tej pory),jak to będzie pewne to rezerwuję bilety na walkę w moim rodzinnym mieście :D

 

Jeżeli tak będzie to chyba również poproszę Cię o pomoc w nabyciu biletów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Kliczko vs. Solis od 23 na TVP,i kilka ciekawie zapowiadających się walk KSW na Polsacie.

Typuję Kliczko na punkty,jakoś spasiony Solis do mnie nie przemawia,chyba że wyjdzie mu jakiś cios życia co HW czasem się zdarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu odbyła się walka

Paweł Wolak vs Yuri Foreman.

Poniżej skrót walki (highlights):

http://www.youtube.com/watch?v=-7EnVjF9sv0

 

Walka niesamowita z dwóch względów.

Paweł Wolak to bokser który mieszka w USA.

Do niedawna łączył treningi przygotowujące go do walk, z pracą na budowie.

Na budowie praca po 8 godzin. Z tego co słyszałem w USA się haruje a nie pracuje.

Urlop dostał na 3tygodnie przed walką.

Można sobie zdać sprawę jakie szanse na papierze ma bokser który trenuje jak amator, w walce z zawodowcem.

 

Yuri Foreman to były mistrz świata WBA. Pas stracił na rzecz m.in. z Miguelem Cotto, z powodu kontuzji nogi.

 

Paweł Wolak złamał Yori Foremana, tak że ten nie wyszedł do 7 rundy.

Takie rzeczy nie zdarzają się często.

 

Miałem postawić 100zł na Pawła ale u tego bukmachera tej walki w rozpisce nie było.

Kolega postawił 30zł- wygrał 150zł.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie mogę doczekać wieczorka ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak uważacie-nokaut czy kontuzja?Moim zdaniem cios był za lekki żeby Solisa znokautować bo tylko lekko musnęło go po głowie,mi to wyglądało na skręcenie kolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby lekki ale kolesia ewidentnie miotało nim sie obalil a i jak sedzia go liczyl i "zagladal w oczy" nie sprawiał wrażenia specjalnie "kumatego"... :)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zapowiada nam się walka Świerczewski vs Najman :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby lekki ale kolesia ewidentnie miotało nim sie obalil a i jak sedzia go liczyl i "zagladal w oczy" nie sprawiał wrażenia specjalnie "kumatego"... :)

 

Miotało bo jak się skręci staw kolanowy to powstaje "pustka" w środku kolana i nie ma jak utrzymać równowagi. Znam to z autopsji niestety :)

 

Michał wątpię żeby była ta walka,Najman jest beznadziejny wśród zawodowców ale Świra by zniszczył w 30 sekund.Moim zdaniem ta walka zupełnie nie ma sensu,a Borek podpuścił Piotrka ewidentnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no jasne, że tak. Szkoda chłopaków, a w szczególności Jurkowskiego, Górskiego i Błachowicza.

 

.

Edytowane przez carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż chłopaki się starają ale do najlepszych im daleko co pokazały te walki.To taki sztuczny szum i wmawianie że jesteśmy potęgą MMA,wielu widziało już Janka Błachowicza w UFC a gość który się tam nie łapie w tej chwili oklepał go jak dziecko. Zobaczymy jak Mamed sobie poradzi, walkę z japończykiem na którymś KSW też imho przegrał tylko sędziowie go wyciągnęli za uszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.