Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Gio

Moja pierwsza Stówa – Flieger 6498 Bronze Vintage

Recommended Posts

1 minutę temu, marekvegas napisał(-a):

Super recka. Piękne zdjęcia jeszcze piękniejszego zegarka. Niech się nosi.

Dzięki kolego. Celebruję 🙂

Klasyka, gratuluję 👍

3 minuty temu, sanik napisał(-a):

Klasyka, gratuluję 👍

Podziękowawszy 🙂

Świetny opis i fantastyczne zdjęcia przepięknego zegarka. Chodził mi ten czasomierz po głowie już wielokrotnie. Zawsze jednak coś mnie powstrzymywało przed zakupem. A to że mi się za bardzo kasa w portfelu zgadzać nie będzie, a to że może jednak pilot z centralną sekundą (oczywiście też w brązie), a może jednak Maryna od Stowy (oj, ta limitowana w brązie jest też śliczna), a to że 50m to jednak nieco przymało i wolałbym coś do 100m... ech te dylematy. Wiem jedno, na pewno kiedyś i ten model zawita u mnie. Prędzej, czy później, chociaż mam nadzieję, że jednak prędzej ;)

Szczerze gratuluję świetnego zegara, niech się dobrze nosi :)

15 minut temu, clusca napisał(-a):

Świetny opis i fantastyczne zdjęcia przepięknego zegarka. Chodził mi ten czasomierz po głowie już wielokrotnie. Zawsze jednak coś mnie powstrzymywało przed zakupem. A to że mi się za bardzo kasa w portfelu zgadzać nie będzie, a to że może jednak pilot z centralną sekundą (oczywiście też w brązie), a może jednak Maryna od Stowy (oj, ta limitowana w brązie jest też śliczna), a to że 50m to jednak nieco przymało i wolałbym coś do 100m... ech te dylematy. Wiem jedno, na pewno kiedyś i ten model zawita u mnie. Prędzej, czy później, chociaż mam nadzieję, że jednak prędzej ;)

Szczerze gratuluję świetnego zegara, niech się dobrze nosi :)

Bardzo Ci dziękuję. Też miałem takie dylematy, ale piękno tego zegarka przeważyło. A Maryna Rzymianka to dla mnie też mroczny przedmiot pożądania 😁

Z tego tekstu aż wylewa się radość z posiadania tej Stowy :) Gratulacje, piękny zegarek.

Gratulacje !  Widać jaka radość sprawił Ci ten zegarek. Równa radość sprawiłeś nam doskonałymi zdjęciami !

To juz drugi Unitas , sam nie wiem który ładniejszy ?

Godzinę temu, Ceteth napisał(-a):

Z tego tekstu aż wylewa się radość z posiadania tej Stowy :) Gratulacje, piękny zegarek.

55 minut temu, basil napisał(-a):

Gratulacje !  Widać jaka radość sprawił Ci ten zegarek. Równa radość sprawiłeś nam doskonałymi zdjęciami !

To juz drugi Unitas , sam nie wiem który ładniejszy ?

Dzięki Panowie! Miło słyszeć takie opinie. Bo jest dokładnie tak jak piszecie - piękno prostej formy tego zegarka połączone z jakością jego wykonania i otoczką w postaci całego pakietu produktowego, robią rewelacyjne wrażenie.

Gratuluję tego pięknego zegarka. Nie dziwię się atencji do Unitasa. To piękny mechanizm, szczególnie w tej wersji. O tym, że fotografie są przepiękne i tylko potęgują wrażenie wyjątkowości tego czasomierza nawet nie wspomnę.

Widzę, że koperty z brązu ostatnio Cie zafascynowały. Nie dziwę się, zarówno Airman jak i Stowa są przepiękne. 👍

1 godzinę temu, Osgiliath napisał(-a):

Świetny pilot. Gratulacje!

6 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

Gratuluję tego pięknego zegarka. Nie dziwię się atencji do Unitasa. To piękny mechanizm, szczególnie w tej wersji. O tym, że fotografie są przepiękne i tylko potęgują wrażenie wyjątkowości tego czasomierza nawet nie wspomnę.

Widzę, że koperty z brązu ostatnio Cie zafascynowały. Nie dziwę się, zarówno Airman jak i Stowa są przepiękne. 👍

Dzięki Panowie. Aż się chce pisać i robić zdjęcia czytając takie opinie 🙂

Wspaniałe zdjęcia! Prosimy o więcej, także z sesji z torcikami. 

Gratulacje. Dobrze, że zdecydowałeś się na zakup zdalny i zaakceptowałeś czas oczekiwania. Dobrze dla Ciebie, bo masz świetny zegarek i dobrze dla nas bo możemy go podziwiać na świetnych zdjęciach 😃 

Jak znajdziesz czas, to opublikuj "przegląd unitasów"... 😇 Chętnie poczytamy. Dział "pasjonaci czasu" czeka...

Małżeństwo i zegarki.

Posted (edited)

17 minut temu, AK&AK napisał(-a):

Wspaniałe zdjęcia! Prosimy o więcej, także z sesji z torcikami. 

Gratulacje. Dobrze, że zdecydowałeś się na zakup zdalny i zaakceptowałeś czas oczekiwania. Dobrze dla Ciebie, bo masz świetny zegarek i dobrze dla nas bo możemy go podziwiać na świetnych zdjęciach 😃 

Jak znajdziesz czas, to opublikuj "przegląd unitasów"... 😇 Chętnie poczytamy. Dział "pasjonaci czasu" czeka...

Dzięki 🙂 Ale przegląd Unitasów w moim wykonaniu byłby chyba zbyt zuchwałą akcją. Dotykałem raptem kilku. 

Edited by Gio

Nie ma lipy!

Gratuluję pięknego zegarka oraz zdjęć.

👍

22 minuty temu, greenmag napisał(-a):

Nie ma lipy!

Gratuluję pięknego zegarka oraz zdjęć.

👍

Się starałem 😉

Super zegar i recenzja 👌👍 daj proszę foty naręczne. Ciekawi mnie jak prezentuje się na zewnątrz!

46 minut temu, drkadrys napisał(-a):

Super zegar i recenzja 👌👍 daj proszę foty naręczne. Ciekawi mnie jak prezentuje się na zewnątrz!

Dzięki! Dorobię 🙂

Kolejny zegarek, którego będę Ci zazdrościł.

W dużej mierze jest to zasługa tego jak je opisujesz i świetnych zdjęć, których oglądanie to czysta przyjemność :wub:

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

21 minut temu, Sol napisał(-a):

Kolejny zegarek, którego będę Ci zazdrościł.

W dużej mierze jest to zasługa tego jak je opisujesz i świetnych zdjęć, których oglądanie to czysta przyjemność :wub:

No sorry 🤷‍♂️
A tak poważnie to dzięki. Bardzo motywujące są takie opinie i mają dla mnie wielką wartość.

dzięki, świetne foty i recka...

no i przez Ciebie chcem teraz takom Stowe... ;)

2 minuty temu, gacor napisał(-a):

dzięki, świetne foty i recka...

no i przez Ciebie chcem teraz takom Stowe... ;)

Bardzo mi miło. A Stowę jeśli chcesz, to przecież sobie spraw 🙂

Spoko, musze to przemyśleć, bo mam od niedawna swojego wymarzonego pilota "Swiss Watch Company", którym jestem zachwycony i będzie trzeba znaleźć jakiś naprawdę mocny argument na wydanie takiej kasy... :)

coś się wymyśli.. ;)

8 minut temu, gacor napisał(-a):

Spoko, musze to przemyśleć, bo mam od niedawna swojego wymarzonego pilota "Swiss Watch Company", którym jestem zachwycony i będzie trzeba znaleźć jakiś naprawdę mocny argument na wydanie takiej kasy... :)

coś się wymyśli.. ;)

Dobry plan to podstawa 😉